1134

Budapest–Dunaújváros–Szekszárd–Pécs–Harkány

Menetrend érvényessége: 2011.12.11 - 2012.04.14
 Km Km Km Km Megállók (PANNON VOLÁN Zrt.) 201 M 101 301 303 305 307 2 203 1 14
3 205 211 14
207 15
13 14
5 14
7 2 9 60
209 E 82 11 66
0,0 0,0 .. .. Budapest, Népliget aut. pu.     06:20 07:05 08:20 10:20 12:20 14:05 14:20 15:05 15:05 15:20 15:50 16:05 16:20   19:20 20:40
4,9 4,9 .. .. Budapest, Budafoki út (Erőmű) Csak felszállás  0     06:30 | 08:30 10:30 12:30 | 14:30 15:15 15:15 15:30 | | 16:30   19:30 20:50
S S 0,0 .. Dunaújváros, aut. áll.   06:30 S S S S S S S S S S S S S   S S
S 75,2 2,6 .. Dunaújváros, Dózsa mozi   06:33 07:33 S 09:33 11:33 13:33 S 15:33 S S 16:33 | S 17:33 17:33 S 21:53
S 95,1 .. .. Dunaföldvár, aut. áll.   06:55 07:55 S 09:55 11:55 13:55 S 15:55 S S 16:55 | S 17:55 17:55 S |
S 95,1 .. .. Dunaföldvár, aut. áll.   07:00 08:00 S 10:00 12:00 14:00 S 16:00 S S 17:00 | S 18:00 18:00 S |
S 112,5 .. .. Paks (Dunakömlőd), aut. vt.   07:18 08:18 S 10:18 12:18 14:18 S 16:18 S S 17:18 | S 18:18 18:18 S |
S 116,7 .. .. Paks, cukrászda   | | S | | | S | S S | | S | | S |
S 117,7 0,0 .. Paks, SZTK rendelő   | | S | | | S | S S | | S | | S |
S S 0,4 .. Paks, aut. áll.   07:25 08:25 S 10:25 12:25 14:25 S 16:25 S S 17:25 17:20 S 18:25 18:25 S S
S S 0,4 .. Paks, aut. áll. 05:30 07:30 08:30 S 10:30 12:30 14:30 S 16:30 S S 17:30 17:22 S 18:30 18:30 S S
S 117,7 0,0 .. Paks, SZTK rendelő | | | S | | | S | S S | | S | | S |
S 118,3 .. .. Paks, konzervgyár 05:32 07:32 08:32 S 10:32 12:32 14:32 S 16:32 S S 17:32 | S 18:32 18:32 S |
S 123,6 .. .. Atomerőmű déli bejáró 05:38 07:38 08:38 S 10:38 12:38 14:38 S 16:38 S S 17:38 | S 18:38 18:38 S |
S 128,9 .. .. Dunaszentgyörgy, aut. vt. 05:44 07:44 08:44 S 10:44 12:44 14:44 S 16:44 S S 17:44 | S 18:44 18:44 S |
S 139,7 .. .. Tolna, bej. út 05:55 07:55 08:55 S 10:55 12:55 14:55 S 16:55 S S 17:55 | S 18:55 18:55 S |
S 148,6 0,0 0,0 Szekszárd, bonyhádi útelág. | | | S | | | S | S S | | S | | S |
S S 1,7 1,7 Szekszárd, újvárosi templom 06:06 08:06 09:06 S 11:06 13:06 15:06 S 17:06 S S 18:06 | S 19:06 19:06 S |
S S S 3,3 Szekszárd, gimnázium 06:08 08:08 09:08 S 11:08 13:08 15:08 S 17:08 S S 18:08 | S 19:08 19:08 S S
155,7 S 4,0 4,2 Szekszárd, aut. áll. 06:10 08:10 09:10 09:00 11:10 13:10 15:10 16:00 17:10 17:00 17:00 18:10 17:57 18:00 19:10 19:10 21:15 22:58
155,7 S 4,0 4,2 Szekszárd, aut. áll. 06:15 08:25 09:15 09:15 11:15 13:15 15:15 16:15 17:15 17:05 17:05 18:15 18:00 18:15 19:15 19:15 21:20 23:00
158,0 S 1,7 1,9 Szekszárd, újvárosi templom 06:18 08:28 | 09:18 | 13:18 15:18 16:18 17:18 17:08 17:08 18:18 18:03 18:18 19:18 | 21:23 23:03
159,7 148,6 0,0 0,2 Szekszárd, bonyhádi útelág. | | | | | | | | | | | | | | | | | |
170,1 159,0 .. .. Kakasd, aut. vt. 06:30 08:40 | 09:30 11:28 13:30 15:30 16:30 17:30 17:20 17:20 18:30 18:15 18:30 19:30 | 21:35 23:15
177,2 166,1 0,0 .. Bonyhád, bej. út | | | | | | | | | | | | | | | | | |
S 166,8 0,7 .. Bonyhád, aut. áll. 06:40 08:50 S 09:40 11:38 13:40 15:40 16:40 17:40 17:30 17:30 18:40 18:25 18:40 19:40 S 21:45 23:25
S 166,8 0,7 .. Bonyhád, aut. áll. 06:40 08:50 S 09:40 11:40 13:40 15:40 16:40 17:40     18:40 18:25 18:40 19:40 S   23:25
177,2 S 0,0 .. Bonyhád, bej. út | | | | | | | | |     | | | | |   |
S 167,4 .. .. Bonyhád, József A. u. S S S S S S S S S     S S S S S   S
S 167,9 .. .. Bonyhád, Perczel kert S S S S S S S S S     S S S S S   S
S 168,8 .. .. Bonyhád, Zománcgyár S S S S S S S S S     S S S S S   S
182,9 173,1 .. .. Hidas, aut. vt. 06:47 08:57 | 09:47 11:47 13:47 15:47 16:47 17:47     18:47 18:32 18:47 19:47 |   23:32
187,4 177,6 .. .. Mecseknádasd, aut. vt. 06:52 09:02 | 09:52 11:52 13:52 15:52 16:52 17:52     18:52 18:37 18:52 19:52 |   23:37
S 188,3 .. .. Pécsvárad, kollégium 07:03 09:13 S 10:03 S 14:03 16:03 17:03 18:03     19:03 18:48 19:03 20:03 S   23:48
204,0 194,5 .. .. Martonfai elág. | | | | | | 16:10 | 18:10     19:10 | | 20:10 |   |
213,7 204,2 .. .. Pécs, budai vám 07:22 09:32 10:12 10:22 12:17 14:22 16:22 17:22 18:22     19:22 19:07 19:22 20:22 20:07   00:07
216,2 206,7 .. .. Pécs, Lánc u. 07:28 09:38 10:18 10:28 12:23 14:28 16:28 17:28 18:28     19:28 19:13 19:28 20:28 20:13   00:13
217,6 208,1 .. .. Pécs, aut. áll. 07:30 09:40 10:20 10:30 12:25 14:30 16:30 17:30 18:30     19:30 19:15 19:30 20:30 20:15   00:15
217,6 208,1 .. .. Pécs, aut. áll.   09:50   10:35                           00:17
220,7 S .. .. Pécs, Mecsek Áruház   S   S                           00:23
221,5 S .. .. Pécs, Uránváros aut. áll.   S   S                           00:25
.. 234,1 .. .. Harkány, vh.   10:19   11:04                           o
.. 234,9 .. .. Harkány, aut. áll.   10:20   11:05                            

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A 303 sz. (Pannonius Expressz) járatra Budapest, Népliget autóbusz-állomáson csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
A 101 sz. járatot az ALBA VOLÁN Zrt., a 201, 203, 205, 207, 209 és 211 sz. járatokat a GEMENC VOLÁN Zrt., a 301, 303, 305 és 307 sz. járatokat a VOLÁNBUSZ Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon
60 a hetek utolsó iskolai előadási napján, és a hetek első iskolai előadási napját megelőző napon
66 a hetek első iskolai előadási napját megelőző napon
Nem közlekedik:
2 XII. 24.
82 XII. 26.

munkanapokon
munkanapokon
a hetek első munkanapját megelőző munkaszüneti napokon
a hetek első munkanapját megelőző munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére

Közlekedési rend az őszi szünetben

2014. január 24-től a Rákóczi híd pesti hídfőjénél az 1-es villamos pálya felújítási munkálatai miatt forgalmi torlódásra kell számítani.

Utazásuk megtervezésekor vegyék figyelembe, hogy a Népliget autóbusz-pályaudvarról induló és oda érkező járatok késésekkel közlekedhetnek.