Navigáció átugrása
1120

Dunaújváros–Adony–Ercsi–Budapest

Menetrend érvényessége: 2019.04.28 -
Besorolás: E E E R E E E E E O E E O E O E O O E O E O E O E E O E E O E E E O E E O O E E E E O E E O O E O O O E O O O E O
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 302   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 304   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 4   A   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 814   M     306   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 6   A   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 8   N   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 810   M     10   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1121   N   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 832   M     812   A     1125   N   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 12     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1125       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 820         1121         1134         14       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1131       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 16       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1134         18       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1125       A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 834   M     20   A   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1134       A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 22         24   80 83 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1125       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 26       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 850   M     28   75 82 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1134       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 852         30     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1125     2 A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1121   15     854     2   1134   P     32   80 83 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 34   75 82 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1134       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 36     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 38   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1125     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1125   E 82 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 40     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1125   15     1134     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1134   66     42     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1134     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1125   E 82 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1134     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 44     3 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1125   E 82 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 .. Dunaújváros, aut. áll. 04:05 04:40 04:40 05:10 05:20 05:20 05:30 05:50 06:00   06:20 06:20   06:45   07:25     08:25   09:25   10:25   11:25 11:25   12:25 13:20   13:25 14:00 14:15   14:25 14:50     15:25   16:15 16:15   16:25 16:50     17:25       18:25       19:25  
1,3 1,3 .. Dunaújváros, Dózsa mozi 04:07 04:42 04:42 05:12 05:22 05:22 05:32 05:52 06:02 06:02 06:22 06:22 06:32 06:47 07:22 07:27 07:32 08:22 08:27 09:22 09:27 10:22 10:27 11:22 11:27 11:27 12:22 12:27 13:22 13:22 13:27 14:02 14:17 14:22 14:27 14:52 15:22 15:22 15:27 15:37 16:17 16:17 16:22 16:27 16:52 17:22 17:22 17:27 17:52 18:22 18:22 18:27 19:22 19:22 19:52 19:27 20:22
1,3 1,3 .. Dunaújváros, Dózsa mozi 04:07 04:42 04:42 05:12 05:22 05:22 05:35 05:52 06:05 06:05 06:22 06:22 06:35 06:50 07:25 07:27 07:35 08:25 08:27 09:25 09:27 10:25 10:27 11:25 11:27 11:27 12:25 12:27 13:22 13:25 13:27 14:02 14:20 14:25 14:27 14:52 15:25 15:25 15:27 15:40 16:20 16:20 16:25 16:27 16:55 17:25 17:25 17:27 17:55 18:25 18:25 18:27 19:25 19:25 19:55 19:27 20:25
S 3,4 .. Dunaújváros, Magyar u. 04:10 04:45 04:45 05:15 05:25 05:25 S | S S 06:25 06:25 S S S 07:30 S S 08:30 S 09:30 S 10:30 S 11:30 11:30 S 12:30 13:25 S 13:30 14:05 S S 14:30 | S S 15:30 S S S S 16:30 S S S 17:30 S S S 18:30 S S S 19:30 S
S 9,9 .. Rácalmás bej. út 04:17 04:52 04:52 | 05:32 05:32 S | S S 06:32 06:32 S S S 07:37 S S 08:37 S 09:37 S 10:37 S 11:37 11:37 S 12:37 13:32 S 13:37 14:12 S S 14:37 | S S 15:37 S S S S 16:37 S S S 17:37 S S S 18:37 S S S 19:37 S
S 12,8 .. Kulcs, kulcsi elág. 04:20 04:56 04:56 | 05:36 05:36 S | S S 06:36 06:36 S S S 07:41 S S 08:41 S 09:41 S 10:41 S 11:41 11:41 S 12:41 13:36 S 13:41 14:16 S S 14:41 | S S 15:41 S S S S 16:41 S S S 17:41 S S S 18:41 S S S 19:41 S
S 14,9 .. Kulcs, 57-es km 04:22 04:58 04:58 | 05:38 05:38 S | S S 06:38 06:38 S S S 07:43 S S 08:43 S 09:43 S 10:43 S 11:43 11:43 S 12:43 13:38 S 13:43 14:18 S S 14:43 | S S 15:43 S S S S 16:43 S S S 17:43 S S S 18:43 S S S 19:43 S
S 21,3 .. Adony, vh. 04:29 05:05 05:05 05:32 05:45 05:45 S 06:12 S S 06:45 06:45 S S S 07:50 S S 08:50 S 09:50 S 10:50 S 11:50 11:50 S 12:50 13:45 S 13:50 14:25 S S 14:50 15:12 S S 15:50 S S S S 16:50 S S S 17:50 S S S 18:50 S S S 19:50 S
S 21,3 .. Adony, vh. 04:29 05:07 05:07 05:32 05:47 05:47 S 06:14 S S 06:47 06:47 S S S 07:52 S S 08:52 S 09:52 S 10:52 S 11:52 11:52 S 12:52 13:47 S 13:52 14:27 S S 14:52 15:14 S S 15:52 S S S S 16:52 S S S 17:52 S S S 18:52 S S S 19:52 S
S 23,8 .. Iváncsai elág. 04:32 05:10 05:10 | 05:50 05:50 S | S S 06:50 06:50 S S S 07:55 S S 08:55 S 09:55 S 10:55 S 11:55 11:55 S 12:55 13:50 S 13:55 14:30 S S 14:55 | S S 15:55 S S S S 16:55 S S S 17:55 S S S 18:55 S S S 19:55 S
S 26,9 .. Alsó-Sinatelep 04:35 05:14 05:14 | 05:54 05:54 S | S S 06:54 06:54 S S S 07:59 S S 08:59 S 09:59 S 10:59 S 11:59 11:59 S 12:59 13:54 S 13:59 14:34 S S 14:59 | S S 15:59 S S S S 16:59 S S S 17:59 S S S 18:59 S S S 19:59 S
S 28,4 .. Sinatelep, bej. út 04:37 05:16 05:16 | 05:56 05:56 S | S S 06:56 06:56 S S S 08:01 S S 09:01 S 10:01 S 11:01 S 12:01 12:01 S 13:01 13:56 S 14:01 14:36 S S 15:01 | S S 16:01 S S S S 17:01 S S S 18:01 S S S 19:01 S S S 20:01 S
S 36,6 .. Ercsi, Dózsa Gy. út 04:46 05:24 05:24 05:47 06:04 06:04 S 06:29 S S 07:04 07:04 S S S 08:09 S S 09:09 S 10:09 S 11:09 S 12:09 12:09 S 13:09 14:04 S 14:09 14:44 S S 15:09 15:29 S S 16:09 S S S S 17:09 S S S 18:09 S S S 19:09 S S S 20:09 S
S 37,6 .. Ercsi, Vásár tér 04:48 05:26 05:26 05:49 06:06 06:06 S | S S 07:06 07:06 S S S 08:11 S S 09:11 S 10:11 S 11:11 S 12:11 12:11 S 13:11 14:06 S 14:11 14:46 S S 15:11 | S S 16:11 S S S S 17:11 S S S 18:11 S S S 19:11 S S S 20:11 S
S 43,9 .. Százhalombatta, DKV főkapu 04:54 05:34 05:34 o 06:14 06:14 S | S S 07:14 07:14 S S S 08:19 S S 09:19 S 10:19 S 11:19 S 12:19 12:19 S 13:19 | S 14:19 | S S 15:19 | S S 16:19 S S S S 17:19 S S S 18:19 S S S 19:19 S S S 20:19 S
S 46,8 .. Százhalombatta, Vasútállomás 04:57 05:37 05:37   06:17 06:17 S | S S 07:17 07:17 S S S 08:22 S S 09:22 S 10:22 S 11:22 S 12:22 12:22 S 13:22 | S 14:22 | S S 15:22 | S S 16:22 S S S S 17:22 S S S 18:22 S S S 19:22 S S S 20:22 S
S 55,0 .. Érd, Kálvin tér Csak leszállás  05:06 05:46 05:46   06:26 06:26 S | S S 07:26 07:26 S S S 08:31 S S 09:31 S 10:31 S 11:31 S 12:31 12:31 S 13:31 | S 14:31 | S S 15:31 | S S 16:31 S S S S 17:31 S S S 18:31 S S S 19:31 S S S 20:31 S
63,4 63,1 .. Budapest, Lépcsős utca Csak leszállás  05:18 05:58 05:58   06:38 06:38 | 06:58 | | 07:38 07:38 | | | 08:43 | | 09:43 | 10:43 | 11:43 | 12:43 12:43 | 13:43 14:28 | 14:43 15:18 | | 15:43 15:58 | | 16:43 | | | | 17:43 | | | 18:43 | | | 19:43 | | | 20:43 |
71,6 71,3 .. Budapest, Kelenföldi Erőmű Csak leszállás  05:30 06:10 06:10   06:50 06:50 06:40 07:10 07:10 07:10 07:50 07:50 07:40 07:55 08:30 08:55 08:40 09:30 09:55 10:30 10:55 11:30 11:55 12:30 12:55 12:55 13:30 13:55 14:40 14:30 14:55 15:30 15:25 15:30 15:55 16:10 16:30 16:30 16:55 16:45 17:25 17:25 17:30 17:55 18:00 18:30 18:30 18:55 19:00 19:30 19:30 19:55 20:30 20:30 20:50 20:55 21:30
75,6 75,3 0,0 Budapest, Albert F. út (Népliget) Csak leszállás  05:39 06:19 S   06:59 S S 07:19 S S 07:59 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S  
S S 1,0 Budapest, Nagyvárad tér Csak leszállás  05:43 06:23 S   07:03 S S 07:24 S S 08:03 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S  
76,5 76,2 2,5 Budapest, Népliget aut. pu. 05:50 06:30 06:20   07:10 07:00 06:50 07:30 07:20 07:20 08:10 08:00 07:50 08:05 08:40 09:05 08:50 09:40 10:05 10:40 11:05 11:40 12:05 12:40 13:05 13:05 13:40 14:05 14:50 14:40 15:05 15:40 15:35 15:40 16:05 16:20 16:40 16:40 17:05 16:55 17:35 17:35 17:40 18:05 18:10 18:40 18:40 19:05 19:10 19:40 19:40 20:05 20:40 20:40 21:00 21:05 21:40

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 810, 812, 814, 820, 832, 834, 850, 852 és 854 sz. járatokat a KNYKK Zrt. közlekedteti.
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon
66 a hetek első iskolai előadási napját megelőző napon
75 tanév tartama alatt a hetek első munkanapját megelőző napon
80 tanév tartama alatt a hetek utolsó munkanapján
2 XII. 24-én nem közlekedik
3 XII. 24-én és XII. 31-én nem közlekedik
82 XII. 26-án nem közlekedik
83 XII. 28-án nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak leszálló utasok részére
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
E Elővárosi járat
R Regionális járat
O Országos járat

Hírek