Navigáció átugrása
1136

Budapest–Szekszárd–Bonyhád–Komló

Menetrend érvényessége: 2019.04.07 -
Besorolás: O O
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   E 82 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 201   P   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 10:05 15:05
155,7 Szekszárd, aut. áll. 12:00 17:00
155,7 Szekszárd, aut. áll. 12:15 17:05
176,9 Bonyhád, aut. áll. 12:38 17:28
176,9 Bonyhád, aut. áll. 12:40 17:30
184,2 Nagymányok, v. mh. 12:49 17:39
187,9 Máza, vá. 12:53 17:43
189,1 Máza, posta 12:55 17:45
190,9 Szászvár, Május 1. tér 12:58 17:48
195,8 Kárász, köblényi elág. 13:05 17:55
198,2 Magyaregregy, Zrínyi u. 13:08 17:58
212,0 Komló, aut. áll. 13:25 18:15

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 201 sz. járatot a DDKK Zrt. közlekedteti.
82 XII.26-án nem közlekedik

a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján

A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni. A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
O Országos járat

Hírek

Hírek