1088

Budapest–Kecskemét–Békéscsaba–Gyula

Menetrend érvényessége: 2013.12.15 -
Besorolás: O
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 06:45
78,2 Kecskemét, Széchenyiváros 07:52
80,1 Kecskemét, aut. áll. 07:55
80,1 Kecskemét, aut. áll. 08:05
123,9 Cserkeszőlő, posta |
158,8 Szarvas, aut. áll. 09:25
158,8 Szarvas, aut. áll. 09:30
181,0 Kondoros, aut. vt. 09:55
203,6 Békéscsaba, VOLÁN telep 10:21
206,8 Békéscsaba, aut. áll. 10:25
206,8 Békéscsaba, aut. áll. 10:30
223,7 Gyula, aut. áll. 10:50
223,7 Gyula, aut. áll. 10:55
225,9 Gyula, Várfürdő 10:58
227,5 Gyula, Üdülőszövetkezet 11:00

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem
tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu
weboldalon is megvásárolhatóak.

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat

2014. január 24-től a Rákóczi híd pesti hídfőjénél az 1-es villamos pálya felújítási munkálatai miatt forgalmi torlódásra kell számítani.

Utazásuk megtervezésekor vegyék figyelembe, hogy a Népliget autóbusz-pályaudvarról induló és oda érkező járatok késésekkel közlekedhetnek.