Navigáció átugrása
1110

Budapest–Solt–Kalocsa–Baja

Menetrend érvényessége: 2017.09.01 -
Besorolás: O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   N   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1113       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 5       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 201         7       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 9     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 203   14     205   N     11   V   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 101         103   P     105   14     207   P     209         13   73 21 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 15   75 84 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1111   N 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1113     22 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 19   N 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 21     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 23     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 211   P     213         27   N 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 215   E     1111   E 82 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 217   E     25   E 82 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 05:45 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 13:05 13:05 14:05 14:05 14:05 15:05 15:05 15:35 15:35 16:05 16:05 16:35 17:05 18:05 19:05 19:05 20:05 20:05 20:25 21:05 22:05
S 2,8 .. Budapest, Határ út Csak felszállás  0 05:52 S S S S S S S S S S S S S S 15:42 15:42 S S 16:42 S S S S S S S S S
S 6,8 .. Budapest, Pesterzsébet felső Csak felszállás  0 06:00 S S S S S S S S S S S S S S 15:50 15:50 S S 16:50 S S S S S S S S S
S 11,5 .. Budapest, Soroksár, Hősök tere Csak felszállás  0 06:07 S S S S S S S S S S S S S S 15:57 15:57 S S 16:57 S S S S S S S S S
S 16,6 .. Dunaharaszti, vá. (HÉV) Csak felszállás  06:15 S S S S S S S S S S S S S S 16:05 16:05 S S 17:05 S S S S S S S S S
35,7 32,0 .. Áporkai elág. 06:32 | | | | | | | | | | | | | | 16:22 16:22 | | 17:22 | | | | | | | | |
37,9 34,2 .. Áporka, bej. út 06:34 | | | | | | | | | | | | | | 16:24 16:24 | | 17:24 | | | | | | | | |
39,4 35,7 .. Kiskunlacháza, aut. ford. 06:36 | | | | | | | | | | | | | | 16:26 16:26 | | 17:26 | | | | | | | | |
40,8 37,1 .. Kiskunlacháza, vá. elág. 06:38 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 | 13:48 13:48 14:48 14:48 14:48 | 15:48 16:28 16:28 16:48 16:48 17:28 17:48 18:48 | 19:48 20:48 20:48 | 21:48 22:45
42,1 38,4 .. Kiskunlacháza, Miska Csárda 06:40 | | | | | | | | | | | | | | 16:30 16:30 16:50 | 17:30 | | | | | | | | |
43,1 39,4 .. Kiskunlacháza, Móricz Zs. u. 06:42 07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 | 13:52 13:52 14:52 14:52 14:52 | 15:52 16:32 16:32 16:52 16:52 17:32 17:52 18:52 | 19:52 20:52 20:52 | 21:52 22:48
52,2 48,5 .. Dömsöd, vá. elág. 06:53 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 | 14:03 14:03 15:03 15:03 15:03 | 16:03 16:43 16:43 17:03 17:03 17:43 18:03 19:03 | 20:03 21:03 21:03 | 22:03 22:58
53,1 49,4 .. Dömsöd, Kossuth L. u. 136. 06:55 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 | 14:05 14:05 15:05 15:05 15:05 | 16:05 16:45 16:45 17:05 17:05 17:45 18:05 19:05 | 20:05 21:05 21:05 | 22:05 23:00
59,9 56,2 0,0 Tass, aut. vt. bej. út | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
S S 0,8 Tass, aut. vt. 07:03 S S S S S S S S S S S 15:13 S S 16:53 16:53 S S 17:53 S S S S S S S S S
S S 0,8 Tass, aut. vt. 07:03 S S S S S S S S S S S 15:13 S S 16:53 16:53 S S 17:53 S S S S S S S S S
59,9 56,2 0,0 Tass, aut. vt. bej. út | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
60,1 56,4 .. Tass, Március 15. u. | 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 | 14:12 14:12 15:12 15:12 | | 16:12 | | 17:12 17:12 | 18:12 19:12 | 20:12 21:12 21:12 | 22:12 23:06
61,1 57,4 .. Tass, külső | 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 | 14:13 14:13 15:13 15:13 | | 16:13 | | 17:13 17:13 | 18:13 19:13 | 20:13 21:13 21:13 | 22:13 23:07
64,7 61,0 .. Szalkszentmárton, bej. út | 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 | 14:17 14:17 15:17 15:17 | | 16:17 | | 17:17 17:17 | 18:17 19:17 | 20:17 21:17 21:17 | 22:17 23:11
S 61,2 .. Szalkszentmárton, Hősök tere 07:10 S S S S S S S S S S S 15:20 S S 17:00 17:00 S S 18:00 S S S S S S S S S
S 62,3 .. Szalkszentmárton, Vecsei út 07:12 S S S S S S S S S S S 15:22 S S 17:02 17:02 S S 18:02 S S S S S S S S S
73,8 70,7 .. Dunavecse, aut. vt. 07:21 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 | 14:27 14:27 15:27 15:27 15:31 | 16:27 17:11 17:11 17:27 17:27 18:11 18:27 19:27 | 20:27 21:27 21:27 | 22:27 23:20
74,9 71,8 .. Dunavecse, Haslinger Kft. 07:23 | | | | | | | | | | | 15:33 | | 17:13 17:13 | | 18:13 | | | | | | | | |
77,4 74,3 .. Apostag, vá. 07:26 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 | 14:32 14:32 15:32 15:32 15:36 | 16:32 17:16 17:16 17:32 17:32 18:16 18:32 19:32 | 20:32 21:32 21:32 | 22:32 23:25
S 75,5 .. Apostag, aut. vt. 07:28 S S S S S S S S S S S 15:38 S S 17:18 17:18 S S 18:18 S S S S S S S S S
S 76,8 .. Apostag, Szabados 07:30 S S S S S S S S S S S 15:40 S S 17:20 17:20 S S 18:20 S S S S S S S S S
S 81,2 .. Dunaegyháza, aut. vt. 07:35 S S S S S S S S S S S 15:45 S S 17:25 17:25 S S 18:25 S S S S S S S S S
S 84,2 .. Solt, Petőfi telep 07:39 S S S S S S S S S S S 15:49 S S 17:29 17:29 S S 18:29 S S S S S S S S S
87,5 87,6 .. Solt, Aranykulcs tér 07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 | 14:43 14:43 15:43 15:43 15:53 | 16:43 17:33 17:33 17:43 17:43 18:33 18:43 19:43 | 20:43 21:43 21:43 | 22:43 23:35
87,5 87,6 .. Solt, Aranykulcs tér 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 | 14:45 14:45 15:45 15:45   | 16:45 17:35 17:35 17:45 17:45   18:45 19:45 | 20:45 21:45 21:45 | 22:45 23:35
100,2 100,3 .. Harta, aut. vt. 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 | 14:58 14:58 15:58 15:58   | 16:58 17:48 17:48 | 17:58   18:58 19:58 | 20:58 21:58 21:58 | 22:58 23:48
107,0 107,1 .. Dunapataj, sz. bolt 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 | 15:06 15:06 16:06 16:06   | 17:06 17:56 17:56 18:03 18:06   19:06 20:06 | 21:06 22:06 22:06 | 23:06 23:55
120,6 120,7 .. Kalocsa, kórház 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 | 15:20 15:20 16:20 16:20   | 17:20 18:10 18:10 | 18:20   19:20 20:20 | 21:20 22:20 22:20 | 23:20 00:08
122,3 122,4 .. Kalocsa, aut. áll. 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:05 15:25 15:25 16:25 16:25   17:05 17:25 18:15 18:15 18:20 18:25   19:25 20:25 21:05 21:25 22:25 22:25 22:25 23:25 00:10
122,3 122,4 .. Kalocsa, aut. áll. 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:10 15:30 15:30 16:30     17:10 17:30   18:20 18:25 18:30   19:30 20:30 21:10 21:25   22:30 22:30 23:30  
127,4 127,5 .. Bátya, aut. vt. 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 | 15:37 15:37 16:37     | 17:37   18:27   18:37   19:37 20:37 | 21:32   22:37   23:37  
135,3 135,4 .. Fajszi elág. 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 | 15:44 15:44 16:44     | 17:44   18:34   18:44   19:44 20:44 | 21:39   22:44   23:44  
139,9 140,0 .. Dusnok, aut. vt. 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 | 15:50 15:50 16:50     | 17:50   18:40   18:50   19:50 20:50 | 21:45   22:50   23:50  
146,3 146,4 .. Sükösd, Szántópuszta | | | | | | | | | | |     | 17:56   |   |   | | | |   |   |  
151,9 152,0 .. Sükösd, aut. vt. 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 | 16:02 16:02 17:02     | 18:02   18:52   19:02   20:02 21:02 | 21:57   23:02   00:02  
153,2 153,3 .. Sükösd, sz. vend. | | | | | | | | | | |     | |   |   |   | | | |   |   |  
156,9 157,0 .. Érsekcsanád, aut. vt. 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 | 16:08 16:08 17:08     | 18:08   18:58   19:08   20:08 21:08 | 22:03   23:08   00:08  
162,6 162,7 .. Baja, külső 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 | 16:15 16:15 17:15     | 18:15   19:05   19:15   20:15 21:15 | 22:10   23:15   00:15  
165,4 165,5 .. Baja, aut. áll. 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 15:55 16:20 16:20 17:20     17:55 18:20   19:10   19:20   20:20 21:20 21:55 22:15   23:20   00:20  

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 101, 103, 105, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215 és 217 sz. járatokat a DAKK Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján
73 tanév tartama alatt a hét első munkanapját megelőző nap kivételével naponta, valamint nyári tanszünetben naponta
75 tanév tartama alatt a hetek első munkanapját megelőző napon
2 XII. 24-én nem közlekedik
21 XII. 24-én 30 perccel később közlekedik
22 XII. 24-én 240 perccel korábban közlekedik
82 XII. 26-án nem közlekedik
84 XII. 26-án csak Kalocsa, aut. áll.-ig közlekedik

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat