Navigáció átugrása
1057

Budapest–Mezőkövesd–Mezőcsát–Tiszaújváros

Menetrend érvényessége: 2019.06.15 -
Besorolás: O O
 Km Km Megállók (ÉMKK Zrt.) 3   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 5   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 15:35 19:35
3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 15:43 19:43
7,7 .. Budapest, Szerencs u. 15:50 19:50
130,1 0,0 Mezőkövesd, aut. áll. bej. út | |
S 0,3 Mezőkövesd, aut. áll. 17:20 21:20
S 0,3 Mezőkövesd, aut. áll. 17:25 21:20
130,1 0,0 Mezőkövesd, aut. áll. bej. út | |
130,7 .. Mezőkövesd, Szent László tér 17:27 21:22
139,7 .. Mezőnyárád, temető 17:39 21:34
143,0 .. Mezőkeresztes, aut. vt. 17:45 21:40
147,6 .. Mezőnagymihály, bolt 17:51 21:46
152,3 .. Gelej, községháza 17:56 21:51
163,2 .. Mezőcsát, aut. vt. 18:08 22:03
163,2 .. Mezőcsát, aut. vt. 18:08 22:03
169,6 .. Tiszatarjáni elág. 18:14 22:10
172,0 .. Hejőkürt, aut. vt. 18:16 22:13
176,4 .. Oszlár, aut. vt. 18:20 22:18
179,0 .. Tiszapalkonya, kh. 18:23 22:21
185,8 .. Tiszaújváros, aut. áll. 18:30 22:30

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.

munkanapokon
munkanapokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat

Hírek

Hírek