Navigáció átugrása
1131

Budapest–Dunaújváros–Szekszárd–Mohács–Harkány

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 - 2017.10.31
Besorolás: O O O O O O O O O
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 101   8   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 103   8   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 3       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 105   8   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 5       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 7     2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 9     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 11   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 07:05 07:05 09:05 09:05 13:05 13:05 17:05 19:20 22:05
4,9 4,9 .. Budapest, Kelenföldi Erőmű Csak felszállás  0 | | S | S | | 19:30 |
S 75,2 .. Dunaújváros, Dózsa mozi S S S S S S S 20:32 S
S 75,2 .. Dunaújváros, Dózsa mozi S S S S S S S 20:33 S
S 95,1 .. Dunaföldvár, aut. áll. S S S S S S S 20:55 S
S 117,9 .. Paks, aut. áll. S S S S S S S 21:18 S
S 117,9 .. Paks, aut. áll. S S S S S S S 21:23 S
S 118,8 .. Paks, konzervgyár S S S S S S S 21:25 S
S 129,4 .. Dunaszentgyörgy, aut. vt. S S S S S S S 21:35 S
S 140,2 .. Tolna, bej. út S S S S S S S 21:46 S
155,7 152,2 .. Szekszárd, aut. áll. | 09:00 | 11:00 | 15:00 19:00 22:00 23:55
155,7 152,2 .. Szekszárd, aut. áll. | 09:15 | 11:15 | 15:15 19:15 22:10 23:55
167,7 164,2 .. Várdomb, kultúrotthon | 09:28 | 11:28 | 15:28 19:28 22:22 00:07
175,2 171,7 .. Bátaszék, aut. vt. | 09:37 | 11:37 | 15:37 19:37 22:31 00:16
182,8 179,3 .. Bátai elág. | | | | | | | 22:38 |
187,8 184,3 .. Dunaszekcső, aut. vt. | 09:50 | 11:50 | 15:50 19:50 22:43 00:28
193,3 189,8 .. Bár, posta | 09:57 | 11:57 | 15:57 19:57 22:49 00:34
201,8 198,3 0,0 Mohács, kórház | 10:08 | 12:08 | 16:08 20:08 22:58 00:43
S S 1,3 Mohács, aut. áll. 09:55 10:10 11:55 12:10 15:55 16:10 20:10 23:00 00:45
S S 1,3 Mohács, aut. áll.   10:15              
201,8 198,3 0,0 Mohács, kórház   |              
205,4 201,9 .. Lánycsók, bej. út   10:21              
213,2 209,7 .. Szajk, bólyi elág.   10:31              
216,0 212,5 .. Bóly, aut. vt.   10:35              
221,7 218,2 .. Borjád, aut. vt.   10:42              
224,8 221,3 .. Pócsa, aut. vt.   10:46              
230,7 227,2 .. Villány, vh.   10:55              
236,3 232,8 .. Nagyharsány, aut. vt.   11:02              
244,7 241,2 .. Siklós, aut. áll.   11:15              
244,7 241,2 .. Siklós, aut. áll.   11:15              
249,3 245,8 .. Harkány, aut. áll.   11:25              

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
8 külön rendeletre
2 XII. 24-én nem közlekedik

a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni. A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
O Országos járat