Navigáció átugrása
1113

Bácsalmás–Baja–Kalocsa–Solt–Budapest

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: O O
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 2       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 4     23 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 Bácsalmás, aut. áll. 06:45 15:45
6,3 Tataháza, aut. vt. 06:52 15:52
15,9 Felsőszentiván, aut. vt. 07:03 16:03
20,2 Csávoly, aut. vt. 07:08 16:08
35,5 Baja, aut. áll. 07:25 16:25
35,5 Baja, aut. áll. 07:40 16:40
38,3 Baja, külső 07:44 16:44
44,0 Érsekcsanád, aut. vt. 07:51 16:51
49,0 Sükösd, aut. vt. 07:57 16:57
61,0 Dusnok, aut. vt. 08:09 17:09
65,6 Fajszi elág. 08:14 17:14
73,5 Bátya, aut. vt. 08:22 17:22
78,6 Kalocsa, aut. áll. 08:30 17:30
78,6 Kalocsa, aut. áll. 08:35 17:35
80,3 Kalocsa, kórház 08:39 17:39
93,9 Dunapataj, sz. bolt 08:53 17:53
100,7 Harta, aut. vt. 09:01 18:01
113,4 Solt, Aranykulcs tér 09:15 18:15
113,4 Solt, Aranykulcs tér 09:17 18:17
123,5 Apostag, vá. 09:27 18:27
127,1 Dunavecse, aut. vt. 09:32 18:32
136,2 Szalkszentmárton, bej. út 09:42 18:42
139,8 Tass, külső 09:46 18:46
140,8 Tass, Március 15. u. 09:47 18:47
147,8 Dömsöd, Kossuth L. u. 136. 09:54 18:54
148,7 Dömsöd, vá. elág. 09:57 18:57
157,8 Kiskunlacháza, Móricz Zs. u. 10:07 19:07
160,1 Kiskunlacháza, vá. elág. 10:11 19:11
200,9 Budapest, Népliget aut. pu. 10:55 19:55

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
22 XII. 24-én 240 perccel korábban közlekedik
23 XII. 24-én 180 perccel korábban közlekedik

A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat