1171

Siófok–Lepsény–Székesfehérvár–Érd–Budapest

Menetrend érvényessége: 2014.12.14 -
Besorolás: E R E E
 Km Km Km Megállók (ALBA VOLÁN Zrt.) 928 918 938 924 2
0,0 0,0 .. Siófok, aut. áll.   06:05    
2,6 2,6 .. Siófok, felső   Csak felszállás06:08    
4,1 4,1 .. Balatonszabadi, v. mh.   Csak felszállás06:10    
6,3 6,3 .. Balatonszabadi-Sóstó   06:13    
8,9 8,9 .. Gamásza, Kemping   06:16    
9,7 9,7 .. Gamásza   06:17    
12,0 12,0 .. Alsótekeres   06:20    
14,2 14,2 .. Enyingi elág.   06:22    
17,4 17,4 .. Lepsény, Temető u.   06:26    
18,2 18,2 .. Lepsény, Vasút út   06:28    
19,3 19,3 .. Lepsény, Május 1. út   06:29    
26,3 26,3 .. Polgárdi, kislángi útelág.   06:37    
31,6 31,6 .. Kőszárhegy, kh.   06:43    
35,7 35,7 .. Szabadbattyán, kálozi útelág.   06:49    
40,9 40,9 .. Székesfehérvár, Rádiótelep   06:55    
40,9 40,9 .. Székesfehérvár, aut. áll.   07:00    
44,5 44,5 .. Székesfehérvár, aut. áll. 05:25   09:50 14:15
46,4 46,4 .. Székesfehérvár, Király sor 05:28   09:53 14:18
48,6 48,6 .. Székesfehérvár, Zombori u. 05:31   09:56 14:21
55,8 55,8 .. Dinnyés, vá. bej. út 05:40   10:05 14:30
59,7 59,7 .. VOLÁN Horgásztanya bej. út 05:44   10:09 14:34
60,6 60,6 .. Agárd, Csutora Csárda 05:45   10:10 14:35
61,4 61,4 0,0 Agárd, Nádas Étterem 05:48   10:13 14:38
S S 1,5 Agárd, gyógyfürdő S   S S
61,4 61,4 0,0 Agárd, Nádas Étterem 05:48   10:13 14:38
63,0 63,0 .. Gárdony, vá. 05:51   10:16 14:41
64,0 64,0 .. Gárdony, Kisfaludi u. 05:53   10:18 14:43
65,0 65,0 .. Velence, Cápa Vendéglő 05:55   10:20 14:45
66,1 66,1 .. Velence, Szakorvosi Rendelőint. |   10:22 14:47
66,7 66,7 .. Velence, Lídó Étterem 05:58   10:23 14:48
70,6 70,6 .. Kápolnásnyék, GOV 06:02   10:27 14:52
72,9 72,9 .. Pettend, Muskátli Vend. 06:05   10:30 14:55
74,4 74,4 .. Annatelepi elág. |   | |
76,5 76,5 .. Baracska, Kossuth u. 06:10   10:35 15:00
79,7 79,7 .. Martonvásár, Fehérvári út 06:14   10:39 15:04
80,6 80,6 .. Martonvásár, posta 06:15   10:40 15:05
81,6 81,6 .. Martonvásár, Budai u. 80. 06:17   10:42 15:07
84,1 84,1 .. Erdőhát, bej. út 06:20   10:45 15:10
88,0 88,0 .. Tárnok, bej. út 06:26   10:51 15:16
94,0 S .. Érd, Kálvin tér Csak leszállás06:33   Csak leszállás10:58 Csak leszállás15:23
S 94,0 .. Érd, aut. áll. S   S S
S 94,0 .. Érd, aut. áll. S   S S
109,4 109,4 .. Budapest, Sasadi út 0 Csak leszállás06:47   Csak leszállás11:12 Csak leszállás15:37
112,2 112,2 .. Budapest, Újbuda-központ 0 Csak leszállás06:52   Csak leszállás11:17 Csak leszállás15:42
113,3 113,3 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0 Csak leszállás06:54   Csak leszállás11:19 Csak leszállás15:44
118,0 118,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 07:03   11:28 15:53

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
2 XII. 24-én nem közlekedik

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
E Elővárosi járat
R Regionális járat