1120

Budapest - Ercsi - Adony - Dunaújváros

Menetrend érvényessége: 2014.04.01 -
Besorolás: O R E O E O E O E E O E O E O E E O E O O E O E E E E E O E E O O E E E O O E E E O O O E E O E O E O E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1134 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 813 M 1 M A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1134 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1134 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 5 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1125 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 819 M 821 1134 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 7 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1125 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 9 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1134 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 11 14
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
13 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1125 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 843 1134 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1121 14
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
15 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1125 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 17 14
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
19 15
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
845 M 21 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 27 N 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1134 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 23 M A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 25 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1121 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1125 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 871 M 873 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 29 56
2
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
1125 E 84 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1134 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 31 P A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 875 2 33 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1121 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1125 P A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1125 15
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
35 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 45 M A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1131 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 37 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1125 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 39 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1134 66
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
41 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 43 71 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 05:00   06:10 06:20 06:40 07:20 07:40 08:20 08:20 08:40 09:20 09:40 10:20 10:40 11:20 11:20 11:40 12:20 12:40 13:20 13:20 13:40 14:20 14:20 14:20 14:20 14:40 14:50 15:20 15:20 15:40 15:50 16:20 16:20 16:40 16:50 16:50 17:20 17:20 17:40 17:50 18:20 18:20 18:20 18:40 18:50 19:20 19:40 20:20 20:40 20:40 21:40 22:40
4,9 4,9 Budapest, Budafoki út (Erőmű) Csak felszállás  0 05:07   06:20 06:30 06:50 07:30 07:50 08:30 08:30 08:50 09:30 09:50 10:30 10:50 11:30 11:30 11:50 12:30 12:50 13:30 13:30 13:50 14:30 14:30 14:30 14:30 14:50 15:00 15:30 15:30 15:50 16:00 16:30 16:30 16:50 17:00 17:00 17:30 17:30 17:50 18:00 18:30 18:30 18:30 18:50 19:00 19:30 19:50 20:30 20:50 20:50 21:47 22:47
S 21,2 Érd, aut. áll. Csak felszállás  05:29   06:44 S 07:14 S 08:14 S | 09:14 S 10:14 S 11:14 S S 12:14 S 13:14 S S 14:14 S S S 14:54 15:14 S S 15:54 16:14 S S 16:54 17:14 S S S S 18:14 S S S S 19:14 S S 20:14 S 21:14 S 22:09 23:04
S 21,2 Érd, aut. áll. Csak felszállás  05:30   06:45 S 07:15 S 08:15 S | 09:15 S 10:15 S 11:15 S S 12:15 S 13:15 S S 14:15 S S S 14:55 15:15 S S 15:55 16:15 S S 16:55 17:15 S S S S 18:15 S S S S 19:15 S S 20:15 S 21:15 S 22:10 23:05
S 29,4 Százhalombatta, vá. 05:38   06:53 S 07:23 S 08:23 S | 09:23 S 10:23 S 11:23 S S 12:23 S 13:23 S S 14:23 S S S 15:03 15:23 S S 16:03 16:23 S S 17:03 17:23 S S S S 18:23 S S S S 19:23 S S 20:23 S 21:23 S 22:18 23:13
S 32,3 Százhalombatta, DKV főkapu |   06:56 S 07:26 S 08:26 S | 09:26 S 10:26 S 11:26 S S 12:26 S 13:26 S S 14:26 S S S 15:06 15:26 S S 16:06 16:26 S S 17:06 17:26 S S S S 18:26 S S S S 19:26 S S 20:26 S 21:26 S 22:21 23:16
S 38,6 Ercsi, Vásár tér | 05:51 07:04 S 07:34 S 08:34 S | 09:34 S 10:34 S 11:34 S S 12:34 S 13:34 S S 14:34 S S S 15:14 15:34 S S 16:14 16:34 S S 17:14 17:34 S S S S 18:34 S S S S 19:34 S S 20:34 S 21:34 S 22:29 23:24
S 39,6 Ercsi, Dózsa Gy. út 05:51 05:54 07:06 S 07:36 S 08:36 S 09:11 09:36 S 10:36 S 11:36 S S 12:36 S 13:36 S S 14:36 S S S 15:16 15:36 S S 16:16 16:36 S S 17:16 17:36 S S S S 18:36 S S S S 19:36 S S 20:36 S 21:36 S 22:31 23:26
S 47,8 Sinatelep, bej. út | 06:03 07:14 S 07:44 S 08:44 S | 09:44 S 10:44 S 11:44 S S 12:44 S 13:44 S S 14:44 S S S 15:24 15:44 S S 16:24 16:44 S S 17:24 17:44 S S S S 18:44 S S S S 19:44 S S 20:44 S 21:44 S 22:39 23:34
S 49,3 Alsó-Sinatelep | 06:05 07:16 S 07:46 S 08:46 S | 09:46 S 10:46 S 11:46 S S 12:46 S 13:46 S S 14:46 S S S 15:26 15:46 S S 16:26 16:46 S S 17:26 17:46 S S S S 18:46 S S S S 19:46 S S 20:46 S 21:46 S 22:41 23:36
S 52,4 Iváncsai elág. | 06:09 07:20 S 07:50 S 08:50 S | 09:50 S 10:50 S 11:50 S S 12:50 S 13:50 S S 14:50 S S S 15:30 15:50 S S 16:30 16:50 S S 17:30 17:50 S S S S 18:50 S S S S 19:50 S S 20:50 S 21:50 S 22:45 23:40
S 54,9 Adony, kh. 06:10 06:13 07:23 S 07:53 S 08:53 S 09:26 09:53 S 10:53 S 11:53 S S 12:53 S 13:53 S S 14:53 S S S 15:33 15:53 S S 16:33 16:53 S S 17:33 17:53 S S S S 18:53 S S S S 19:53 S S 20:53 S 21:53 S 22:48 23:43
S 54,9 Adony, kh. 06:10 06:15 07:25 S 07:55 S 08:55 S 09:28 09:55 S 10:55 S 11:55 S S 12:55 S 13:55 S S 14:55 S S S 15:35 15:55 S S 16:35 16:55 S S 17:35 17:55 S S S S 18:55 S S S S 19:55 S S 20:55 S 21:55 S 22:50 23:45
S 61,3 57-es Km-kő | 06:22 07:32 S 08:02 S 09:02 S | 10:02 S 11:02 S 12:02 S S 13:02 S 14:02 S S 15:02 S S S 15:42 16:02 S S 16:42 17:02 S S 17:42 18:02 S S S S 19:02 S S S S 20:02 S S 21:02 S 22:02 S 22:57 23:52
S 63,4 Kulcsi elág. | 06:24 07:34 S 08:04 S 09:04 S | 10:04 S 11:04 S 12:04 S S 13:04 S 14:04 S S 15:04 S S S 15:44 16:04 S S 16:44 17:04 S S 17:44 18:04 S S S S 19:04 S S S S 20:04 S S 21:04 S 22:04 S 22:59 23:54
S 66,3 Rácalmás bej. út | 06:28 07:38 S 08:08 S 09:08 S | 10:08 S 11:08 S 12:08 S S 13:08 S 14:08 S S 15:08 S S S 15:48 16:08 S S 16:48 17:08 S S 17:48 18:08 S S S S 19:08 S S S S 20:08 S S 21:08 S 22:08 S 23:03 23:58
S 72,8 Dunaújváros, Magyar u. | 06:36 07:45 S 08:15 S 09:15 S | 10:15 S 11:15 S 12:15 S S 13:15 S 14:15 S S 15:15 S S S 15:55 16:15 S S 16:55 17:15 S S 17:55 18:15 S S S S 19:15 S S S S 20:15 S S 21:15 S 22:15 S 23:10 00:05
75,2 74,9 Dunaújváros, Dózsa mozi 06:35 06:42 07:48 07:35 08:18 08:35 09:18 09:35 09:48 10:18 10:35 11:18 11:35 12:18 12:35 12:35 13:18 13:35 14:18 14:35 14:35 15:18 15:35 15:35 15:35 15:58 16:18 16:05 16:35 16:58 17:18 17:05 17:35 17:58 18:18 18:05 18:05 18:35 18:35 19:18 19:05 19:35 19:35 19:35 20:18 20:05 20:32 21:18 21:32 22:18 21:52 23:13 00:08
75,2 74,9 Dunaújváros, Dózsa mozi 06:37 06:42 07:48 07:37 08:18 08:37 09:18 09:37 09:48 10:18 10:37 11:18 11:37 12:18 12:37 12:35 13:18 13:37 14:18 14:37 14:37 15:18 15:37 15:35 15:35 15:58 16:18 16:05 16:37 16:58 17:18 17:07 17:37 17:58 18:18 18:05 18:07 18:37 18:35 19:18 19:05 19:37 19:37 19:37 20:18 20:05 20:33 21:18 21:33 22:18 21:53 23:13 00:08
76,5 76,2 Dunaújváros, aut. áll.   06:45 07:50   08:20   09:20   09:50 10:20   11:20   12:20   12:37 13:20   14:20     15:20   15:37 15:37 16:00 16:20 16:07   17:00 17:20     18:00 18:20 18:07     18:37 19:20 19:07       20:20 20:07   21:20   22:20   23:15 00:10

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 813, 819, 821, 843, 845, 871, 873 és 875 sz. járatokat az ALBA VOLÁN Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon
56 a hetek első munkanapját megelőző nap kivételével naponta
66 a hetek első iskolai előadási napját megelőző napon
2 XII. 24-én nem közlekedik
71 XII. 24-25-26-án XII. 31-én és I. 1-jén nem közlekedik
82 XII. 29-én nem közlekedik
84 XII. 29-én Dunaújváros, Dózsa moziig közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti nap kivételével naponta
munkaszüneti nap kivételével naponta
a hetek első munkanapját megelőző munkaszüneti napokon
a hetek első munkanapját megelőző munkaszüneti napokon
a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
E Elővárosi járat
R Regionális járat
O Országos járat

2014. január 24-től a Rákóczi híd pesti hídfőjénél az 1-es villamos pálya felújítási munkálatai miatt forgalmi torlódásra kell számítani.

Utazásuk megtervezésekor vegyék figyelembe, hogy a Népliget autóbusz-pályaudvarról induló és oda érkező járatok késésekkel közlekedhetnek.