Navigáció átugrása
1059

Budapest–Polgár–Tiszavasvári–Nyíregyháza

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: O O
 Km Km Megállók (ÉMKK Zrt.) 105   38   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 107   15   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 14:45 19:40
3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 14:53 19:48
7,7 .. Budapest, Szerencs u. 15:00 19:55
174,7 .. Polgár, vá. bej. út 17:26 22:11
175,4 0,0 Polgár, nyíregyházi útelág. | |
S 1,1 Polgár, aut. vt. 17:29 22:14
S 1,1 Polgár, aut. vt. 17:30 22:15
175,4 0,0 Polgár, nyíregyházi útelág. 17:32 22:17
182,4 .. Újtikos, elág. 17:39 22:24
191,1 .. Tiszavasvári, Józsefháza 17:48 22:33
197,4 .. Tiszavasvári, Fazekas M. u. 17:54 22:39
198,0 .. Tiszavasvári, Városháza tér 17:55 22:40
198,0 .. Tiszavasvári, Városháza tér 17:56 22:41
198,6 .. Tiszavasvári, posta 17:57 22:42
199,3 .. Tiszavasvári, isk. 17:58 22:43
214,0 .. Nagycserkesz, aut. vt. 18:13 22:58
226,3 .. Nyíregyháza, aut. áll. 18:25 23:10

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon
38 a hetek utolsó előtti és utolsó iskolai előadási napján

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
O Országos járat

Hírek

Hírek