1134

Budapest–Dunaújváros–Szekszárd–Pécs–Harkány

Menetrend érvényessége: 2014.08.04 -
Besorolás: O O O O O O O O O O O R O O O O O O O O O O
 Km Km Km Km Megállók (PANNON VOLÁN Zrt.) 301 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 303 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 305 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 307 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1136 E 82 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 313 14
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
309 2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3 73
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
311 75
82
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
203 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1 14
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
17 38
15 75
83
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
205 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1136 P A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 207 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 5 14
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
9 66
7 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 13 P A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 209 E A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 11 66
0,0 0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 05:00 06:20 07:20 09:20 A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.10:05 10:20 A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.11:05 11:20 11:20 13:20 14:05   14:20 A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.15:05 A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.15:05 15:20 16:05   17:20 18:05 19:05 20:40
4,9 4,9 4,9 .. Budapest, Budafoki út (Erőmű) Csak felszállás  0 05:07 06:30 07:30 09:30 | 10:30 | 11:30 11:30 13:30 |   14:30 | | 15:30 |   17:30 | | 20:50
S S 21,2 .. Érd, aut. áll. Csak felszállás  05:29 S S S S S S S S S S   S S S S S   S S S S
S S 21,2 .. Érd, aut. áll. Csak felszállás  05:30 S S S S S S S S S S   S S S S S   S S S S
S S 29,4 .. Százhalombatta, vá. 05:38 S S S S S S S S S S   S S S S S   S S S S
S S 39,6 .. Ercsi, Dózsa Gy. út 05:51 S S S S S S S S S S   S S S S S   S S S S
S S 54,9 .. Adony, kh. 06:10 S S S S S S S S S S   S S S S S   S S S S
S 75,2 74,9 .. Dunaújváros, Dózsa mozi 06:35 07:35 08:35 10:35 S 11:35 S 12:35 12:35 14:35 S   15:35 S S 16:35 S   18:35 S S 21:52
S 75,2 74,9 .. Dunaújváros, Dózsa mozi 06:37 07:37 08:37 10:37 S 11:37 S 12:37 12:37 14:37 S   15:37 S S 16:37 S 18:37 18:37 S S 21:53
S 95,1 .. .. Dunaföldvár, aut. áll. 07:00 08:00 09:00 11:00 S 12:00 S 13:00 13:00 15:00 S   16:00 S S 17:00 S 19:00 19:00 S S |
S 95,1 .. .. Dunaföldvár, aut. áll. 07:05 08:05 09:05 11:05 S 12:05 S 13:05 13:05 15:05 S   16:05 S S 17:05 S 19:05 19:05 S S |
S 117,9 .. .. Paks, aut. áll. 07:28 08:28 09:28 11:28 S 12:28 S 13:28 13:28 15:28 S   16:28 S S 17:28 S 19:28 19:28 S S |
S 117,9 .. .. Paks, aut. áll. 07:33 08:33 09:33 11:33 S 12:33 S 13:33 13:33 15:33 S 16:33 16:33 S S 17:33 S 19:33 19:33 S S |
S 118,8 .. .. Paks, konzervgyár 07:35 08:35 09:35 11:35 S 12:35 S 13:35 13:35 15:35 S 16:35 16:35 S S 17:35 S 19:35 19:35 S S |
S 129,4 .. .. Dunaszentgyörgy, aut. vt. 07:45 08:45 09:45 11:45 S 12:45 S 13:45 13:45 15:45 S 16:45 16:45 S S 17:45 S 19:45 19:45 S S |
S 140,2 .. .. Tolna, bej. út 07:56 08:56 09:56 11:56 S 12:56 S 13:56 13:56 15:56 S 16:56 16:56 S S 17:56 S 19:56 19:56 S S |
S 149,1 0,0 .. Szekszárd, bonyhádi útelág. | | | | S | S | | | S | | S S | S | | S S |
155,7 S 3,1 .. Szekszárd, aut. áll. 08:10 09:10 10:10 12:10 12:00 13:10 13:00 14:10 14:10 16:10 16:00 17:10 17:10 17:00 17:00 18:10 18:00 20:10 20:10 20:00 21:00 22:58
155,7 S 3,1 .. Szekszárd, aut. áll. 08:20 09:20 10:20 12:20 12:15 13:20 13:15 14:20 14:20 16:20 16:15 17:20 17:20 17:05 17:05 18:20 18:15 20:20 20:20 20:15 21:05 23:00
158,8 149,1 0,0 .. Szekszárd, bonyhádi útelág. | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
176,4 166,7 .. 0,0 Bonyhád, bej. út | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
S S .. 0,5 Bonyhád, aut. áll. 08:43 09:43 10:43 12:43 12:38 S 13:38 14:43 14:43 16:43 16:38 17:43 17:43 17:28 17:28 18:43 18:38 S 20:43 20:38 21:28 23:23
S S .. 0,5 Bonyhád, aut. áll. 08:45 09:45 10:45 12:45 12:40 S 13:40 14:45 14:45 16:45 16:40 17:45 17:45   17:30 18:45 18:40 S 20:45 20:40   23:25
176,4 166,7 .. 0,0 Bonyhád, bej. út | | | |   | | | | | | | |     | | | | |   |
182,3 172,6 .. .. Hidas, aut. vt. 08:52 09:52 10:52 12:52   | 13:47 14:52 14:52 16:52 16:47 17:52 17:52     18:52 18:47 | 20:52 20:47   |
186,8 177,1 .. .. Mecseknádasd, aut. vt. 08:57 09:57 10:57 12:57   | 13:52 14:57 14:57 16:57 16:52 17:57 17:57     18:57 18:52 | 20:57 20:52   |
197,5 S .. .. Pécsvárad, kollégium S S S S   | S S S S 17:03 S S     S 19:03 S 21:08 21:03   S
213,4 203,4 .. .. Pécs, budai vám Csak leszállás  09:22 10:22 11:22 13:22   14:17 14:17 15:22 15:22 17:22 17:22 18:22 18:22     19:22 19:22 21:12 21:27 21:22   23:57
215,9 205,9 .. .. Pécs, Lánc u. Csak leszállás  09:28 10:28 11:28 13:28   14:23 14:23 15:28 15:28 17:28 17:28 18:28 18:28     19:28 19:28 21:18 21:33 21:28   00:03
217,3 207,3 0,0 .. Pécs, aut. áll. 09:30 10:30 11:30 13:30   14:25 14:25 15:30 15:30 17:30 17:30 18:30 18:30     19:30 19:30 21:20 21:35 21:30   00:05
217,3 207,3 0,0 .. Pécs, aut. áll.             14:30                             00:07
S S 3,1 .. Pécs, Mecsek Áruház             S                             00:11
S S 3,9 .. Pécs, Uránváros aut. áll.             S                             00:13
244,1 234,1 .. .. Harkány, aut. áll.             15:00                             o

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 203, 205, 207 és 209 sz. járatokat a GEMENC VOLÁN Zrt., a 301, 303, 305, 307, 309, 311 és 313 sz. járatokat a VOLÁNBUSZ Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon
21 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napok kivételével naponta
38 a hetek utolsó előtti és utolsó iskolai előadási napján
66 a hetek első iskolai előadási napját megelőző napon
73 tanév tartama alatt a hét első munkanapját megelőző nap kivételével naponta, valamint nyári tanszünetben naponta
75 tanév tartama alatt a hét első munkanapját megelőző napon
2 XII. 24-én nem közlekedik
82 XII. 29-én nem közlekedik
83 XII. 29-én 180 perccel korábban közlekedik

a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni. A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat
O Országos járat

Pénteken véget ér a nyári szünet

2014. január 24-től a Rákóczi híd pesti hídfőjénél az 1-es villamos pálya felújítási munkálatai miatt forgalmi torlódásra kell számítani.

Utazásuk megtervezésekor vegyék figyelembe, hogy a Népliget autóbusz-pályaudvarról induló és oda érkező járatok késésekkel közlekedhetnek.