Navigáció átugrása
1067

Budapest–M3–Erdőtelek–Heves

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 - 2019.07.31
Besorolás: O
 Km Megállók (KMKK Zrt.) 3   15   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 Budapest, Stadion aut. pu. 20:45
3,8 Budapest, Kacsóh P. út 20:52
7,7 Budapest, Szerencs u. 0 20:59
106,4 Erdőtelek, vá. bej. út 22:18
107,1 Erdőtelek, aut. vt. 22:19
107,1 Erdőtelek, aut. vt. 22:20
107,9 Erdőtelek, Fő út 52. 22:21
110,1 Tenk, faluszéle 22:24
110,9 Tenk, Központ 22:25
116,6 Heves, vá. bej. út 22:31
118,0 Heves, tópart 22:33
118,9 Heves, Hősök tere 22:35
119,8 Heves, aut. áll. 22:40

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel
nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon

megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat

Hírek

Hírek