Navigáció átugrása
1087

Budapest–Kecskemét–Szarvas–Orosháza

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: O O O O O O
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 5   A 2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 107   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 7   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 101       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 9   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 06:20 06:40 09:00 12:15 13:50 19:00
S 2,8 .. Budapest, Határ út 0 06:27 S S S S S
78,2 S .. Kecskemét, Széchenyiváros S 07:47 10:07 13:22 14:57 20:07
S 92,8 .. Kecskemét, Daimler 1. kapu 07:40 S S S S S
80,1 98,5 .. Kecskemét, aut. áll. 07:50 07:50 10:10 13:25 15:00 20:10
80,1 98,5 .. Kecskemét, aut. áll. 08:00 08:00 10:20 13:35 15:10 20:20
81,4 99,8 .. Kecskemét, Aluljáró 08:02 08:02 10:22 | 15:12 |
85,2 103,6 .. Kecskemét, Repülőtér 08:06 08:06 10:26 | 15:16 |
87,0 105,4 .. Mintagyümölcsös 08:08 08:08 10:28 | | |
88,4 106,8 .. Kecskemét, Határút (44 sz. út) | | 10:30 | | |
95,4 113,8 .. Kohári major 08:18 08:18 10:38 | | |
97,5 115,9 .. Nyárlőrinc, bej. út 08:20 08:20 10:40 | | |
100,7 119,1 .. Nyárjas, vá. bej. út 08:24 08:24 10:44 | | |
102,4 120,8 .. Világoshegy 08:27 08:27 10:47 | | |
103,8 122,2 .. Kapásfalu 08:29 08:29 10:49 | | |
105,4 123,8 .. Parádi dűlő | | 10:51 | | |
106,6 125,0 .. Lakitelek, újtelep 08:32 08:32 10:52 | 15:40 |
107,6 126,0 .. Lakitelek, aut. vt. 08:33 08:33 10:53 14:04 15:41 |
107,6 126,0 .. Lakitelek, aut. vt. 08:33 08:33 10:54 14:04 15:41 |
112,5 130,9 0,0 Tiszaug, elág. 08:39 08:39 | | 15:49 |
S S 1,1 Tiszaug, kh. 08:42 08:42 11:03 S 15:52 S
S S 1,1 Tiszaug, kh. 08:42 08:42 11:04 S 15:52 S
S S 3,1 Tiszaug, Holt-Tisza 08:45 08:45 11:06 S | S
115,0 133,4 5,3 Tiszaug, vá. bej. út | | | | | |
117,3 135,7 .. Tiszakürt, konzervüzem | | | | | |
118,3 136,7 .. Tiszakürt, kh. 08:52 08:52 11:11 | 16:02 |
118,3 136,7 .. Tiszakürt, kh. 08:52 08:52 11:12 | 16:02 |
123,9 142,3 .. Cserkeszőlő, posta 08:59 08:59 11:20 | 16:09 21:01
125,6 144,0 .. Cserkeszőlő, aut. vt. 09:01 09:01 11:22 14:25 16:12 |
129,7 148,1 .. Istvánháza, v.mh. bej. út 09:08 09:08 11:28 | | |
132,1 150,5 .. Kunszentmárton, Pozsonyi út | | 11:31 | | |
133,2 151,6 .. Kunszentmárton, aut. áll. 09:15 09:15 11:32 14:35 16:23 |
133,2 151,6 .. Kunszentmárton, aut. áll. 09:20 09:20 11:35 14:40 16:25 |
134,1 152,5 .. Kunszentmárton, vá. 09:22 09:22 11:37 | 16:27 |
134,6 153,0 .. Kunszentmárton, cipőgyár | | | | | |
136,4 154,8 .. Kiserdő 09:26 09:26 | | | |
138,7 157,1 .. 55,7-es km kő 09:29 09:29 | | | |
140,4 158,8 .. Szabadság Tsz. 09:31 09:31 | | | |
144,0 162,4 .. Öcsöd, aut. vt. 09:36 09:36 11:50 14:52 16:39 21:20
145,1 163,5 .. Öcsöd, bölcsöde 09:39 09:39 11:52 | 16:40 |
147,7 166,1 .. Horgai út 09:42 09:42 | | | |
150,9 169,3 .. Békésszentandrás, Sirató 09:45 09:45 | | | |
152,7 171,1 .. Békésszentandrás, aut. vt. 09:48 09:48 12:03 15:02 16:52 21:28
155,0 173,4 .. Békésszentandrás, külső 09:50 09:50 | | | |
156,7 175,1 .. Mezőtúri útelág. 09:52 09:52 | | | |
157,7 176,1 .. Szarvas, főiskola 09:54 09:54 12:09 15:08 16:59 21:33
158,8 177,2 .. Szarvas, aut. áll. 09:55 09:55 12:10 15:10 17:00 21:35
158,8 177,2 .. Szarvas, aut. áll. 10:00 10:00   15:15 17:05 21:40
159,6 178,0 .. Szarvas, vá. bej. út 10:02 10:02   | 17:07 |
160,4 178,8 .. Szarvas, Vágóhíd u. 10:04 10:04   | 17:08 |
163,0 181,4 .. Szarvas, III. körzeti tanyák 10:07 10:07   | 17:10 |
164,1 182,5 .. Szarvas, Régimódi étterem 10:08 10:08   | 17:11 |
165,5 183,9 .. Csabacsűd, major 10:10 10:10   | 17:12 |
167,1 185,5 .. Csabacsűd, Kisráta 10:12 10:12   | 17:14 |
169,1 187,5 .. Csabacsűd, Nagyráta 10:15 10:15   | 17:16 |
172,8 191,2 .. Rafai dűlő 10:18 10:18   | 17:19 |
177,8 196,2 .. Újpuszta 10:25 10:25   | 17:23 |
181,1 199,5 .. Nagyszénás, Pálmatér 10:29 10:29   | 17:26 |
184,8 203,2 .. Nagyszénás, aut. vt. 10:34 10:34   15:40 17:30 22:05
190,5 208,9 .. Orosháza, Pusztaszenttornya 10:40 10:40   | 17:38 |
195,1 213,5 .. Orosháza, üveggyár ltp. 10:45 10:45   15:51 17:43 |
198,8 217,2 .. Orosháza, aut. áll. 10:50 10:50   15:55 17:49 22:20

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 101, 102 és 107 sz. járatokat a DAKK Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére.
2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat