Navigáció átugrása
1085

Budapest–Kecskemét–Szarvas–Békéscsaba–Gyula

Menetrend érvényessége: 2019.04.28 - 2019.06.14
Besorolás: O O O O O O O O
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 5       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1087   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 7   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 101       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1087       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 11       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 07:15 08:15 10:15 12:15 12:15 14:15 16:15 18:15
78,2 Kecskemét, Széchenyiváros 08:20 09:20 11:20 13:20 13:20 15:20 17:20 19:20
80,1 Kecskemét, aut. áll. 08:25 09:25 11:25 13:25 13:25 15:25 17:25 19:25
80,1 Kecskemét, aut. áll. 08:35 09:35 11:35 13:35 13:35 15:35 17:35 19:35
81,4 Kecskemét, Aluljáró 08:37 09:37 11:37 13:37 13:37 15:37 17:37 19:37
85,2 Kecskemét, Repülőtér 08:41 09:41 11:41 13:41 13:41 15:41 17:41 19:41
97,5 Nyárlőrinc, bej. út 08:55 09:55 11:55 13:55 13:55 15:55 17:55 19:55
107,6 Lakitelek, aut. vt. 09:07 10:07 12:07 14:07 14:07 16:07 18:07 20:07
113,6 Tiszaug, kh. 09:15 10:15 12:15 14:15 14:15 16:15 18:15 20:15
121,1 Tiszakürt, kh. 09:24 10:24 12:24 14:24 14:24 16:24 18:24 20:24
128,4 Cserkeszőlő, aut. vt. 09:33 10:33 12:33 14:33 14:33 16:33 18:33 20:33
136,0 Kunszentmárton, aut. áll. 09:42 10:42 12:42 14:42 14:42 16:42 18:42 20:42
136,0 Kunszentmárton, aut. áll. 09:45 10:45 12:45 14:45 14:45 16:45 18:45 20:45
136,9 Kunszentmárton, vá. 09:46 10:46 12:46 14:46 14:46 16:46 18:46 20:46
146,8 Öcsöd, aut. vt. 09:57 10:57 12:57 14:57 14:57 16:57 18:57 20:57
155,5 Békésszentandrás, aut. vt. 10:07 11:07 13:07 15:07 15:07 17:07 19:07 21:07
160,5 Szarvas, főiskola 10:13 11:13 13:13 15:13 15:13 17:13 19:13 21:13
161,6 Szarvas, aut. áll. 10:15 11:15 13:15 15:15 15:15 17:15 19:15 21:15
161,6 Szarvas, aut. áll.   11:20   15:20   17:20 19:20  
162,4 Szarvas, vá. bej. út   11:22   15:22   17:22 19:22  
169,7 Csabacsűd, felső v. mh.   11:30       17:30    
176,1 Kardos   11:37       17:37    
183,8 Kondoros, aut. vt.   11:46       17:46    
193,2 Kétsopronyi elág.   11:57       17:57    
206,4 Békéscsaba, VOLÁN telep   12:11       18:11    
209,6 Békéscsaba, aut. áll.   12:15       18:15    
209,6 Békéscsaba, aut. áll.   12:20            
226,5 Gyula, aut. áll.   12:40            
226,5 Gyula, aut. áll.   12:45            
228,7 Gyula, Várfürdő   12:50            

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 101 sz. járatot a DAKK Zrt. közlekedteti.

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat

Hírek