1079

Komádi–Szeghalom–Szolnok–Budapest

Menetrend érvényessége: 2013.12.15 -
Besorolás: O
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 4 E 82 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
0,0 Komádi, vh. 15:00
9,9 Zsadány, kh. 15:12
23,1 Okány, iskola 15:27
31,9 Vésztő, Monostor Étterem 15:38
46,3 Szeghalom, Kossuth tér 15:55
46,3 Szeghalom, Kossuth tér 16:00
48,6 Szeghalom, vá. 16:05
57,4 Körösladány, gyógyszertár 16:17
77,9 Gyomaendrőd, aut. vt. 16:40
82,4 Gyomaendrőd, Jóbarát b. 16:47
97,5 Mezőtúr, Kossuth tér 17:03
144,0 Szolnok, aut. áll. 17:45
144,0 Szolnok, aut. áll. 17:55
159,2 Abony, Kossuth tér 18:15
246,4 Budapest, Népliget aut. pu. 19:35

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem
tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatára a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu
weboldalon is megvásárolhatóak.
82 XII. 29-én nem közlekedik

a hetek első munkanapját megelőző munkaszüneti napokon
a hetek első munkanapját megelőző munkaszüneti napokon

A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
O Országos járat