Navigáció átugrása
1092

Battonya–Orosháza–Szentes–Kecskemét–Budapest

Menetrend érvényessége: 2019.06.15 -
Besorolás: O O O O O O O O
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 2   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 4   V   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 106       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 108       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 110       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 12   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 14       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 16   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
0,0 0,0 .. Battonya, aut. vt. 04:15         14:00 15:00  
17,1 17,1 .. Mezőhegyes, vá. 04:33         14:18 15:18  
18,1 18,1 .. Mezőhegyes, Deák F. u. 04:34         14:19 15:19  
24,0 24,0 .. Pitvaros, körforgalom 04:41         14:26 15:26  
27,4 27,4 .. Ambrózfalva, községháza 04:45         14:30 15:30  
29,7 29,7 .. Nagyér, községháza 04:48         14:33 15:33  
34,9 34,9 .. Tótkomlós, aut. vt. 04:55         14:40 15:40  
45,5 45,5 .. Kardoskút, Árpád sor 05:05         14:50 15:50  
54,6 54,6 .. Orosháza, aut. áll. 05:15         15:00 16:00  
54,6 54,6 .. Orosháza, aut. áll. 05:25 05:25 08:10 10:10 14:10 15:10 16:10 17:10
55,9 55,9 .. Orosháza, Tűzoltóság 05:27 05:27 08:12 10:12 14:12 15:12 16:12 17:12
60,3 60,3 .. Rákóczitelep, gyógyszertár 05:32 05:32 08:17 10:17 14:17 15:17 16:17 17:17
69,5 69,5 .. Nagymágocs, sportpálya 05:41 05:41 08:26 10:26 14:26 15:26 16:26 17:26
70,9 70,9 .. Nagymágocs, Károlyi kastély 05:43 05:43 08:28 10:28 14:28 15:28 16:28 17:28
81,1 81,1 .. Derekegyház, aut. vt. 05:55 05:55 08:40 10:40 14:40 15:40 16:40 17:40
91,3 91,3 .. Szentes, Berekhát 06:07 06:07 08:52 10:52 14:52 15:52 16:52 17:52
93,5 93,5 .. Szentes, aut. áll. 06:10 06:10 08:55 10:55 14:55 15:55 16:55 17:55
93,5 93,5 .. Szentes, aut. áll. 06:15 06:15 09:00 11:00 15:00 16:00 17:00 18:00
95,6 95,6 .. Szentes, Kiss Zsigmond u. 06:18 06:18 09:03 11:03 15:03 16:03 17:03 18:03
106,2 106,2 .. Csongrád, aut. áll. 06:29 06:29 09:14 11:14 15:14 16:14 17:14 18:14
106,2 106,2 .. Csongrád, aut. áll. 06:30 06:30 09:15 11:15 15:15 16:15 17:15 18:15
122,1 122,1 .. Gátér, községháza 06:47 06:47 09:32 11:32 15:32 | 17:32 |
S 131,3 .. Kiskunfélegyháza, aut. áll. 06:58 06:58 09:43 11:43 15:43 S 17:43 S
S 131,3 .. Kiskunfélegyháza, aut. áll. 07:00 07:00 09:45 11:45 15:45 S 17:45 S
S 132,9 .. Kiskunfélegyháza, Petőfi ltp. 07:02 07:02 09:47 11:47 15:47 S 17:47 S
S 145,9 .. Városföld, bej. út 07:16 07:16 10:01 12:01 16:01 S 18:01 S
S 152,8 0,0 Kecskemét, Daimler körforgalom | | | | | S | S
S S 0,6 Kecskemét, Daimler 1. kapu S S S S S S S S
S 152,8 0,0 Kecskemét, Daimler körforgalom | | | | | S | S
S 157,9 .. Kecskemét, aut. áll. 07:35 07:35 10:20 12:20 16:20 S 18:20 S
S 157,9 .. Kecskemét, aut. áll. 07:45 07:45 10:30 12:30 16:30 S 18:30 S
S 159,8 .. Kecskemét, Széchenyiváros 07:48 07:48 10:33 12:33 16:33 S 18:33 S
242,9 238,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 08:55 08:55 11:40 13:40 17:40 17:55 19:40 19:55

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 106, 108 és 110 sz. járatokat a DAKK Zrt. közlekedteti.

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat

Hírek