Navigáció átugrása
1092

Budapest–Kecskemét–Szentes–Orosháza–Battonya

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: O O O O O O
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 13   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3   V   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 105     2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 5   80 83 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 15   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 10:00 13:30 13:30 16:45 16:45 20:00
S S 2,8 Budapest, Határ út S S S S S S
S S 6,8 Budapest, Pesterzsébet felső S S S S S S
S S 11,5 Budapest, Soroksár, Hősök tere S S S S S S
S S 22,4 Alsónémedi, Szabadság tér S S S S S S
S S 35,3 Dabas, Sári híd S S S S S S
S S 40,9 Dabas, motel S S S S S S
.. .. 43,0 Dabas, gyóni elág. S S S S S S
S S 51,4 Örkény, pusztavacsi elág. S S S S S S
S S 56,2 Táborfalva, vasúti ker. S S S S S S
S S 59,9 Felsőlajos, v. mh. S S S S S S
S S 66,3 Lajosmizse, aut. vt. S S S S S S
S S 66,3 Lajosmizse, aut. vt. S S S S S S
S 78,2 82,0 Kecskemét, Széchenyiváros 11:07 14:37 14:37 17:52 17:52 S
S 80,1 83,9 Kecskemét, aut. áll. 11:10 14:40 14:40 17:55 17:55 S
S 80,1 83,9 Kecskemét, aut. áll. 11:20 14:50 14:50 18:05 18:05 S
S 81,0 .. Kecskemét, Cifra Palota | | | | | S
S 87,7 0,0 Kecskemét, Daimler körforgalom | | | | | S
S S 0,6 Kecskemét, Daimler 1. kapu S S S S S S
S S 0,6 Kecskemét, Daimler 1. kapu S S S S S S
S 87,7 0,0 Kecskemét, Daimler körforgalom | | | | | S
S 107,6 .. Kiskunfélegyháza, Petőfi ltp. 11:50 15:20 15:20 18:35 18:35 S
S 109,2 .. Kiskunfélegyháza, aut. áll. 11:52 15:22 15:22 18:37 18:37 S
S 109,2 .. Kiskunfélegyháza, aut. áll. 11:55 15:25 15:25 18:40 18:40 S
120,8 118,4 .. Gátér, községháza 12:06 15:36 15:36 18:51 18:51 |
136,7 134,3 .. Csongrád, aut. áll. 12:23 15:53 15:53 19:08 19:08 21:48
136,7 134,3 .. Csongrád, aut. áll. 12:25 15:55 15:55 19:10 19:10 21:50
147,3 144,9 .. Szentes, Kiss Zsigmond u. 12:36 16:06 16:06 19:21 19:21 22:01
149,4 147,0 .. Szentes, aut. áll. 12:39 16:09 16:09 19:24 19:24 22:04
149,4 147,0 .. Szentes, aut. áll. 12:40 16:10 16:10 19:25   22:05
151,6 149,2 .. Szentes, Berekhát 12:43 16:13 16:13 19:28   22:08
161,8 159,4 .. Derekegyház, aut. vt. 12:54 16:24 16:24 19:39   22:19
172,0 169,6 .. Nagymágocs, községháza 13:06 16:36 16:36 19:51   22:31
173,4 171,0 .. Nagymágocs, sportpálya 13:08 16:38 16:38 19:53   22:33
182,6 180,2 .. Rákóczitelep, gyógyszertár 13:17 16:47 16:47 20:02   22:42
187,0 184,6 .. Orosháza, Tűzoltóság 13:23 16:53 16:53 20:08   22:48
188,3 185,9 .. Orosháza, aut. áll. 13:25 16:55 16:55 20:10   22:50
188,3 185,9 .. Orosháza, aut. áll.   17:05       22:55
197,4 195,0 .. Kardoskút, Árpád sor   17:15       23:05
208,0 205,6 .. Tótkomlós, aut. vt.   17:25       23:15
222,0 219,6 .. Mezőhegyes, vá.   17:40       23:30
239,1 236,7 .. Battonya, aut. vt.   18:00       23:50

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 104 és 105 sz. járatokat a DAKK Zrt. közlekedteti.
80 tanév tartama alatt a hetek utolsó munkanapján
2 XII. 24-én nem közlekedik
83 XII. 28-án nem közlekedik

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat

Hírek

Hírek