Navigáció átugrása
1125

Budapest–Dunaújváros–Szekszárd

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 - 2017.10.31
Besorolás: O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1134     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1134       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1131       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1134       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1131       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1134       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1136   E 82 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3   81 85 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1134   80 83 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1134       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1134       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 201       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1131       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1134       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1121   14   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1134   14   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 5   73 84 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1134   75 82 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1134       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1136   P   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 203   P   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1134       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1121     3 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1134   14   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 7       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 11   E 82 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1131     2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1134     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1134   P   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 205   P   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 207   15   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1121     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 13   P 83 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 1134   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 211   15   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 1131     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 209   15   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 9     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1134   66     1131   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 05:00 06:20 07:05 07:20 08:20 09:05 09:20 10:05 10:20 10:20 11:05 11:20 12:20 13:05 13:20 13:20 14:05 14:20 14:20 15:05 15:05 15:20 15:20 15:50 16:05 16:20 16:50 17:05 17:20 18:05 18:20 18:20 18:20 19:05 19:05 19:05 19:20 20:20 20:20 20:40 22:05
4,9 4,9 Budapest, Kelenföldi Erőmű Csak felszállás  0 05:07 06:30 | 07:30 08:30 | 09:30 | 10:30 10:30 | 11:30 12:30 | 13:30 13:30 | 14:30 14:30 | | 15:30 15:30 16:00 | 16:30 17:00 | 17:30 | 18:30 18:30 18:30 | | | 19:30 20:30 20:30 20:50 |
S 75,2 Dunaújváros, Dózsa mozi 06:35 07:35 S 08:35 09:35 S 10:35 S 11:35 11:35 S 12:35 13:35 S 14:35 14:35 S 15:35 15:35 S S | 16:35 17:05 S 17:35 18:05 S 18:35 S 19:35 19:35 19:35 S S S 20:32 | 21:32 21:52 S
S 75,2 Dunaújváros, Dózsa mozi 06:37 07:37 S 08:37 09:37 S 10:37 S 11:37 11:37 S 12:37 13:37 S 14:37 14:37 S 15:37 15:37 S S | 16:37 17:07 S 17:37 18:07 S 18:37 S 19:37 19:37 19:37 S S S 20:33 | 21:33 21:53 S
S 95,1 Dunaföldvár, aut. áll. 07:00 08:00 S 09:00 10:00 S 11:00 S 12:00 12:00 S 13:00 14:00 S 15:00 15:00 S 16:00 16:00 S S 16:50 17:00 17:30 S 18:00 18:30 S 19:00 S 20:00 20:00 20:00 S S S 20:55 | 21:55 | S
S 95,1 Dunaföldvár, aut. áll. 07:05 08:05 S 09:05 10:05 S 11:05 S 12:05 12:05 S 13:05 14:05 S 15:05 15:05 S 16:05 16:05 S S 16:55 17:05 17:35 S 18:05 18:35 S 19:05 S 20:05 20:05 20:05 S S S 20:55 | 21:55 | S
S 117,9 Paks, aut. áll. 07:28 08:28 S 09:28 10:28 S 11:28 S 12:28 12:28 S 13:28 14:28 S 15:28 15:38 S 16:28 16:28 S S 17:18 17:28 18:08 S 18:28 18:58 S 19:28 S 20:28 20:28 20:38 S S S 21:18 21:58 22:18 | S
S 117,9 Paks, aut. áll. 07:33 08:33 S 09:33 10:33 S 11:33 S 12:33 12:33 S 13:33 14:33 S 15:33 15:40 S 16:33 16:33 S S 17:23 17:33 18:10 S 18:33   S 19:33 S     20:40 S S S 21:23   22:23 | S
S 118,8 Paks, konzervgyár 07:35 08:35 S 09:35 10:35 S 11:35 S 12:35 12:35 S 13:35 14:35 S 15:35 15:42 S 16:35 16:35 S S 17:25 17:35 18:12 S 18:35   S 19:35 S     20:42 S S S 21:25   22:25 | S
S 129,4 Dunaszentgyörgy, aut. vt. 07:45 08:45 S 09:45 10:45 S 11:45 S 12:45 12:45 S 13:45 14:45 S 15:45 S S 16:45 16:45 S S 17:35 17:45 S S 18:45   S 19:45 S     20:52 S S S 21:35   22:35 | S
S 140,2 Tolna, bej. út 07:56 08:56 S 09:56 10:56 S 11:56 S 12:56 12:56 S 13:56 14:56 S 15:56 S S 16:56 16:56 S S 17:46 17:56 S S 18:56   S 19:56 S     21:03 S S S 21:46   22:46 | S
155,7 152,2 Szekszárd, aut. áll. 08:10 09:10 09:00 10:10 11:10 11:00 12:10 12:00 13:10 13:10 13:00 14:10 15:10 15:00 16:10 16:35 16:00 17:10 17:10 17:00 17:00 18:00 18:10 19:05 18:00 19:10   19:00 20:10 20:00     21:17 21:00 21:00 21:00 22:00   23:00 22:58 23:55

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 201, 203, 205, 207, 209 és 211 sz. járatokat a DDKK Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon
66 a hetek első iskolai előadási napját megelőző napon
73 tanév tartama alatt a hetek első munkanapját megelőző nap kivételével naponta, valamint nyári tanszünetben naponta
75 tanév tartama alatt a hetek első munkanapját megelőző napon
80 tanév tartama alatt a hetek utolsó munkanapján
81 tanév tartama alatt a hetek utolsó munkanapja kivételével naponta, valamint nyári tanszünetben naponta
2 XII. 24-én nem közlekedik
3 XII. 24-én és XII. 31-én nem közlekedik
82 XII. 26-án nem közlekedik
83 XII. 30-án nem közlekedik
84 XII. 26-án is közlekedik
85 XII. 30-án is közlekedik

a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni. A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
O Országos járat