Navigáció átugrása
1068

Budapest–Gyöngyös–Tiszafüred–Abádszalók

Menetrend érvényessége: 2018.06.16 -
Besorolás: O
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 07:15
3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 0 07:23
7,7 .. Budapest, Szerencs u. 0 07:30
76,3 .. Gyöngyös, toronyház 08:22
76,7 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út |
S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 08:25
S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 08:35
76,7 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út |
120,2 .. Dormánd, aut. vt. 09:11
122,4 .. Besenyőtelek, aut. vt. 09:14
141,1 .. Poroszló, Református templom 09:33
141,7 .. Poroszló, Ökocentrum 09:34
150,2 0,0 Tiszafüred, vá. bej. út |
S 0,5 Tiszafüred, aut. áll. 09:45
S 0,5 Tiszafüred, aut. áll. 09:50
150,2 0,0 Tiszafüred, vá. bej. út |
151,4 .. Tiszafüred, posta 09:53
152,6 .. Tiszafüred, sz. bolt 09:55
159,0 .. Tiszaszőlős, aut. vt. 10:02
168,5 .. Tiszaderzs, kh. 10:12
173,0 .. Abádszalók, Füredi út 87. 10:18
174,4 .. Abádszalók, aut. áll. 10:20

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett
egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu
weboldalon is megvásárolhatóak.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat

Hírek