1068

Budapest–Gyöngyös–Heves–Tiszafüred

Menetrend érvényessége: 2011.12.11 - 2012.12.08
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1
0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 07:15
3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 0 Csak felszállás07:23
7,7 .. Budapest, Szerencs u. 0 Csak felszállás07:30
76,3 .. Gyöngyös, toronyház 08:22
76,7 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út |
S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 08:25
S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 08:30
76,7 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út |
87,2 .. Karácsond, Szabadság u. 15. 08:42
88,0 .. Karácsond, Vasút u. 6. 08:45
95,5 .. Nagyfüged, aut. vt. 08:54
98,8 .. Tarnazsadány, faluszéle 08:59
101,3 .. Tarnaméra, iskola 09:03
103,9 .. Boconád, kh. 09:08
114,3 0,0 Heves, Hősök tere |
S 0,9 Heves, aut. áll. 09:20
S 0,9 Heves, aut. áll. 09:25
114,3 0,0 Heves, Hősök tere |
121,6 .. Hevesvezekény, aut. vt. 09:34
124,5 .. Pélyi elág. 09:37
138,6 .. Kisköre, vh. 09:55
139,6 .. Kisköre, Kossuth L. u. 50. 09:59
147,3 .. Tiszanána, aut. vt. 10:10
154,2 .. Sarud, aut. vt. 10:21
158,7 .. Újlőrincfalva, sz. ib. 10:28
163,7 .. Poroszló, Református templom 10:35
175,3 .. Tiszafüred, sz. bolt 10:45
176,5 .. Tiszafüred, posta 10:47
178,2 .. Tiszafüred, aut. áll. 10:50

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett
egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
21 XII. 24-én csak Gyöngyös, aut. áll.-ig közlekedik

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére

Közlekedési rend és bérletek érvényessége

Közlekedési rend a tavaszi szünet alatt

2014. április 15. és 24. között helyi és helyközi járataink az alábbiak szerint közlekednek: