Navigáció átugrása
1054

Budapest–Gyöngyös/Ludas–Eger–Kazincbarcika–Jósvafő

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: O O O O O O O O O O O O
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1034   A 61 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 13   E 82 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 11   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 201   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1035       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 203   O   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 17   30   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 15   P   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 7       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 9   15   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
0,0 0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 06:15 07:30 08:15 10:15 11:45 13:45 15:30 15:45 16:45 16:45 16:45  
3,8 3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út Csak felszállás  0 06:23 07:38 08:23 10:23 11:53 13:53 15:38 15:53 16:53 16:53 16:53  
7,7 7,7 .. Budapest, Szerencs u. Csak felszállás  0 06:30 07:45 08:30 10:30 12:00 14:00 15:45 16:00 17:00 17:00 17:00  
S 76,3 .. Gyöngyös, toronyház S S S 11:22 S 14:52 S 16:52 S S 17:52  
S 76,7 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út S S S | S | S | S S |  
S S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. S S S 11:25 S 14:55 S S S S 17:55  
S S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. S S S 11:30 S 15:00 S S S S 18:00 18:30
S 76,7 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út S S S | S | S | S S | |
S 85,2 .. Halmajugra, bej. út S S S | S 15:09 S | S S | 18:39
S 88,9 .. Karácsond, bej. út S S S | S 15:13 S | S S | 18:43
S 92,9 .. Detk, bej. út S S S | S 15:17 S | S S 18:16 18:47
91,8 S .. Ludas, aut. vt. 07:23 S 09:23 S 12:53 S S S 18:03 18:03 S S
105,6 105,6 .. Kápolna, aut. vt. | S | | | 15:29 S | | | 18:29 |
114,6 114,6 .. Kerecsend, aut. vt. | S | | | 15:38 S | | | 18:38 |
125,3 125,3 .. Eger, VOLÁN-telep 07:59 S 09:59 | 13:29 15:49 S 17:29 18:39 18:39 18:49 19:19
126,9 126,9 .. Eger, vá. bej. út 08:02 S 10:02 | 13:32 15:52 S 17:32 18:42 18:42 18:52 19:22
127,6 127,6 .. Eger, színház 08:04 S 10:04 | 13:34 15:54 S 17:34 18:44 18:44 18:54 19:24
128,3 128,3 .. Eger, aut. áll. 08:05 S 10:05 | 13:35 15:55 S 17:35 18:45 18:45 18:55 19:25
128,3 128,3 .. Eger, aut. áll. 08:20 S 10:20 | 13:40 16:00 S 17:40 18:50 18:50 19:00 19:30
129,3 129,3 .. Eger, Bartakovics út | S | | | 16:03 S 17:42 | | | |
130,8 130,8 .. Eger, Kővágó tér | S | | | 16:06 S 17:44 | | 19:04 |
132,0 132,0 .. Eger, Nagylapos | S | | | 16:08 S 17:46 | | | |
133,0 133,0 .. Eger (Felnémet), aut. vt. | S | | | 16:10 S 17:47 | | | |
135,5 135,5 .. Almár, v. mh. | S | | | 16:13 S 17:51 | | | |
138,5 138,5 .. Almár, Hobbi telkek | S | | | 16:17 S 17:55 | | | |
140,1 140,1 .. Szarvaskő, újtelep | S | | | 16:19 S 17:58 | | | |
140,7 140,7 .. Szarvaskő, ib. 08:38 S 10:38 | 13:58 16:20 S 17:59 | | 19:16 |
140,7 140,7 .. Szarvaskő, ib. 08:38 S 10:38 | 13:58 16:21 S 17:59 | | 19:16 |
141,8 141,8 .. Mónosbéli elág. | S | | | 16:24 S 18:01 | | | |
143,0 143,0 .. Barátkert | S | | | | S 18:02 | | | |
144,3 144,3 .. Tardosi kőbányák | S | | | | S 18:04 | | | |
146,8 146,8 .. Mónosbél, vá. 08:46 S 10:46 | 14:06 16:31 S 18:07 | | 19:24 |
147,4 147,4 .. Mónosbél, Béke u. | S | | | | S 18:09 | | | |
149,3 149,3 .. Bélapátfalva, vásártér | S | | | 16:33 S 18:11 | | | |
150,1 150,1 .. Bélapátfalva, kh. 08:50 S 10:50 | 14:10 16:34 S 18:13 | | 19:27 |
150,1 150,1 .. Bélapátfalva, kh. 08:50 S 10:50 | 14:10 16:35 S 18:13 | | 19:27 |
150,7 150,7 .. Bélapátfalva, vasúti átjáró | S | | | 16:36 S 18:14 | | | |
151,6 151,6 .. Bélapátfalva, ipari park 08:52 S 10:52 | 14:12 16:38 S 18:15 | | | |
155,6 155,6 .. Szilvásvárad, Camping | S | | | 16:42 S 18:19 | | | |
156,2 156,2 .. Szilvásvárad, szv.-i elág. 08:57 S 10:57 12:57 14:17 16:44 S 18:20 | | 19:33 |
156,9 156,9 .. Szilvásvárad, aut. vt. 08:59 S 10:59 12:59 14:19 16:46 S 18:22 | | 19:34 |
157,7 157,7 .. Szilvásvárad, Miskolci út 144. | S | | o 16:48 S o | | | |
162,0 162,0 .. Nagyvisnyó, Felsz. út 26. 09:05 S 11:05 13:05   16:54 S   | | 19:39 |
162,0 162,0 .. Nagyvisnyó, Felsz. út 26. 09:05 S 11:05 13:05   16:55 S   | | 19:39 |
163,0 163,0 .. Nagyvisnyó, Felsz. u. 103. | S | |   16:57 S   | | | |
164,2 164,2 .. Ifjúsági tábor, bej. út | S | |   16:59 S   | | | |
168,6 168,6 .. Dédestapolcsány, italbolt 09:13 S 11:13 13:13   17:02 S   19:35 19:35 19:47 20:15
169,3 169,3 .. Dédestapolcsány, élelmiszerbolt | S | |   17:04 S   | | | |
170,1 170,1 .. Dédestapolcsány, Gagarin u. 09:15 S 11:15 13:15   17:06 S   19:37 19:37 19:49 20:17
174,2 174,2 .. Lázbérci víztároló, bej. út 09:21 S 11:21 13:21   o S   19:43 19:43 | 20:22
176,1 176,1 .. Bánhorváti, híd 09:24 S 11:24 13:24     S   19:46 19:46 19:56 20:24
176,7 176,7 .. Bánhorváti, aut. vt. 09:25 S 11:25 13:25     S   19:47 19:47 19:58 20:25
179,5 179,5 .. Nagybarca, aut. vt. 09:29 S 11:29 13:29     S   19:51 19:51 20:02 20:28
183,1 183,1 .. Vadna, kh. 09:34 S 11:34 13:34     19:08   19:56 19:56 20:06 20:31
185,1 185,1 .. Sajókaza, vá. bej. út 09:37 S 11:37 13:37     19:11   19:58 19:58 20:08 20:33
S 188,9 .. Kazincbarcika, MÁRKA ABC S S S S     S   20:01 20:01 20:11 20:36
S 189,4 .. Kazincbarcika, vh. S S S S     S   | | | 20:37
189,2 189,8 .. Kazincbarcika, Kórház 09:43 S 11:43 13:43     19:15   20:03 20:03 20:13 20:38
189,6 190,2 .. Kazincbarcika, Ifjúmunkás tér | S | |     |   | | | |
190,3 190,9 .. Kazincbarcika, aut. áll. 09:45 S 11:45 13:45     19:17   20:05 20:05 20:15 20:40
190,3 190,9 .. Kazincbarcika, aut. áll. 10:00 S                    
193,5 .. .. Kazincbarcika, Szt. Flórián t. aut. vt. 10:05 S                    
198,6 .. .. Szuhakálló-Múcsony vá. bej. út 10:11 S                    
203,2 .. .. Kurityán, kh. 10:17 S                    
205,5 .. .. Felsőnyárád, dövényi elág. 10:20 S                    
209,4 .. .. Felsőkelecsény, felső bej. út 10:24 S                    
212,1 .. .. Zubogy, posta 10:27 S                    
216,7 .. .. Ragály, aut. ford. 10:32 11:07                    
220,0 .. .. Trizs, községháza 10:36 11:11                    
226,0 .. .. Aggtelek, Kossuth u., Barlang bej. út 10:43 11:18                    
226,6 .. .. Aggtelek, aut. vt. 10:44 11:19                    
229,6 .. .. Vöröstói barlang, bej. út 10:48 11:23                    
231,8 .. 0,0 Jósvafő, Szálló bej. út | |                    
S .. 0,6 Jósvafő, Szálló 10:52 11:27                    
231,8 .. 0,0 Jósvafő, Szálló bej. út | |                    
232,4 .. .. Jósvafő, aut. vt. 10:55 11:30                    

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 7, 9, 15 és 17 sz. járatokat az ÉMKK Zrt, a 201 és 203 sz. járatokat a KMKK Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon
30 a hetek utolsó iskolai előadási napját megelőző napon
61 XII. 25-26-án és I. 1-jén 120 perccel később közlekedik
82 XII. 26-án nem közlekedik

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
munkanapokon
munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon
a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni. A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
O Országos járat