Navigáció átugrása
1117

Budapest–Kalocsa–Baja–Hercegszántó

Menetrend érvényessége: 2018.06.01 -
 Km Km Megállók (BÁCS VOLÁN Zrt.) 201   N 23  
0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 13:30
122,3 .. Kalocsa, aut. áll. 15:30
122,3 .. Kalocsa, aut. áll. 15:35
127,4 .. Bátya, aut. vt. 15:42
135,3 .. Fajszi elág. 15:49
139,9 .. Dusnok, aut. vt. 15:55
151,9 .. Sükösd, aut. vt. 16:07
156,9 .. Érsekcsanád, aut. vt. 16:13
162,6 .. Baja, külső 16:20
165,4 .. Baja, aut. áll. 16:25
165,4 .. Baja, aut. áll. 16:35
166,9 .. Baja, Kálvária 16:38
167,7 .. Baja, Kismalom 16:40
168,6 .. Baja, Vöröskereszt téri isk. 16:42
174,4 .. Bátmonostor, Szenátor 16:52
175,5 .. Bátmonostor, felső 16:54
176,0 .. Bátmonostor, aut. vt. 16:55
176,9 .. Bátmonostor, alsó 16:57
182,9 .. Nagybaracska, benzinkút 17:04
183,6 .. Nagybaracska, aut. vt. 17:05
186,3 0,0 Csátalja, felső |
S 0,8 Csátalja, aut. vt. 17:10
186,3 0,0 Csátalja, felső |
190,8 .. Dávod, felső 17:17
191,6 .. Dávod, vegyesbolt 17:18
192,1 .. Dávod, aut. vt. 17:19
193,0 .. Dávod, alsó 17:20
198,3 .. Hercegszántó, Kossuth u. 17:28
199,8 .. Hercegszántó, alsó 17:31
200,4 .. Hercegszántó, Halászcsárda 17:33
201,2 .. Hercegszántó, aut. vt. 17:35
205,5 .. Hercegszántó, Budzsák 17:41
206,6 .. Hercegszántó, Karapancsa 17:43
210,3 .. Hercegszántó (Hóduna) 17:47

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem
tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
23 XII. 24-én bajai átszállással közlekedik

munkaszüneti nap kivételével naponta
munkaszüneti nap kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg

Hírek

Hírek