Navigáció átugrása
1068

Budapest–Gyöngyös–Heves–Poroszló–Tiszafüred

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: O
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 07:15
3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 0 07:23
7,7 .. Budapest, Szerencs u. 0 07:30
76,3 .. Gyöngyös, toronyház 08:22
76,7 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út |
S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 08:25
S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 08:35
76,7 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út |
87,2 .. Karácsond, Szabadság u. 15. 08:48
88,0 .. Karácsond, Vasút u. 6. 08:50
95,5 .. Nagyfüged, aut. vt. 08:59
98,8 .. Tarnazsadány, faluszéle 09:04
101,3 .. Tarnaméra, iskola 09:08
103,9 .. Boconád, kh. 09:12
114,3 0,0 Heves, Hősök tere 09:23
S 0,9 Heves, aut. áll. 09:25
S 0,9 Heves, aut. áll. 09:30
114,3 0,0 Heves, Hősök tere |
121,6 .. Hevesvezekény, aut. vt. 09:39
138,6 0,0 Kisköre, vh. 09:59
S 1,5 Kisköre, Erőmű 10:02
138,6 0,0 Kisköre, vh. 10:05
139,6 .. Kisköre, Kossuth L. u. 50. 10:07
147,3 .. Tiszanána, aut. vt. 10:17
154,2 .. Sarud, aut. vt. 10:26
158,7 .. Újlőrincfalva, ib. 10:32
163,7 .. Poroszló, Református templom 10:39
175,0 .. Tiszafüred, posta 10:52
176,7 .. Tiszafüred, aut. áll. 10:55

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett
egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu
weboldalon is megvásárolhatóak.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
21 XII. 24-én csak Gyöngyös, aut. áll.-ig közlekedik

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat