Navigáció átugrása
1075

Budapest–Jászberény–Heves–Abádszalók–Tiszafüred

Menetrend érvényessége: 2017.09.01 -
Besorolás: O O O O O O O O O O O O O
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 3       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1061       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1061       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 115   N     1061   14   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1061       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 117   V     1069       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1061       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 9   P   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 11     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1061   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1067   15   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 07:45 08:45 10:30 12:45 14:45 14:45 15:00 16:15 16:30 17:45 18:45 19:30 20:45
2,4 2,4 .. Budapest, Örs vezér tere Csak felszállás  0 07:54 S S 12:54 S S 15:09 S S 17:54 18:54 S S
13,3 13,3 .. Budapest, Rákoskeresztúr városközpont Csak felszállás  0 08:07 S S 13:07 S S 15:22 S S 18:07 19:07 S S
22,6 22,6 .. Maglód, SPAR Csak felszállás  | S S 13:18 S S 15:23 S S 18:18 19:18 S S
30,4 30,4 .. Mende, kh. | S S 13:25 S S 15:40 S S 18:25 19:25 S S
38,2 38,2 .. Sülysáp, Fő út 55. | S S 13:34 S S | S S 18:32 19:32 S S
40,5 40,5 .. Tápiószecső, Magdolnatelep | S S | S S | S S 18:35 19:35 S S
42,5 42,5 .. Tápiószecső, kh. 08:31 S S 13:38 S S 15:53 S S 18:39 19:39 S S
45,4 45,4 .. Erdei útelág. | S S | S S | S S 18:43 19:43 S S
48,1 48,1 .. Forrópuszta, Tsz. bej. út | S S | S S | S S 18:46 19:46 S S
51,2 51,2 .. Szentmártonkáta, vá. elág. | S S | S S | S S 18:49 19:49 S S
52,0 52,0 .. Szentmártonkáta, templom 08:45 S S 13:51 S S 16:06 S S 18:50 19:50 S S
S 57,5 .. Nagykáta, templom 08:51 S S S S S S S S S S S S
56,7 S .. Kátai ÁG. bej. út S S S | S S | S S 18:56 19:56 S S
59,9 S .. Szentlőrinckáta, bej. út S S S 14:01 S S 16:16 S S 19:01 20:01 S S
62,6 S .. Jászfelsőszentgyörgy, Vásártér S S S | S S | S S 19:05 20:05 S S
63,4 S .. Jászfelsőszentgyörgy, kh. S S S 14:06 S S 16:21 S S 19:08 20:08 S S
64,5 S .. Jászfelsőszentgyörgy, gépjav. S S S 14:08 S S 16:23 S S 19:10 20:10 S S
65,6 S .. Hármastanya S S S | S S | S S 19:12 20:12 S S
67,3 S .. Kerekudvar, bej. út S S S | S S | S S 19:14 20:14 S S
68,3 S .. Régi pesti út S S S | S S | S S 19:16 20:16 S S
71,4 71,6 .. Electrolux elág. | S S | S S 16:29 S S 19:19 20:19 S S
72,9 73,1 .. Jászberény, vá. 09:08 S S 14:17 S S 16:32 S S 19:22 20:22 S S
74,5 74,7 .. Jászberény, aut. áll. 09:10 S S 14:20 S S 16:35 S S 19:25 20:25 S S
74,5 74,7 .. Jászberény, aut. áll. 09:20 S S 14:30 S S 16:45 S S 19:35 20:35 S S
75,3 75,5 .. Jászberény, Szabadság tér | S S | S S | S S 19:37 20:37 S S
76,0 76,2 .. Jászberény, jászteleki elág. | S S | S S | S S 19:39 20:39 S S
81,9 82,1 .. Jászjákóhalma, kh. | S S 14:40 S S 16:55 S S 19:46 20:46 S S
82,6 82,8 .. Jászjákóhalma, art. kút | S S | S S | S S | | S S
83,4 83,6 .. Jászjákóhalma, TÜZÉP | S S | S S | S S 19:49 20:49 S S
87,6 87,8 .. Kapitányrét | S S | S S | S S 19:53 20:53 S S
91,4 91,6 .. Mezőgazdasági tanüzem | S S | S S | S S 19:57 20:57 S S
94,2 94,4 .. Jászapáti, aut. áll. 09:42 S S 14:55 S S 17:10 S S 20:00 21:00 S S
94,2 94,4 .. Jászapáti, aut. áll. 09:43 S S 14:56 S S 17:11 S S 20:01 21:01 S S
S 95,3 .. Jászapáti, Táncsics u. 58. S S S | S S | S S | | S S
S 100,2 .. Jászszentandrás, 6-os km kő S S S | S S | S S 20:10 21:10 S S
S 102,0 .. Jászszentandrás, gépjav. S S S | S S | S S 20:13 21:13 S S
S 102,7 .. Jászszentandrás, aut. vt. S S S 15:09 S S 17:24 S S 20:14 21:14 S S
S 102,7 .. Jászszentandrás, aut. vt. S S S 15:10 S S 17:25 S S 20:15 21:15 S S
95,0 S .. Jászapáti, vá. bej. út 09:45 S S | S S S S S S S S S
98,1 S .. Jásziványi elág. | S S | S S S S S S S S S
105,2 109,7 .. Heves, ÁG. bej. út | S S | S S | S S 20:24 21:24 S S
106,4 110,9 .. Heves, Pusztacsász | S S | S S | S S 20:26 21:26 S S
107,8 112,3 .. Heves, szoc. otthon | S S | S S | S S 20:28 21:28 S S
108,1 112,6 0,0 Heves, aut. áll. bej. út | | | | | | | | | | | | |
S S 0,2 Heves, aut. áll. 10:00 10:55 12:45 15:25 16:35 16:55 17:40 18:20 18:40 20:30 21:30 21:40 22:40
S S 0,2 Heves, aut. áll. 10:05     15:30     17:45 18:25          
108,1 112,6 0,0 Heves, aut. áll. bej. út |     |     | |          
108,8 113,3 .. Heves, Hősök tere 10:07     |     | |          
111,1 115,6 .. Heves, vá. bej. út 10:09     15:34     | |          
117,2 121,7 .. Átány, aut. vt. 10:16     15:42     17:57 18:36          
118,2 122,7 .. Átány, Sárvári út 10:18     |     | 18:38          
124,2 128,7 .. Kömlő, sz. ib. 10:24     15:50     18:05 18:44          
125,0 129,5 .. Kömlő, Egri út 132. 10:26     |     | 18:46          
131,3 135,8 .. Tiszanána, ib. 10:33     |     | 18:53          
132,3 136,8 .. Tiszanána, aut. vt. 10:35     16:00     18:15 18:55          
140,0 144,5 .. Kisköre, Kossuth L. u. 50. 10:45     |     | 19:05          
141,0 145,5 .. Kisköre, vh. 10:47     16:12     18:27 19:07          
146,4 150,9 .. Pusztataskony, szoc. otthon 10:54     16:20     18:35 19:14          
150,3 154,8 .. Abádszalók, vá. bej. út 10:58     16:24     18:39 19:18          
154,7 159,2 .. Abádszalók, vasbolt 11:04     16:32     18:47 19:24          
155,6 160,1 .. Abádszalók, aut. áll. 11:06     16:34     18:49 19:26          
155,6 160,1 .. Abádszalók, aut. áll. 11:08     16:34     18:49 19:28          
157,0 161,5 .. Abádszalók, ABC 11:10     16:36     18:51 19:30          
161,5 166,0 .. Tiszaderzs, kh. 11:16     16:42     18:57 19:36          
171,0 175,5 .. Tiszaszőlős, aut. vt. 11:27     16:52     19:07 19:47          
177,4 181,9 .. Tiszafüred, sz. bolt 11:35     17:00     19:15 19:55          
178,6 183,1 .. Tiszafüred, posta 11:37     17:02     19:17 19:57          
180,3 184,8 .. Tiszafüred, aut. áll. 11:40     17:05     19:20 20:00          

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 115 és 117 sz. járatokat a KMKK Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon
2 XII. 24-én nem közlekedik

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat