1113

Budapest–Solt–Kalocsa–Baja–Bácsalmás

Menetrend érvényessége: 2014.12.14 -
Besorolás: O O
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3 22 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 07:05 16:05
40,8 Kiskunlacháza, vá. elág. 07:48 16:48
43,1 Kiskunlacháza, Móricz Zs. u. 07:52 16:52
52,2 Dömsöd, vá. elág. 08:03 17:03
53,1 Dömsöd, Kossuth L. u. 136. 08:05 17:05
60,1 Tass, Március 15. u. 08:12 17:12
61,1 Tass, külső 08:13 17:13
64,7 Szalkszentmárton, bej. út 08:17 17:17
73,8 Dunavecse, aut. vt. 08:27 17:27
77,4 Apostag, vá. 08:32 17:32
87,5 Solt, Aranykulcs tér 08:43 17:43
87,5 Solt, Aranykulcs tér 08:45 17:45
100,2 Harta, aut. vt. 08:58 17:58
107,0 Dunapataj, sz. bolt 09:06 18:06
120,6 Kalocsa, kórház 09:20 18:20
122,3 Kalocsa, aut. áll. 09:25 18:25
122,3 Kalocsa, aut. áll. 09:30 18:30
127,4 Bátya, aut. vt. 09:37 18:37
135,3 Fajszi elág. 09:44 18:44
139,9 Dusnok, aut. vt. 09:50 18:50
151,9 Sükösd, aut. vt. 10:02 19:02
156,9 Érsekcsanád, aut. vt. 10:08 19:08
162,6 Baja, külső 10:15 19:15
165,4 Baja, aut. áll. 10:20 19:20
165,4 Baja, aut. áll. 10:30 19:30
180,7 Csávoly, aut. vt. 10:47 19:47
185,0 Felsőszentiván, aut. vt. 10:52 19:52
194,6 Tataháza, aut. vt. 11:03 20:03
200,9 Bácsalmás, aut. áll. 11:10 20:10

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
22 XII. 24-én 240 perccel korábban közlekedik
23 XII. 24-én 180 perccel korábban közlekedik

A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat