Navigáció átugrása
1087

Budapest–Kecskemét–Szarvas–Orosháza

Menetrend érvényessége: 2019.04.28 -
Besorolás: O O
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 12:15 16:15
78,2 Kecskemét, Széchenyiváros 13:20 17:20
80,1 Kecskemét, aut. áll. 13:25 17:25
80,1 Kecskemét, aut. áll. 13:35 17:35
81,4 Kecskemét, Aluljáró 13:37 17:37
85,2 Kecskemét, Repülőtér 13:41 17:41
97,5 Nyárlőrinc, bej. út 13:55 17:55
107,6 Lakitelek, aut. vt. 14:07 18:07
113,6 Tiszaug, kh. 14:15 18:15
121,1 Tiszakürt, kh. 14:24 18:24
128,4 Cserkeszőlő, aut. vt. 14:33 18:33
136,0 Kunszentmárton, aut. áll. 14:42 18:42
136,0 Kunszentmárton, aut. áll. 14:45 18:45
136,9 Kunszentmárton, vá. 14:46 18:46
146,8 Öcsöd, aut. vt. 14:57 18:57
155,5 Békésszentandrás, aut. vt. 15:07 19:07
160,5 Szarvas, főiskola 15:13 19:13
161,6 Szarvas, aut. áll. 15:15 19:15
161,6 Szarvas, aut. áll. 15:20 19:20
162,4 Szarvas, vá. bej. út 15:22 19:22
163,2 Szarvas, Vágóhíd u. 15:24 19:24
165,8 Szarvas, III. körzeti tanyák 15:26 19:26
171,9 Csabacsűd, Nagyráta 15:32 19:32
187,6 Nagyszénás, aut. vt. 15:49 19:49
197,9 Orosháza, üveggyár ltp. 16:00 20:00
201,6 Orosháza, aut. áll. 16:05 20:05

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat