Navigáció átugrása
1111

Budapest–Solt–Kalocsa–Jánoshalma

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: O O
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   N 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3   E 82 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 16:05 20:25
40,8 Kiskunlacháza, vá. elág. 16:48 |
42,1 Kiskunlacháza, Miska Csárda 16:50 |
43,1 Kiskunlacháza, Móricz Zs. u. 16:52 |
52,2 Dömsöd, vá. elág. 17:03 |
53,1 Dömsöd, Kossuth L. u. 136. 17:05 |
60,1 Tass, Március 15. u. 17:12 |
61,1 Tass, külső 17:13 |
64,7 Szalkszentmárton, bej. út 17:17 |
73,8 Dunavecse, aut. vt. 17:27 |
77,4 Apostag, vá. 17:32 |
87,5 Solt, Aranykulcs tér 17:43 |
87,5 Solt, Aranykulcs tér 17:45 |
100,2 Harta, aut. vt. | |
107,0 Dunapataj, sz. bolt 18:03 |
120,6 Kalocsa, kórház | |
122,3 Kalocsa, aut. áll. 18:20 22:25
122,3 Kalocsa, aut. áll. 18:25 22:30
133,0 Miske, aut. vt. 18:37 22:42
140,6 Hajós, Kossuth L. u. 50. 18:45 22:50
141,3 Hajós, aut. vt. 18:47 22:52
142,6 Hajós, sz. bolt 18:49 22:54
145,3 Hajósi pincék 18:53 22:58
154,2 Kéleshalom, Petőfi Tsz. 19:03 23:08
156,8 Kecskés, bej. út 19:06 23:11
158,6 Kisráta, sz. bolt 19:08 23:13
162,2 Jánoshalma, sz. bolt 19:13 23:18
163,7 Jánoshalma, aut. áll. 19:15 23:20

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
2 XII. 24-én nem közlekedik
82 XII. 26-án nem közlekedik

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat