Navigáció átugrása
1092

Budapest–Kecskemét–Szentes–Orosháza–Battonya

Menetrend érvényessége: 2019.04.28 -
Besorolás: O O O O O O O O O
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3   A   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 107   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 5   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 7   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 9   V   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 111       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 113       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 15   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 06:15 06:15 11:15 11:15 13:15 13:15 15:15 17:15 20:00
S 78,2 .. Kecskemét, Széchenyiváros 07:20 07:20 12:20 12:20 14:20 14:20 16:20 18:20 S
S 80,1 .. Kecskemét, aut. áll. 07:25 07:25 12:25 12:25 14:25 14:25 16:25 18:25 S
S 80,1 .. Kecskemét, aut. áll. 07:35 07:35 12:35 12:35 14:35 14:35 16:35 18:35 S
S 85,2 0,0 Kecskemét, Daimler körforgalom | | | | | | | | S
S S 0,6 Kecskemét, Daimler 1. kapu 07:44 S S S S S S S S
S 85,2 0,0 Kecskemét, Daimler körforgalom | | | | | | | | S
S 92,1 .. Városföld, bej. út 07:51 07:51 12:51 12:51 14:51 14:51 16:51 18:51 S
S 105,1 .. Kiskunfélegyháza, Petőfi ltp. 08:05 08:05 13:05 13:05 15:05 15:05 17:05 19:05 S
S 106,7 .. Kiskunfélegyháza, aut. áll. 08:07 08:07 13:07 13:07 15:07 15:07 17:07 19:07 S
S 106,7 .. Kiskunfélegyháza, aut. áll. 08:10 08:10 13:10 13:10 15:10 15:10 17:10 19:10 S
120,8 115,9 .. Gátér, községháza 08:21 08:21 13:21 13:21 15:21 15:21 17:21 19:21 |
136,7 131,8 .. Csongrád, aut. áll. 08:38 08:38 13:38 13:38 15:38 15:38 17:38 19:38 21:38
136,7 131,8 .. Csongrád, aut. áll. 08:40 08:40 13:40 13:40 15:40 15:40 17:40 19:40 21:40
147,3 142,4 .. Szentes, Kiss Zsigmond u. 08:51 08:51 13:51 13:51 15:51 15:51 17:51 19:51 21:51
149,4 144,5 .. Szentes, aut. áll. 08:54 08:54 13:54 13:54 15:54 15:54 17:54 19:54 21:54
149,4 144,5 .. Szentes, aut. áll. 09:00 09:00 14:00 14:00 16:00 16:00 18:00 20:00 22:00
151,6 146,7 .. Szentes, Berekhát 09:03 09:03 14:03 14:03 16:03 16:03 18:03 20:03 22:03
161,8 156,9 .. Derekegyház, aut. vt. 09:14 09:14 14:14 14:14 16:14 16:14 18:14 20:14 22:14
172,0 167,1 .. Nagymágocs, községháza 09:26 09:26 14:26 14:26 16:26 16:26 18:26 20:26 22:26
173,4 168,5 .. Nagymágocs, sportpálya 09:28 09:28 14:28 14:28 16:28 16:28 18:28 20:28 22:28
182,6 177,7 .. Rákóczitelep, gyógyszertár 09:37 09:37 14:37 14:37 16:37 16:37 18:37 20:37 22:37
187,0 182,1 .. Orosháza, Tűzoltóság 09:43 09:43 14:43 14:43 16:43 16:43 18:43 20:43 22:43
188,3 183,4 .. Orosháza, aut. áll. 09:45 09:45 14:45 14:45 16:45 16:45 18:45 20:45 22:45
188,3 183,4 .. Orosháza, aut. áll. 09:55 09:55     16:55       22:45
197,4 192,5 .. Kardoskút, Árpád sor 10:05 10:05     17:05       22:55
208,0 203,1 .. Tótkomlós, aut. vt. 10:15 10:15     17:15       23:05
213,2 208,3 .. Nagyér, községháza 10:21 10:21     17:21       23:11
215,5 210,6 .. Ambrózfalva, községháza 10:24 10:24     17:24       23:14
218,9 214,0 .. Pitvaros, körforgalom 10:28 10:28     17:28       23:18
224,8 219,9 .. Mezőhegyes, pitvarosi elág. 10:34 10:34     17:34       23:24
225,8 220,9 .. Mezőhegyes, vá. 10:36 10:36     17:36       23:26
242,9 238,0 .. Battonya, aut. vt. 10:55 10:55     17:55       23:45

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 107, 111 és 113 sz. járatokat a DAKK Zrt. közlekedteti.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat