Navigáció átugrása
1090

Budapest–Kecskemét–Kiskunfélegyháza–Szentes–Hódmezővásárhely

Menetrend érvényessége: 2019.04.28 - 2019.06.14
Besorolás: O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1092   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1092   A   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1100       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1094       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 101       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1094       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1092   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1092   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1094       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1092       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1094       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1092       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1094       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 103   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 105   A   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1092       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 7   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 9   O   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1094       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 111       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1092   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1094   U   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 06:15 06:15 07:00 08:00 09:15 10:00 11:15 11:15 12:00 13:15 14:00 15:15 16:00 16:45 16:45 17:15 17:45 17:45 18:00 19:15 20:00 22:30
78,2 78,2 .. Kecskemét, Széchenyiváros 07:20 07:20 08:05 S 10:20 S 12:20 12:20 S 14:20 S 16:20 S 17:50 17:50 18:20 18:50 18:50 S 20:20 S S
80,1 80,1 .. Kecskemét, aut. áll. 07:25 07:25 08:10 S 10:25 S 12:25 12:25 S 14:25 S 16:25 S 17:55 17:55 18:25 18:55 18:55 S 20:25 S S
80,1 80,1 .. Kecskemét, aut. áll. 07:35 07:35 08:20 S 10:35 S 12:35 12:35 S 14:35 S 16:35 S 18:05 18:05 18:35 19:05 19:05 S 20:35 S S
S 82,7 .. Kecskemét, Rávágy tér S S S S S S S S S S S S S 18:11 18:11 S 19:11 19:11 S S S S
83,7 86,2 .. Kecskemét, Szélmalom Csárda | | | S | S | | S | S | S 18:15 18:15 | 19:15 19:15 S | S S
85,2 87,7 0,0 Kecskemét, Daimler körforgalom | | | S | S | | S | S | S | | | | | S | S S
S S 0,6 Kecskemét, Daimler 1. kapu 07:44 S S S S S S S S S S S S 18:18 S S 19:18 S S S S S
85,2 87,7 0,0 Kecskemét, Daimler körforgalom | | | S | S | | S | S | S | | | | | S | S S
92,1 94,6 .. Városföld, bej. út 07:51 07:51 | S 10:51 S 12:51 12:51 S 14:51 S 16:51 S 18:24 18:24 18:51 19:24 19:24 S 20:51 S S
105,1 107,6 .. Kiskunfélegyháza, Petőfi ltp. 08:05 08:05 | S 11:05 S 13:05 13:05 S 15:05 S 17:05 S 18:38 18:38 19:05 19:38 19:38 S 21:05 S S
106,7 109,2 .. Kiskunfélegyháza, aut. áll. 08:07 08:07 08:55 S 11:07 S 13:07 13:07 S 15:07 S 17:07 S 18:40 18:40 19:07 19:40 19:40 S 21:07 S S
106,7 109,2 .. Kiskunfélegyháza, aut. áll. 08:10 08:10 08:55 S 11:10 S 13:10 13:10 S 15:10 S 17:10 S 18:45 18:45 19:10     S 21:10 S S
115,9 118,4 .. Gátér, községháza 08:21 08:21   S 11:21 S 13:21 13:21 S 15:21 S 17:21 S 18:56 18:56 19:21     S 21:21 | S
131,8 134,3 .. Csongrád, aut. áll. 08:38 08:38   09:38 11:38 11:38 13:38 13:38 13:38 15:38 15:38 17:38 17:38 19:13 19:13 19:38     19:38 21:38 21:38 00:05
131,8 134,3 .. Csongrád, aut. áll. 08:40 08:40   09:40 11:40 11:40 13:40 13:40 13:40 15:40 15:40 17:40 17:40 19:15 19:15 19:40     19:40 21:40 21:40 00:05
142,4 144,9 .. Szentes, Kiss Zsigmond u. 08:51 08:51   09:51 11:51 11:51 13:51 13:51 13:51 15:51 15:51 17:51 17:51 19:26 19:26 19:51     19:51 21:51 21:51 00:16
144,5 147,0 .. Szentes, aut. áll. 08:54 08:54   09:54 11:54 11:54 13:54 13:54 13:54 15:54 15:54 17:54 17:54 19:29 19:29 19:54     19:54 21:54 21:54 00:19
144,5 147,0 .. Szentes, aut. áll. 09:00 09:00   10:00   12:00 14:00 14:00 14:00 16:00 16:00 18:00 18:00 19:35 19:35 20:00     20:00 22:00 22:00 00:20
170,3 172,8 .. Hódmezővásárhely, Jókai u.       10:26   12:26     14:26   16:26   18:26 20:01 20:01       20:26 22:26   00:46
171,8 174,3 .. Hódmezővásárhely, Lázár u.       10:28   12:28     14:28   16:28   18:28 20:03 20:03       20:28 22:28   00:48
172,9 175,4 .. Hódmezővásárhely, aut. áll.       10:30   12:30     14:30   16:30   18:30 20:05 20:05       20:30 22:30   00:50

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 101, 103, 105 és 111 sz. járatokat a DAKK Zrt. közlekedteti. #U egyelőre nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
nem közlekedik
nem közlekedik

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni. A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
O Országos járat

Hírek