Navigáció átugrása
1082

Budapest–Kecskemét–Szeghalom–Komádi

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: O
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   P   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 16:15
78,2 Kecskemét, Széchenyiváros |
80,1 Kecskemét, aut. áll. 17:25
80,1 Kecskemét, aut. áll. 17:30
158,8 Szarvas, aut. áll. 18:45
158,8 Szarvas, aut. áll. 18:55
179,7 Gyomaendrőd, kultúrház 19:17
185,3 Gyomaendrőd, aut. vt. 19:24
205,8 Körösladány, gyógyszertár 19:46
214,6 Szeghalom, vá. 19:56
216,9 Szeghalom, Kossuth tér 19:59
231,3 Vésztő, Monostor Étterem 20:15
240,1 Okány, iskola 20:25
253,3 Zsadány, kh. 20:39
263,2 Komádi, vh. 20:50

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.

a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
O Országos járat