Navigáció átugrása
1100

Budapest–Kecskemét–Szeged–Mórahalom

Menetrend érvényessége: 2019.04.28 -
Besorolás: O
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 11       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 07:00
78,2 Kecskemét, Széchenyiváros 08:05
80,1 Kecskemét, aut. áll. 08:10
80,1 Kecskemét, aut. áll. 08:20
106,7 Kiskunfélegyháza, aut. áll. 08:55
137,0 Kistelek, aut. áll. 09:27
143,0 Balástya, kultúrház 09:33
160,9 Szeged, Gumigyár 09:53
165,9 Szeged, aut. áll. 10:00
165,9 Szeged, aut. áll. 10:10
187,4 Mórahalom, aut. áll. 10:30

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.

A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat

Hírek