Navigáció átugrása
1080

Budapest–Dabas–Lajosmizse–Kecskemét

Menetrend érvényessége: 2019.07.01 -
Besorolás: E O O O O E O E E O O E O O O O O E O E O E E O E O E O O E E O E O O O O E O E E
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1092   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1092   A   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1100       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1085       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1085       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 5   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 7   A   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1090       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1085       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 9   N   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1092   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1092   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 11   V   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1087   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1085   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 119       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1092   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 13       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1085       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 15   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 17   I   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1092       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 19       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1087       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 21   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1090   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1090   A   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 111   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 23   A   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1092       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 25   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1090   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1090   O   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1081       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1085       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 133       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1090       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 27       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 29       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
0,0 0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 05:40 06:15 06:15 07:00 07:15 07:45 08:15 09:00 09:00 09:15 10:15 11:00 11:15 11:15 11:45 12:15 12:15 12:35 13:15 13:45 14:15 14:15 14:30 15:15 15:15 16:15 16:15 16:45 16:45 16:45 16:45 17:15 17:15 17:45 17:45 17:45 18:15 18:45 19:15 20:45 21:15
S S 2,8 .. Budapest, Határ út Csak felszállás  05:47 S S S S 07:52 S 09:07 09:07 S S 11:07 S S S S S 12:42 S 13:52 S 14:22 14:37 S 15:22 S S S S 16:52 16:52 S 17:22 S S S S 18:52 S S 21:22
S S 6,8 .. Budapest, Pesterzsébet felső Csak felszállás  05:56 S S S S 08:01 S 09:16 09:16 S S 11:16 S S S S S 12:51 S 14:01 S 14:31 14:46 S 15:31 S S S S 17:01 17:01 S 17:31 S S S S 19:01 S S 21:29
S S 11,5 .. Budapest, Soroksár, Hősök tere Csak felszállás  06:05 S S S S 08:10 S 09:25 09:25 S S 11:25 S S S S S 13:00 S 14:10 S 14:40 14:55 S 15:40 S S S S 17:10 17:10 S 17:40 S S S S 19:10 S S 21:36
S S 20,7 .. Alsónémedi, Árpád u. 06:14 S S S S 08:19 S 09:34 09:34 S S 11:34 S S S S S 13:09 S 14:19 S 14:49 15:04 S 15:49 S S S S 17:19 17:19 S 17:49 S S S S 19:19 S S 21:45
S S 22,4 .. Alsónémedi, Szabadság tér 06:17 S S S S 08:22 S 09:37 09:37 S S 11:37 S S S S S 13:12 S 14:22 S 14:52 15:07 S 15:52 S S S S 17:22 17:22 S 17:52 S S S S 19:22 S S 21:48
S S 26,3 .. Bugyi elág. 06:21 S S S S 08:26 S 09:41 09:41 S S 11:41 S S S S S 13:16 S 14:26 S 14:56 15:11 S 15:56 S S S S 17:26 17:26 S 17:56 S S S S 19:26 S S 21:52
S S 29,4 .. Felsőbabádi elág. 06:24 S S S S 08:29 S 09:44 09:44 S S 11:44 S S S S S 13:19 S 14:29 S 14:59 15:14 S 15:59 S S S S 17:29 17:29 S 17:59 S S S S 19:29 S S 21:54
S S 30,4 .. Felsőbabád 06:26 S S S S 08:31 S 09:46 09:46 S S 11:46 S S S S S 13:21 S 14:31 S 15:01 15:16 S 16:01 S S S S 17:31 17:31 S 18:01 S S S S 19:31 S S 21:56
S S 32,8 .. 35-ös km kő 06:29 S S S S 08:34 S 09:49 09:49 S S 11:49 S S S S S 13:24 S 14:34 S 15:04 15:19 S 16:04 S S S S 17:34 17:34 S 18:04 S S S S 19:34 S S 21:59
S S 35,3 0,0 Dabas, Sári híd 06:32 S S S S 08:37 S 09:52 09:52 S S 11:52 S S S S S 13:27 S 14:37 S 15:07 15:22 S 16:07 S S S S 17:37 17:37 S 18:07 S S S S 19:37 S S 22:02
S S 38,0 S Dabas, Zentai u. 06:35 S S S S 08:40 S 09:55 S S S 11:55 S S S S S 13:30 S S S 15:10 S S 16:10 S S S S 17:40 17:40 S 18:10 S S S S 19:40 S S S
S S S 0,9 Dabas, Sári okmányhivatal S S S S S S S S 09:54 S S S S S S S S S S 14:39 S S 15:24 S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:04
S S S 2,0 Dabas, Sári Kálvária S S S S S S S S 09:56 S S S S S S S S S S 14:41 S S 15:26 S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:06
S S S 2,7 Dabas, Sári-Kaparás S S S S S S S S 09:57 S S S S S S S S S S 14:42 S S 15:27 S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:07
S S S 3,4 Dabas, Felső-Dabas S S S S S S S S 09:58 S S S S S S S S S S 14:43 S S 15:28 S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:08
S S S 3,9 Dabas, Felsődabasi templom S S S S S S S S 09:59 S S S S S S S S S S 14:44 S S 15:29 S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:09
S S S 4,7 Dabas, népbolt S S S S S S S S 10:01 S S S S S S S S S S 14:46 S S 15:31 S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:10
S S S 5,5 Dabas, Lakos dr. u. S S S S S S S S 10:03 S S S S S S S S S S 14:48 S S 15:33 S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:11
S S S 5,9 Dabas, Vörösmarty u. S S S S S S S S 10:05 S S S S S S S S S S 14:50 S S 15:35 S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:12
S S S 6,4 Dabas, gimnázium S S S S S S S S 10:07 S S S S S S S S S S 14:52 S S 15:37 S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:13
S S 40,9 S Dabas, motel 06:40 S S S S 08:45 S 10:00 S S S 12:00 S S S S S 13:35 S S S 15:15 S S 16:15 S S S S 17:45 17:45 S 18:15 S S S S 19:45 S S S
S S 43,0 9,1 Dabas, gyóni elág. 06:43 S S S S 08:48 S 10:03 10:13 S S 12:03 S S S S S 13:38 S 14:58 S 15:18 15:43 S 16:18 S S S S 17:48 17:48 S 18:18 S S S S 19:48 S S 22:17
S S 44,5 .. Dabas, Savanyító 06:45 S S S S 08:50 S 10:05 10:15 S S 12:05 S S S S S 13:40 S 15:00 S 15:20 15:45 S 16:20 S S S S 17:50 17:50 S 18:20 S S S S 19:50 S S 22:19
S S 47,4 .. Hernádi elág. 06:49 S S S S 08:54 S 10:09 10:19 S S 12:09 S S S S S 13:44 S 15:04 S 15:24 15:49 S 16:24 S S S S 17:54 17:54 S 18:24 S S S S 19:54 S S 22:22
S 52,0 51,4 .. Örkény, pusztavacsi elág. 06:55 S S S S 09:00 S 10:15 10:25 S S 12:15 S S S S S 13:50 S 15:10 S 15:30 15:55 S 16:30 S 17:00 S S 18:00 18:00 S 18:30 S S 18:30 S 20:00 S 21:27 22:26
S 56,8 .. .. Táborfalva, vasúti ker. 07:01 S S S S 09:06 S 10:21 10:31 S S 12:21 S S S S S 13:56 S 15:16 S 15:36 o S 16:36 S 17:06 S S 18:06 18:06 S 18:36 S S 18:36 S 20:06 S 21:33 22:31
S 60,5 .. .. Felsőlajos, v. mh. 07:05 S S S S 09:10 S 10:25 10:35 S S 12:25 S S S S S 14:00 S 15:20 S 15:40   S 16:40 S 17:11 S S 18:10 18:10 S 18:40 S S 18:41 S 20:10 S 21:38 22:35
S 62,9 .. .. Kónya dűlő 07:08 S S S S 09:13 S 10:28 10:38 S S 12:28 S S S S S 14:03 S 15:23 S 15:43   S 16:43 S | S S 18:13 18:13 S 18:43 S S | S 20:13 S | 22:38
S 65,6 .. .. Lajosmizse, Vízgép Váll. 07:12 S S S S 09:17 S 10:32 10:42 S S 12:32 S S S S S 14:07 S 15:27 S 15:47   S 16:47 S 17:16 S S 18:17 18:17 S 18:47 S S 18:46 S 20:17 S 21:43 22:42
S 66,9 .. .. Lajosmizse, aut. vt. 07:14 S S S S 09:19 S 10:34 10:44 S S 12:34 S S S S S 14:09 S 15:29 S 15:49   S 16:49 S 17:18 S S 18:19 18:19 S 18:49 S S 18:48 S 20:19 S 21:45 22:44
S 66,9 .. .. Lajosmizse, aut. vt. 07:15 S S S S 09:20 S 10:35 10:45 S S 12:35 S S S S S 14:10 S 15:30 S 15:50   S 16:50 S 17:18 S S 18:20 18:20 S 18:50 S S 18:48 S 20:20 S 21:45 22:45
S 68,2 .. .. Lajosmizse, Dózsa telep 07:17 S S S S 09:22 S 10:37 10:47 S S 12:37 S S S S S 14:12 S 15:32 S 15:52   S 16:52 S 17:20 S S 18:22 18:22 S 18:52 S S 18:50 S 20:22 S 21:47 22:47
S 71,5 .. .. Csordás bolt 07:21 S S S S 09:26 S 10:41 10:51 S S 12:41 S S S S S 14:16 S 15:36 S 15:56   S 16:56 S | S S 18:26 18:26 S 18:56 S S | S 20:26 S | 22:50
72,1 76,5 .. .. Budai úti iskola 07:27 | | | | 09:32 | 10:47 10:57 | | 12:47 | | | | | 14:22 | 15:42 | 16:02   | 17:02 | | | | 18:32 18:32 | 19:02 | | | | 20:32 | | 22:55
76,5 80,9 .. .. Kecskemét, ladánybenei elág. 07:33 | | | | 09:38 | 10:53 11:03 | | 12:53 | | | | | 14:28 | 15:48 | 16:08   | 17:08 | | | | 18:38 18:38 | 19:08 | | | | 20:38 | | 23:00
78,2 82,6 .. .. Kecskemét, Széchenyiváros 07:35 07:20 07:20 08:05 08:20 09:40 09:20 10:55 11:05 10:20 11:20 12:55 12:20 12:20 12:50 13:20 13:20 14:30 14:20 15:50 15:20 16:10   16:20 17:10 17:20 17:35 17:50 17:50 18:40 18:40 18:20 19:10 18:50 18:50 19:05 19:20 20:40 20:20 22:02 23:02
80,1 84,5 0,0 .. Kecskemét, aut. áll. 07:40 07:25 07:25 08:10 08:25 09:45 09:25 11:00 11:10 10:25 11:25 13:00 12:25 12:25 12:55 13:25 13:25 14:35 14:25 15:55 15:25 16:15   16:25 17:15 17:25 17:40 17:55 17:55 18:45 18:45 18:25 19:15 18:55 18:55 19:10 19:25 20:45 20:25 22:05 23:05
80,1 84,5 0,0 .. Kecskemét, aut. áll.   07:35 07:35 08:20 08:35   09:35     10:35 11:35   12:35 12:35   13:35 13:35   14:35   15:35     16:35   17:35   18:05 18:05     18:35   19:05 19:05 19:30 19:35   20:35    
S S 5,7 .. Kecskemét, Daimler 1. kapu   07:44                                                   18:18           19:18              
80,1 84,5 0,0 .. Kecskemét, aut. áll.                                                                                  

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 111, 119 és 133 sz. járatokat a DAKK Zrt. közlekedteti.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabadnapokon
szabadnapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
E Elővárosi járat
O Országos járat

Hírek