Navigáció átugrása
1071

Budapest–Erdőtelek–Sarud–Tiszafüred

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 - 2019.07.31
Besorolás: O
 Km Megállók (KMKK Zrt.) 3   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
0,0 Budapest, Stadion aut. pu. 14:15
3,8 Budapest, Kacsóh P. út 14:22
7,7 Budapest, Szerencs u. 14:29
107,1 Erdőtelek, aut. vt. 15:48
110,9 Tenk, Központ 15:53
116,7 Átány, aut. vt. 16:02
123,7 Kömlő, sz. ib. 16:10
131,8 Tiszanána, Fő tér 16:19
138,7 Sarud, Petőfi út 16:26
143,2 Újlőrincfalva, Fő út 16:33
148,2 Poroszló, Református templom 16:39
157,8 Tiszafüred, aut. áll. 16:50

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben
fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
O Országos járat

Hírek

Hírek