Navigáció átugrása
1057

Budapest–Mezőkövesd–Mezőcsát–Tiszaújváros

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 - 2017.10.31
Besorolás: O O
 Km Km Megállók (ÉMKK Zrt.) 3   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 5   15   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 15:35 19:50
3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 0 15:43 19:58
7,7 .. Budapest, Szerencs u. 0 15:50 20:05
130,1 0,0 Mezőkövesd, aut. áll. bej. út | |
S 0,3 Mezőkövesd, aut. áll. 17:20 21:35
S 0,3 Mezőkövesd, aut. áll. 17:20 21:35
130,1 0,0 Mezőkövesd, aut. áll. bej. út | |
131,0 .. Mezőkövesd, Szent László tér 17:22 21:37
140,0 .. Mezőnyárád, temető 17:34 21:49
143,3 .. Mezőkeresztes, aut. vt. 17:40 21:55
147,9 .. Mezőnagymihály, bolt 17:46 22:01
152,6 .. Gelej, községháza 17:51 22:06
163,5 .. Mezőcsát, aut. vt. 18:03 22:18
163,5 .. Mezőcsát, aut. vt. 18:03 22:18
168,7 .. Igrici elág. 18:10 22:25
172,0 .. Hejőpapi elág. 18:14 22:29
176,9 .. Szakáldi elág. 18:19 22:34
177,5 .. Hejőszalonta, bej. út 18:20 22:35
179,7 .. Hejőkeresztúr, bej. út 18:22 22:37
181,0 .. Hejőkeresztúr, aut. ford. 18:25 22:40
187,8 .. Nagycsécs, posta 18:36 22:51
191,4 .. Sajószöged, kh. 18:40 22:55
195,4 .. Tiszaújváros, aut. áll. 18:45 23:00

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat