Navigáció átugrása
1093

Budapest–Kecskemét–Szentes–Hódmezővásárhely–Battonya

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: O O O
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1     21 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1092   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1092   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 09:30 13:30 20:00
S 78,2 Kecskemét, Széchenyiváros S 14:37 S
S 80,1 Kecskemét, aut. áll. S 14:40 S
S 80,1 Kecskemét, aut. áll. S 14:50 S
S 94,6 Városföld, bej. út S | S
S 100,1 Aranyhegyi Csárda S | S
S 102,9 Aranyhegyi iskola S | S
S 107,6 Kiskunfélegyháza, Petőfi ltp. S 15:20 S
S 109,2 Kiskunfélegyháza, aut. áll. S 15:22 S
S 109,2 Kiskunfélegyháza, aut. áll. S 15:25 S
120,8 118,4 Gátér, községháza | 15:36 |
136,7 134,3 Csongrád, aut. áll. 11:09 15:53 21:48
136,7 134,3 Csongrád, aut. áll. 11:10 15:55 21:50
147,3 144,9 Szentes, Kiss Zsigmond u. 11:21 16:06 22:01
149,4 147,0 Szentes, aut. áll. 11:24 16:09 22:04
149,4 147,0 Szentes, aut. áll. 11:25 16:10 22:05
175,2 172,8 Hódmezővásárhely, Jókai u. 11:51 S S
177,1 174,7 Hódmezővásárhely, Petőfi u. 11:53 S S
177,8 175,4 Hódmezővásárhely, aut. áll. 11:55 S S
177,8 175,4 Hódmezővásárhely, aut. áll. 12:10 S S
179,1 176,7 Hódmezővásárhely, METRIPOND 12:12 S S
213,5 211,1 Tótkomlós, aut. vt. 12:50 17:25 23:15
227,5 225,1 Mezőhegyes, vá. 13:05 17:40 21:30
244,6 242,2 Battonya, aut. vt. 13:25 18:00 23:50

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
2 XII.24-én nem közlekedik
21 XII. 24-én csak Hódmezővásárhely, aut. áll.-ig közlekedik

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni. A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
O Országos járat