Navigáció átugrása
1163

Budapest–Sukoró–Székesfehérvár

Menetrend érvényessége: 2019.07.01 -
Besorolás: E E
 Km Megállók (KNYKK Zrt.) 923   M     939   M    
0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 10:40 16:50
4,7 Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 10:49 16:59
5,8 Budapest, Újbuda-központ 10:51 17:01
8,6 Budapest, Sasadi út 10:56 17:06
13,5 Budaörs, Benzinkút 11:03 17:13
47,8 Kápolnásnyék, posta 11:34 17:44
49,2 Velence, Agrokomplex 11:37 17:47
50,3 Velence, Templom köz 11:39 17:49
52,0 Sukoró, Körmös u. 11:42 17:52
54,1 Sukoró, Kiserdő 11:46 17:56
55,2 Sukoró, Kőbánya u. (Gádé) 11:47 17:57
56,4 Pákozd, Honvéd Emlékmű 11:48 17:58
58,0 Pákozd, újfalu 11:50 18:00
59,2 Pákozd, Hősök tere 11:53 18:03
60,5 Pákozd, Pipacsos lakópark | |
62,8 Székesfehérvár, Kisfalud 11:57 18:07
66,1 Székesfehérvár, Zombori út 12:03 18:13
68,3 Székesfehérvár, Király sor 12:06 18:16
70,2 Székesfehérvár, aut. áll. 12:10 18:20

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek