1126

Budapest–Dunaújváros–Szekszárd–Bátaszék–Baja

Menetrend érvényessége: 2011.12.11 - 2012.12.08
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1 3 21
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 09:20 11:05
4,9 4,9 .. Budapest, Budafoki út (Erőmű) 0 Csak felszállás09:30 |
S 75,2 .. Dunaújváros, Dózsa mozi 10:33 S
S 95,1 .. Dunaföldvár, aut. áll. 10:55 S
S 95,1 .. Dunaföldvár, aut. áll. 11:00 S
S S 0,4 Paks, aut. áll. 11:30 S
S 123,6 .. Atomerőmű déli bejáró 11:38 S
S 128,9 .. Dunaszentgyörgy, aut. vt. 11:44 S
S 139,7 .. Tolna, bej. út 11:55 S
S 150,3 0,0 Szekszárd, újvárosi templom 12:06 S
S S 1,6 Szekszárd, gimnázium 12:08 S
155,7 152,6 2,5 Szekszárd, aut. áll. 12:10 13:00
155,7 152,6 2,5 Szekszárd, aut. áll. 12:15 13:15
157,5 154,4 .. Szekszárd, kórház 12:18 13:18
168,4 165,3 .. Várdomb, kultúrotthon 12:30 13:30
174,8 171,7 0,0 Bátaszék, bajai útelág. 12:37 13:37
S S 1,1 Bátaszék, aut. vt. 12:39 13:39
174,8 171,7 0,0 Bátaszék, bajai útelág. 12:41 13:41
176,2 173,1 .. Alsónyék, aut. vt. 12:43 13:43
182,5 179,4 .. Pörböly, aut. vt. 12:50 13:50
195,5 192,4 .. Baja, aut. áll. 13:05 14:05

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A 3 sz. (Jelky Expressz) járatra Budapest, Népliget autóbusz-állomáson csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
2 XII. 24-én nem közlekedik
21 XII. 24-én csak Szekszárd, aut. áll.-ig közlekedik

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére