Navigáció átugrása
1080

Budapest–Dabas–Lajosmizse–Kecskemét

Menetrend érvényessége: 2017.09.01 -
Besorolás: E E O O O N O O O O O E E O E O O O O O E E O E O O O E O O O E O E O O O O O E O E O E O O E O O O O O O O O E E O
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 29       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1087   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1087   A 2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1088       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 600       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1094       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1081       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 109   I   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1100       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1087   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 3   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 5   A   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1092       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 7   N   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 9   80 83 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1100       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1087   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1087   E 82 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1100   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 103   N     119   V     1092       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 11       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1087       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1085   14   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1085       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 19   N   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1090   N 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 101   16   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 105   14   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 15   I     1100       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 31       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1094       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 201   P   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1085     2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1082   P   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1090   N   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 17   V   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1092     2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 111         113   15   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 25   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1094     2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 123   15   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 115         1520       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 1100     2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1081     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1087   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1094       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 127   14   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 129   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 121   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 21     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 27     3 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 125   15   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
0,0 0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 05:40 06:10 06:20 06:40 06:45 07:00 07:30 07:45 08:30 08:40 09:00 09:00 09:00 10:00 11:00 11:30 11:30 12:15 12:15 12:30 12:35 12:35 13:30 13:45 13:50 14:00 14:05 14:10 14:15 14:30 14:30 14:30 15:00 15:15 15:30 15:30 16:15 16:15 16:15 16:15 16:45 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45 17:45 18:00 18:30 18:45 19:00 19:30 19:30 19:30 20:00 20:45 21:15 21:30
S S 2,8 .. Budapest, Határ út Csak felszállás  0 05:47 06:17 06:27 S S S S 07:52 S S S 09:07 09:07 S 11:07 S S S S S 12:42 12:42 S 13:52 S S S 14:17 14:24 14:37 S 14:37 S 15:22 S S S S 16:22 16:22 S 16:52 S 17:22 S S S S S 18:52 S S S S S S 21:22 S
S S 6,8 .. Budapest, Pesterzsébet felső Csak felszállás  0 05:56 06:26 S S S S S 08:01 S S S 09:16 09:16 S 11:16 S S S S S | 12:51 S 14:01 S S S 14:26 | S S 14:46 S 15:31 S S S S 16:31 16:31 S 17:01 S 17:31 S S S S S 19:01 S S S S S S 21:29 S
S S 11,5 .. Budapest, Soroksár, Hősök tere Csak felszállás  0 06:05 06:35 S S S S S 08:10 S S S 09:25 09:25 S 11:25 S S S S S | 13:00 S 14:10 S S S 14:35 | S S 14:55 S 15:40 S S S S 16:40 16:40 S 17:10 S 17:40 S S S S S 19:10 S S S S S S 21:36 S
S S 20,7 0,0 Alsónémedi, Árpád u. 06:14 | S S S S S | S S S | 09:34 S | S S S S S | | S 14:19 S S S 14:44 | S S | S | S S S S | | S | S | S S S S S | S S S S S S 21:45 S
S S S 0,7 Alsónémedi, Árpád u. 59. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S S 1,5 Alsónémedi, Haraszti u. 81. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S S 2,1 Alsónémedi, Haraszti u. 13. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S 22,4 3,0 Alsónémedi, Szabadság tér 06:17 06:47 S S S S S 08:22 S S S 09:37 09:37 S 11:37 S S S S S | 13:12 S 14:22 S S S 14:47 14:50 S S 15:07 S 15:52 S S S S 16:52 16:52 S 17:22 S 17:52 S S S S S 19:22 S S S S S S 21:48 S
S S 26,3 .. Bugyi elág. 06:21 | S S S S S 08:26 S S S 09:41 09:41 S 11:41 S S S S S | 13:16 S 14:26 S S S 14:51 | S S 15:11 S 15:56 S S S S 16:56 16:56 S 17:26 S 17:56 S S S S S 19:26 S S S S S S 21:52 S
S S 29,4 .. Felsőbabádi elág. 06:24 | S S S S S 08:29 S S S 09:44 09:44 S 11:44 S S S S S | 13:19 S 14:29 S S S 14:54 | S S 15:14 S 15:59 S S S S 16:59 16:59 S 17:29 S 17:59 S S S S S 19:29 S S S S S S 21:55 S
S S 30,4 .. Felsőbabád 06:26 | S S S S S 08:31 S S S 09:46 09:46 S 11:46 S S S S S | 13:21 S 14:31 S S S 14:56 | S S 15:16 S 16:01 S S S S 17:01 17:01 S 17:31 S 18:01 S S S S S 19:31 S S S S S S 21:56 S
S S 32,8 .. 35-ös km kő 06:29 | S S S S S 08:34 S S S 09:49 09:49 S 11:49 S S S S S | 13:24 S 14:34 S S S 14:59 | S S 15:19 S 16:04 S S S S 17:04 17:04 S 17:34 S 18:04 S S S S S 19:34 S S S S S S 21:59 S
S S 35,3 0,0 Dabas, Sári híd 06:32 07:00 S S S S S 08:37 S S S 09:52 09:52 S 11:52 S S S S S | 13:27 S 14:37 S S S 15:02 | S S 15:22 S 16:07 S S S S 17:07 17:07 S 17:37 S 18:07 S S S S S 19:37 S S S S S S 22:02 S
S S 38,0 S Dabas, Zentai u. 06:35 | S S S S S 08:40 S S S 09:55 S S 11:55 S S S S S 13:25 13:30 S S S S S S 15:02 S S S S 16:10 S S S S 17:10 17:10 S 17:40 S 18:10 S S S S S 19:40 S S S S S S S S
S S S 0,9 Dabas, Sári okmányhivatal S S S S S S S S S S S S 09:54 S S S S S S S S S S 14:39 S S S 15:04 S S S 15:24 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:04 S
S S S 2,0 Dabas, Sári Kálvária S S S S S S S S S S S S 09:56 S S S S S S S S S S 14:41 S S S 15:06 S S S 15:26 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:06 S
S S S 2,7 Dabas, Sári-Kaparás S S S S S S S S S S S S 09:57 S S S S S S S S S S 14:42 S S S 15:07 S S S 15:27 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:07 S
S S S 3,4 Dabas, Felső-Dabas S S S S S S S S S S S S 09:58 S S S S S S S S S S 14:43 S S S 15:08 S S S 15:28 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:08 S
S S S 3,9 Dabas, Felsődabasi templom S S S S S S S S S S S S 09:59 S S S S S S S S S S 14:44 S S S 15:09 S S S 15:29 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:09 S
S S S 4,7 Dabas, népbolt S S S S S S S S S S S S 10:01 S S S S S S S S S S 14:46 S S S 15:11 S S S 15:31 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:10 S
S S S 5,5 Dabas, Lakos dr. u. S S S S S S S S S S S S 10:03 S S S S S S S S S S 14:48 S S S 15:13 S S S 15:33 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:11 S
S S S 5,9 Dabas, Vörösmarty u. S S S S S S S S S S S S 10:05 S S S S S S S S S S 14:50 S S S 15:15 S S S 15:35 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:12 S
S S S 6,4 Dabas, gimnázium S S S S S S S S S S S S 10:07 S S S S S S S S S S 14:52 S S S 15:17 S S S 15:37 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:13 S
S S 40,9 S Dabas, motel 06:40 07:07 S S S S S 08:44 S S S 10:00 S S 12:00 S S S S S 13:30 13:35 S S S S S S 15:07 S S S S 16:15 S S S S 17:15 17:15 S 17:45 S 18:15 S S S S S 19:45 S S S S S S S S
S S 43,0 9,1 Dabas, gyóni elág. 06:43 | S S S S S 08:47 S S S 10:03 10:13 S 12:03 S S S S S 13:33 13:38 S 14:58 S S S 15:23 | S S 15:43 S 16:18 S S S S 17:18 17:18 S 17:48 S 18:18 S S S S S 19:48 S S S S S S 22:17 S
S S 44,5 .. Dabas, Savanyító 06:45 | S S S S S 08:49 S S S 10:05 10:15 S 12:05 S S S S S 13:35 13:40 S 15:00 S S S 15:25 | S S 15:45 S 16:20 S S S S 17:20 17:20 S 17:50 S 18:20 S S S S S 19:50 S S S S S S 22:19 S
S S 47,4 .. Hernádi elág. 06:49 | S S S S S 08:53 S S S 10:09 10:19 S 12:09 S S S S S 13:39 13:44 S 15:04 S S S 15:29 | S S 15:51 S 16:24 S S S S 17:24 17:24 S 17:54 S 18:24 S S S S S 19:54 S S S S S S 22:22 S
S 52,0 51,4 .. Örkény, pusztavacsi elág. 06:55 07:19 S S S S S 08:59 S 09:25 S 10:15 10:25 S 12:15 S S S S 13:15 13:45 13:50 S 15:10 S S S 15:35 15:19 S S 15:55 S 16:30 S S S S 17:29 17:30 S 18:00 S 18:30 S S 18:30 S S 20:00 S S S S S 21:27 22:26 S
S 56,8 .. .. Táborfalva, vasúti ker. 07:01 07:29 S S S S S 09:05 S 09:30 S 10:21 10:31 S 12:21 S S S S | 13:51 13:56 S 15:16 S S S 15:41 15:24 S S o S 16:36 S S S S 17:36 17:36 S 18:06 S 18:36 S S 18:36 S S 20:06 S S S S S 21:32 22:31 S
S 60,5 .. .. Felsőlajos, v. mh. 07:05 | S S S S S 09:09 S 09:34 S 10:25 10:35 S 12:25 S S S S | 13:55 14:00 S 15:20 S S S 15:45 | S S   S 16:40 S S S S 17:40 17:40 S 18:10 S 18:40 S S 18:40 S S 20:10 S S S S S 21:36 22:35 S
S 62,9 .. .. Kónya dűlő 07:08 | S S S S S 09:12 S | S 10:28 10:38 S 12:28 S S S S | 13:58 14:03 S 15:23 S S S 15:48 | S S   S 16:43 S S S S 17:43 17:43 S 18:13 S 18:43 S S 18:43 S S 20:13 S S S S S | 22:38 S
S 65,6 .. .. Lajosmizse, Vizgép. Váll. 07:12 | S S S S S 09:16 S | S 10:32 10:42 S 12:32 S S S S | 14:02 14:07 S 15:27 S S S 15:52 | S S   S 16:47 S S S S 17:47 17:47 S 18:17 S 18:47 S S 18:47 S S 20:17 S S S S S | 22:42 S
S 66,9 .. .. Lajosmizse, aut. vt. 07:14 07:40 S S S S S 09:18 S 09:39 S 10:34 10:44 S 12:34 S S S S 13:29 14:04 14:09 S 15:29 S S S 15:54 15:34 S S   S 16:49 S S S S 17:49 17:49 S 18:19 S 18:49 S S 18:49 S S 20:19 S S S S S 21:43 22:44 S
S 66,9 .. .. Lajosmizse, aut. vt. 07:15 07:40 S S S S S 09:19 S 09:40 S 10:35 10:45 S 12:35 S S S S 13:30 14:05 14:10 S 15:30 S S S 15:55 15:35 S S   S 16:50 S S S S 17:50 17:50 S 18:20 S 18:50 S S 18:50 S S 20:20 S S S S S 21:43 22:45 S
S 68,2 .. .. Lajosmizse, Dózsa telep 07:17 | S S S S S 09:21 S 09:42 S 10:37 10:47 S 12:37 S S S S | 14:07 14:12 S 15:32 S S S 15:57 | S S   S 16:52 S S S S 17:52 17:52 S 18:22 S 18:52 S S 18:52 S S 20:22 S S S S S | 22:47 S
S 70,1 .. .. Tanyamúzeum Csárda | | S S S S S | S | S | | S | S S S S | 14:09 14:14 S | S S S | | S S   S | S S S S | | S 18:24 S | S S 18:54 S S | S S S S S | | S
S 71,5 .. .. Csordás bolt 07:21 | S S S S | 09:25 S | S 10:41 10:51 S 12:41 S S S S | 14:11 14:16 S 15:36 S S S 16:01 | S S   S 16:56 S S S S 17:56 17:56 S 18:26 S 18:56 S S 18:56 S S 20:26 S S S S S | 22:50 S
72,1 76,5 .. .. Budai úti iskola 07:28 | S | | | | 09:32 | | | 10:48 10:58 | 12:48 | | | | | 14:18 14:23 | 15:43 | | | 16:08 | | |   | 17:03 | | | | 18:03 18:03 | 18:33 | 19:03 | | 19:03 | | 20:33 | | | | | | 22:55 |
76,5 80,9 .. .. Kecskemét, ladánybenei elág. 07:35 | S | | | | 09:38 | | | 10:55 11:05 | 12:55 | | | | | S | | 15:50 | | | 16:15 | | |   | 17:10 | | | | 18:10 18:10 | | | 19:10 | | 19:10 | | 20:40 | | | | | | | |
78,2 82,6 .. .. Kecskemét, Széchenyiváros 07:37 07:57 S 07:47 07:52 08:07 08:37 09:40 09:37 09:57 10:07 10:57 11:07 11:07 12:57 12:37 12:37 13:22 13:22 13:47 14:27 14:32 14:37 15:52 14:57 15:07 15:12 16:17 15:52 15:37 15:37   16:07 17:12 16:37 16:37 17:22 | 18:12 18:12 17:52 18:42 18:07 19:12 18:37 18:52 19:12 19:07 19:37 20:42 20:07 20:37 20:37 20:37 21:07 22:02 23:02 22:37
80,1 84,5 .. .. Kecskemét, aut. áll. 07:40 08:00 07:50 07:50 07:55 08:10 08:40 09:43 09:40 10:00 10:10 11:00 11:10 11:10 13:00 12:40 12:40 13:25 13:25 13:50 14:30 14:35 14:40 15:55 15:00 15:10 15:15 16:20 15:55 15:40 15:40   16:10 17:15 16:40 16:40 17:25 17:25 18:15 18:15 17:55 18:45 18:10 19:15 18:40 18:55 19:15 19:10 19:40 20:45 20:10 20:40 20:40 20:40 21:10 22:05 23:05 22:40

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 101, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 125, 127, 129 és 201 sz. járatokat a DAKK Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján
15 a hetek első tanítási napját megelőző munkaszüneti napon
16 tanév tartama alatt munkanapokon
80 tanév tartama alatt a hetek utolsó munkanapján
2 XII. 24-én nem közlekedik
3 XII. 24-én és XII. 31-én nem közlekedik
82 XII. 26-án nem közlekedik
83 XII. 30-án nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
E Elővárosi járat
O Országos járat
N Nemzetközi járat