Navigáció átugrása
1052

Eger–Gyöngyös–Hatvan–Gödöllő–Budapest

Menetrend érvényessége: 2019.04.07 -
Besorolás: R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 352   14     354   15    
0,0 0,0 .. Eger, aut. áll. 14:15 19:45
0,7 0,7 .. Eger, színház | |
1,4 1,4 .. Eger, vá. bej. út 14:18 19:48
3,0 3,0 .. Eger, Tompa utca 14:21 19:51
13,7 13,7 .. Kerecsend, Fő út 60. 14:32 20:02
22,7 22,7 .. Kápolna, Dembinszky út 14:41 20:11
35,4 35,4 .. Detk, bej. út 14:53 |
39,4 39,4 .. Karácsond, bej. út | |
43,1 43,1 .. Halmajugra, bej. út 15:00 |
51,6 51,6 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út | |
S S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 15:10 20:40
S S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 15:10 20:45
51,6 51,6 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út | |
52,0 52,0 .. Gyöngyös, toronyház 15:13 20:48
56,3 56,3 .. Nagyrédei elág. | 20:53
57,5 57,5 .. Nagyréde, Szőlőskert | 20:55
60,7 60,7 .. Hort, Ilonatelep | 20:57
64,1 64,1 .. Hort, Fáy tanya | 21:01
66,2 66,2 .. Hort, Hősök tere 1. 15:25 21:03
67,2 67,2 .. Hort, Gerendás | 21:05
73,6 73,6 .. Hatvan, Horváth M. út | 21:12
74,7 74,7 .. Hatvan, Kossuth tér 15:33 21:13
75,6 75,6 .. Hatvan, aut. pu. 15:35 21:15
75,6 75,6 .. Hatvan, aut. pu. 15:45 21:15
77,0 77,0 .. Hatvan, Zöldfa vendéglő 15:48 21:18
77,9 77,9 .. Hatvan, Rákóczi út | |
79,9 79,9 .. Kerekharaszt (3-as főút) | |
S 89,8 .. Aszód, Bethlen G. u. S S
S 90,4 .. Aszód, vá. bej. út S S
S 91,3 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. S S
S 97,0 .. Domonyvölgy S S
S 101,4 .. Gödöllő, Máriabesnyő v.mh. bej. út S S
S 103,9 .. Gödöllő, Egyetem S S
S 104,8 .. Gödöllő, aut. áll. S S
S 105,5 .. Gödöllő, szökőkút S S
S 106,3 .. Gödöllő, Széchenyi I. u. S S
S 106,9 .. Gödöllő, Idősek Otthona S S
124,3 126,0 .. Budapest, Szerencs u. 16:30 21:55
128,2 129,9 .. Budapest, Kacsóh P. út 16:37 22:02
132,0 133,7 .. Budapest, Stadion aut. pu. 16:45 22:10

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 352 és 354 sz. járatokat a KMKK Zrt. közlekedteti.
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon
71 XII. 24-25-26-án és XII. 31-én nem közlekedik

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
R Regionális járat

Hírek

Hírek