Navigáció átugrása
1078

Budapest–Jászberény–Alattyán–Szolnok

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: E O
 Km Km Megállók (KMKK Zrt.) 817   M     815        
0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. 08:15 14:30
2,4 .. Budapest, Örs vezér tere 0 08:24 14:39
4,8 .. Budapest, Nagyicce 0 08:27 14:42
8,9 .. Budapest, Vidámvásár u. 0 08:35 14:50
13,2 .. Kistarcsa, vendéglő 08:40 14:55
16,3 .. Kerepes, Templom tér 08:44 14:59
23,5 .. Gödöllő, aut. áll. 08:52 15:07
23,5 .. Gödöllő, aut. áll. 08:54 15:09
25,0 .. Gödöllő, vá. 08:57 15:12
37,9 .. Valkó, ált. isk. 09:13 15:28
39,9 .. Vácszentlászló, aut. ford. 09:16 15:31
46,7 .. Zsámbok, ált. isk. 09:24 15:39
51,7 .. Menyhárt tanya 09:32 15:47
52,7 .. Galga híd 09:34 15:49
55,9 .. Jászfényszaru, aut. vt. 09:38 15:53
55,9 .. Jászfényszaru, aut. vt. 09:39 15:54
57,2 .. Jászfényszaru, külső iskola 09:41 15:56
58,3 .. Jászfényszaru, Samsung 09:42 15:58
64,6 .. Pusztamonostor, kh. 09:48 16:05
71,9 .. Radiátorgyár 09:56 16:13
74,9 .. Jászberény, Túzok u. 10:00 16:18
76,4 .. Jászberény, aut. áll. 10:02 16:21
76,4 .. Jászberény, aut. áll.   16:25
77,9 .. Jászberény, jászteleki elág.   16:27
85,0 .. Jásztelek, kh.   16:39
92,5 .. Alattyán, kh.   16:49
97,5 0,0 Jánoshidai elág.   16:56
S 0,7 Jánoshida, sz. bolt   16:57
S 1,2 Jánoshida, kh.   16:58
S 1,6 Jánoshida, Fő tér   16:59
S 1,6 Jánoshida, Fő tér   17:00
S 1,2 Jánoshida, kh.   17:01
S 0,7 Jánoshida, sz. bolt   17:02
97,5 0,0 Jánoshidai elág.   |
97,8 .. Jánoshidai elág. Gátőrház   17:03
100,8 .. Jászalsószentgyörgy, kh.   17:08
106,6 .. Szászberek, vmh.    
107,5 .. Szászberek, Kossuth út    
114,1 .. Zagyvarékas, kh.    
124,1 .. Szolnok, SZOLTISZ    
125,3 .. Szolnok, TIGÁZ    
126,2 .. Szolnok, McDonalds étt.    
127,2 .. Szolnok, aut. áll.    

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben
fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére
E Elővárosi járat
O Országos járat