Navigáció átugrása
1094

Makó–Csongrád–Kecskemét–Budapest

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: O O O O O O O O
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 2       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 102   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 104       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 4       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 110   76   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 108       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 8   E 82 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 10     2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 Makó, aut. áll. 04:55     09:25     16:05 17:25
1,3 1,3 Makó, kórház bej. út 04:57     09:27     16:07 17:27
2,5 2,5 Makó, Füredi vend. 04:59     09:29     16:09 17:29
14,0 14,0 Maroslele, kultúrház 05:12     09:42     16:22 17:42
18,8 18,8 Batida tanya |     |     | |
22,0 22,0 Kurai Csárda |     |     | |
24,2 24,2 Batida, aut. vt. 05:22     09:52     16:32 17:52
27,6 27,6 Szentkirályi iskola |     |     | |
32,5 32,5 Hódmezővásárhely, METRIPOND 05:32     10:02     16:42 18:02
33,8 33,8 Hódmezővásárhely, aut. áll. 05:35     10:05     16:45 18:05
33,8 33,8 Hódmezővásárhely, aut. áll. 05:40 06:10 08:10 10:10 12:30 12:45 16:55 18:10
34,5 34,5 Hódmezővásárhely, Petőfi u. 05:42 06:12 08:12 10:12 12:32 12:47 16:57 18:12
36,4 36,4 Hódmezővásárhely, Jókai u. 05:45 06:14 08:14 10:15 12:34 12:49 16:59 18:14
41,9 41,9 Hódmezővásárhely, Barattyos 05:51 06:21 08:21 10:21 | | | 18:21
44,8 44,8 Surányi kör 05:53 06:25 08:25 10:23 | | | 18:23
48,4 48,4 Szentes, Tejbegyűjtő 05:56 06:29 08:29 10:26 | | | 18:26
49,5 49,5 Ördöngős-major 05:57 06:31 08:31 10:27 | | | 18:27
53,1 53,1 Zsigerháti tanyák 06:00 06:36 08:36 10:30 | | | 18:30
55,3 55,3 Derekegyházi elág. | | | | | | | 18:33
60,0 60,0 Szentes, Berekhát | 06:44 08:44 | | | | 18:38
62,2 62,2 Szentes, aut. áll. 06:13 06:47 08:47 10:43 13:02 13:17 17:25 18:43
62,2 62,2 Szentes, aut. áll. 06:20 06:50 08:50 10:45 13:05 13:20 17:30 18:45
64,3 64,3 Szentes, Kiss Zsigmond u. 06:23 06:52 08:52 10:48 13:07 13:22 17:33 18:48
74,9 74,9 Csongrád, aut. áll. 06:34 07:05 09:05 10:59 13:19 13:34 17:44 18:59
74,9 74,9 Csongrád, aut. áll. 06:35 07:06 09:06 11:00 13:20 13:35 17:45 19:00
76,7 76,7 Csongrád, Széchenyi iskola | 07:08 09:08 | | | | |
81,0 81,0 Csongrád, Petőfi Szövetkezet | | | | | | | |
86,2 86,2 Gátér, Tangazdaság | 07:18 09:18 | | | | |
90,8 90,8 Gátér, községháza | 07:23 09:23 11:17 | | | 19:17
92,5 92,5 Gátér, Baromfi telep | 07:26 09:26 | | | | |
95,6 95,6 Kiskunfélegyháza, Csongrádi úti gazd. | | | | | | | |
S 97,7 Kiskunfélegyháza, Keltetőállomás S | | | S S S |
S 100,0 Kiskunfélegyháza, aut. áll. S 07:35 09:35 11:28 S S S 19:28
S 100,0 Kiskunfélegyháza, aut. áll. S 07:36 09:36 11:30 S S S 19:30
S 101,6 Kiskunfélegyháza, Petőfi ltp. S 07:38 09:38 11:32 S S S 19:32
S 106,3 Aranyhegyi iskola S | | | S S S |
S 109,1 Aranyhegyi Csárda S | | | S S S |
S 111,6 Kunszállási elág. S | | | S S S |
S 114,6 Városföld, bej. út S 07:52 09:52 | S S S 19:45
S 116,6 Városföld, Transzformátor áll. S | | | S S S |
S 119,3 Kiskunfélegyházi út S | | | S S S |
S 123,0 Kecskemét, Szélmalom Csárda S | | | S S S |
S 128,2 Kecskemét, Cifra Palota S 08:04 10:04 | S S S 20:03
S 129,1 Kecskemét, aut. áll. S 08:05 10:05 12:00 S S S 20:05
S 129,1 Kecskemét, aut. áll. S 08:10 10:10 12:10 S S S 20:10
S 131,0 Kecskemét, Széchenyiváros S 08:13 10:13 12:13 S S S 20:13
211,6 209,2 Budapest, Népliget aut. pu. 08:15 09:20 11:20 13:20 15:10 15:25 19:35 21:20

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 101, 102, 104, 107, 108, 109 és 110 sz. járatokat a DAKK Zrt. közlekedteti.
76 a hetek utolsó munkanapján, valamint a hetek első munkanapját megelőző napon
2 XII. 24-én nem közlekedik
82 XII. 26-án nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat