Navigáció átugrása
1069

Budapest–Gyöngyös–Heves–Abádszalók–Tiszafüred

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: O
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 16:15
3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 0 16:23
7,7 .. Budapest, Szerencs u. 0 16:30
76,3 .. Gyöngyös, toronyház 17:22
76,7 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út |
S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 17:25
S 0,9 Gyöngyös, aut. áll. 17:30
76,7 0,0 Gyöngyös, aut. áll. bej. út |
87,2 .. Karácsond, Szabadság u. 15. 17:43
88,0 .. Karácsond, Vasút u. 6. 17:45
95,5 .. Nagyfüged, aut. vt. 17:54
98,8 .. Tarnazsadány, faluszéle 17:59
101,3 .. Tarnaméra, iskola 18:03
103,9 .. Boconád, kh. 18:07
114,3 0,0 Heves, Hősök tere 18:18
S 0,9 Heves, aut. áll. 18:20
S 0,9 Heves, aut. áll. 18:25
114,3 0,0 Heves, Hősök tere |
122,7 .. Átány, aut. vt. 18:36
123,7 .. Átány, Sárvári út 18:38
129,7 .. Kömlő, sz. ib. 18:44
130,5 .. Kömlő, Egri út 132. 18:46
136,8 .. Tiszanána, ib. 18:53
137,8 .. Tiszanána, aut. vt. 18:55
145,5 .. Kisköre, Kossuth L. u. 50. 19:05
146,5 .. Kisköre, vh. 19:07
151,9 .. Pusztataskony, szoc. otthon 19:14
155,8 .. Abádszalók, vá. bej. út 19:18
160,2 .. Abádszalók, vasbolt 19:24
161,1 .. Abádszalók, aut. áll. 19:26
161,1 .. Abádszalók, aut. áll. 19:28
162,5 .. Abádszalók, ABC 19:30
167,0 .. Tiszaderzs, kh. 19:36
176,5 .. Tiszaszőlős, aut. vt. 19:47
182,9 .. Tiszafüred, sz. bolt 19:55
184,1 .. Tiszafüred, posta 19:57
185,8 .. Tiszafüred, aut. áll. 20:00

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszersített, de a mezőben fel nem tüntetett
egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu
weboldalon is megvásárolhatóak.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat