Navigáció átugrása
1081

Budapest–Dabas–Kecskemét–Tiszakécske

Menetrend érvényessége: 2017.07.01 -
Besorolás: O O O
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   89   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 11   24   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 5     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
0,0 0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 07:45 07:45 18:45
S 2,8 Budapest, Határ út 0 07:52 07:52 18:52
S 6,8 Budapest, Pesterzsébet felső 0 08:01 08:01 19:01
S 11,5 Budapest, Soroksár, Hősök tere 0 08:10 08:10 19:10
S 22,4 Alsónémedi, Szabadság tér 08:22 08:22 19:22
S 26,3 Bugyi elág. 08:26 08:26 19:26
S 29,4 Felsőbabádi elág. 08:29 08:29 19:29
S 30,4 Felsőbabád 08:31 08:31 19:31
S 32,8 35-ös km kő 08:34 08:34 19:34
S 35,3 Dabas, Sári híd 08:37 08:37 19:37
S 38,0 Dabas, Zentai u. 08:40 08:40 19:40
S 40,9 Dabas, motel 08:44 08:44 19:45
S 43,0 Dabas, gyóni elág. 08:47 08:47 19:48
S 44,5 Dabas, Savanyító 08:49 08:49 19:50
S 47,4 Hernádi elág. 08:53 08:53 19:54
S 51,4 Örkény, pusztavacsi elág. 08:59 08:59 20:00
S 56,2 Táborfalva, vasúti ker. 09:05 09:05 20:06
S 59,9 Felsőlajos, v. mh. 09:09 09:09 20:10
S 62,3 Kónya dűlő 09:12 09:12 20:13
S 65,0 Lajosmizse, Vizgép. Váll. 09:16 09:16 20:17
S 66,3 Lajosmizse, aut. vt. 09:18 09:18 20:19
S 66,3 Lajosmizse, aut. vt. 09:19 09:19 20:20
S 67,6 Lajosmizse, Dózsa telep 09:21 09:21 20:22
S 70,9 Csordás bolt 09:25 09:25 20:26
72,1 75,9 Budai úti iskola 09:32 09:32 20:33
76,5 80,3 Kecskemét, ladánybenei elág. 09:38 09:38 20:40
78,2 82,0 Kecskemét, Széchenyiváros 09:40 09:40 20:42
80,1 83,9 Kecskemét, aut. áll. 09:43 09:43 20:45
80,1 83,9 Kecskemét, aut. áll. 10:00 10:00 20:50
82,5 86,3 Kecskemét, Szőlőfürt Fogadó 10:03 10:03 20:53
85,2 89,0 Kecskemét, Repülőtér 10:06 10:06 20:56
88,6 92,4 Határút (4622 sz. út) 10:10 10:10 21:00
94,0 97,8 Gácsi vendéglő 10:16 10:16 21:05
98,0 101,8 Szentkirály, Rákóczi u. 10:20 10:20 21:08
98,5 102,3 Szentkirály, Szent István tér 10:21 10:21 21:09
99,9 103,7 Kordik bejáró 10:23 10:23 21:11
101,1 104,9 Kokovai dűlő 10:24 10:24 21:12
102,7 106,5 Pekár tanya 10:26 10:26 21:14
107,0 110,8 Porga tanya 10:31 10:31 21:18
108,7 112,5 Kerekdombi dűlő 10:33 10:33 21:20
109,8 113,6 Kőrösi híd 10:34 10:34 21:21
111,4 115,2 Tiszakécske, Dózsa telep 10:35 10:35 21:22
112,0 115,8 Tiszakécske, v. átjáró 10:36 10:36 21:23
112,6 116,4 Tiszakécske, kerekdombi elág. 10:37 10:37 21:24
113,0 116,8 Tiszakécske, vh. 10:38 10:38 21:25
113,6 117,4 Tiszakécske, Szolnoki út 10:39 10:39 21:26
114,3 118,1 Tiszakécske, Szabolcska u. 10:41 10:41 21:27
115,2 119,0 Tiszakécske, Erkel fasor 10:43 10:43 21:28
116,1 119,9 Tiszakécske, Templom tér 10:45 10:45 21:30
116,1 119,9 Tiszakécske, Templom tér   10:46  
118,7 122,5 Tiszakécske, Tiszapart   10:50  

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
24 VI. 1-től VIII. 31-ig szabad- és munkaszüneti napokon
52 VI. 1-től VIII. 31-ig a hetek első munkanapját megelőző napon
89 V. 31-ig és IX. 1-től naponta, valamint VI. 1-től VIII. 31-ig munkanapokon
2 XII. 24-én nem közlekedik

megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
O Országos járat