Navigáció átugrása
1092

Battonya–Orosháza–Szentes–Kecskemét–Budapest

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 - 2019.04.27
Besorolás: O O O O O O O
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 12   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 2   V   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 104     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 14   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 10   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 6   A   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 8   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
0,0 0,0 .. Battonya, aut. vt. 04:20     14:00      
17,1 17,1 .. Mezőhegyes, vá. 04:40     14:20      
31,1 31,1 .. Tótkomlós, aut. vt. 04:55     14:35      
41,7 41,7 .. Kardoskút, Árpád sor 05:05     14:45      
50,8 50,8 .. Orosháza, aut. áll. 05:15     14:55      
50,8 50,8 .. Orosháza, aut. áll. 05:25 05:25 09:05 15:05 15:05 15:05 16:40
52,1 52,1 .. Orosháza, Tűzoltóság 05:27 05:27 09:07 15:07 15:07 15:07 16:42
56,5 56,5 .. Rákóczitelep, gyógyszertár 05:32 05:32 09:12 15:12 15:12 15:12 16:47
65,7 65,7 .. Nagymágocs, sportpálya 05:41 05:41 09:21 15:21 15:21 15:21 16:56
67,1 67,1 .. Nagymágocs, községháza 05:43 05:43 09:23 15:23 15:23 15:23 16:58
77,3 77,3 .. Derekegyház, aut. vt. 05:55 05:55 09:35 15:35 15:35 15:35 17:10
87,5 87,5 .. Szentes, Berekhát 06:07 06:07 09:47 15:47 15:47 15:47 17:22
89,7 89,7 .. Szentes, aut. áll. 06:10 06:10 09:50 15:50 15:50 15:50 17:25
89,7 89,7 .. Szentes, aut. áll. 06:15 06:15 09:55 15:55 15:55 15:55 17:30
91,8 91,8 .. Szentes, Kiss Zsigmond u. 06:18 06:18 09:58 15:58 15:58 15:58 17:33
102,4 102,4 .. Csongrád, aut. áll. 06:29 06:29 10:09 16:09 16:09 16:09 17:44
102,4 102,4 .. Csongrád, aut. áll. 06:30 06:30 10:10 16:10 16:10 16:10 17:45
118,3 118,3 .. Gátér, községháza 06:47 06:47 10:27 | 16:27 16:27 18:02
S 127,5 .. Kiskunfélegyháza, aut. áll. 06:58 06:58 10:38 S 16:38 16:38 18:13
S 127,5 .. Kiskunfélegyháza, aut. áll. 07:00 07:00 10:40 S 16:40 16:40 18:15
S 129,1 .. Kiskunfélegyháza, Petőfi ltp. 07:02 07:02 10:42 S 16:42 16:42 18:17
S 149,0 0,0 Kecskemét, Daimler körforgalom | | | S | | |
S S 0,6 Kecskemét, Daimler 1. kapu S S S S 17:02 S S
S S 0,6 Kecskemét, Daimler 1. kapu S S S S 17:02 S S
S 149,0 0,0 Kecskemét, Daimler körforgalom | | | S | | |
S 155,7 .. Kecskemét, Cifra Palota 07:33 07:33 11:13 S 17:13 17:13 18:48
S 156,6 0,0 Kecskemét, aut. áll. 07:35 07:35 11:15 S 17:15 17:15 18:50
S 156,6 0,0 Kecskemét, aut. áll. 07:45 07:45 11:25 S 17:25 17:25 19:00
S 158,5 1,9 Kecskemét, Széchenyiváros 07:48 07:48 11:28 S 17:28 17:28 19:03
S S 17,6 Lajosmizse, aut. vt. S S 11:45 S S S S
S S 17,6 Lajosmizse, aut. vt. S S 11:46 S S S S
S S 24,0 Felsőlajos, v. mh. S S 11:52 S S S S
S S 27,7 Táborfalva, vasúti ker. S S 11:56 S S S S
S S 32,5 Örkény, pusztavacsi elág. S S 12:02 S S S S
.. .. 34,6 Dabas, gyóni elág. S S 12:11 S S S S
S S 43,0 Dabas, motel S S 12:14 S S S S
S S 48,6 Dabas, Sári híd S S 12:20 S S S S
S S 61,5 Alsónémedi, Szabadság tér S S 12:33 S S S S
S S 72,4 Budapest, Soroksár, Hősök tere S S 12:45 S S S S
S S 77,1 Budapest, Pesterzsébet felső S S 12:54 S S S S
S S 81,1 Budapest, Határ út S S 13:03 S 18:33 S S
239,1 236,7 83,9 Budapest, Népliget aut. pu. 08:55 08:55 13:10 18:00 18:40 18:35 20:10

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 104 és 105 sz. járatokat a DAKK Zrt. közlekedteti.
80 tanév tartama alatt a hetek utolsó munkanapján
2 XII. 24-én nem közlekedik
83 XII. 28-án nem közlekedik

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat