1171

Budapest–Érd–Székesfehérvár–Lepsény–Siófok

Menetrend érvényessége: 2014.03.29 - 2014.10.23
Besorolás: E O E
 Km Km Km Megállók (ALBA VOLÁN Zrt.) 913 915 929 2
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 08:00 12:55 16:50
4,7 4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0 Csak felszállás08:09 Csak felszállás13:04 Csak felszállás16:59
5,8 5,8 .. Budapest, Újbuda-központ 0 Csak felszállás08:11 Csak felszállás13:06 Csak felszállás17:01
8,6 8,6 .. Budapest, Sasadi út 0 Csak felszállás08:16 Csak felszállás13:11 Csak felszállás17:06
24,0 S .. Érd, aut. áll. Csak felszállás08:30 Csak felszállás13:25 Csak felszállás17:20
24,0 S .. Érd, aut. áll. Csak felszállás08:35 Csak felszállás13:30 Csak felszállás17:25
S 24,0 .. Érd, Kálvin tér S S S
30,0 30,0 .. Tárnok, bej. út 08:41 13:36 17:31
33,9 33,9 .. Erdőhát, bej. út 08:47 13:42 17:37
36,4 36,4 .. Martonvásár, Budai u. 80. 08:50 13:45 17:40
37,4 37,4 .. Martonvásár, posta 08:52 13:48 17:42
38,3 38,3 .. Martonvásár, Fehérvári út 08:53 13:49 17:43
41,5 41,5 .. Baracska, Kossuth u. 08:57 13:53 17:47
43,6 43,6 .. Annatelepi elág. | | |
45,1 45,1 .. Pettend, Muskátli Vend. 09:02 13:58 17:52
47,4 47,4 .. Kápolnásnyék, GOV 09:05 14:01 17:55
51,3 51,3 .. Velence, Lídó Étterem 09:09 14:05 17:59
51,9 51,9 .. Velence, Szakorvosi Rendelőint. 09:10 14:06 |
53,0 53,0 .. Velence, Cápa Vendéglő 09:12 14:08 18:02
54,0 54,0 .. Gárdony, Kisfaludi u. 09:14 14:10 18:04
55,0 55,0 .. Gárdony, vá. 09:16 14:12 18:06
56,6 56,6 0,0 Agárd, Nádas Étterem 09:19 14:16 18:09
S S 1,5 Agárd, gyógyfürdő S S 18:12
56,6 56,6 0,0 Agárd, Nádas Étterem 09:19 14:16 18:15
57,4 57,4 .. Agárd, Csutora Csárda 09:22 14:19 18:18
58,3 58,3 .. VOLÁN Horgásztanya bej. út 09:23 14:20 18:19
62,2 62,2 .. Dinnyés, vá. bej. út 09:27 14:24 18:23
69,4 69,4 .. Székesfehérvár, Zombori u. 09:36 14:34 18:32
71,6 71,6 .. Székesfehérvár, Király sor 09:39 14:37 18:35
73,5 73,5 .. Székesfehérvár, aut. áll. 09:42 14:42 18:38
73,5 73,5 .. Székesfehérvár, aut. áll.   14:50  
77,1 77,1 .. Székesfehérvár, Rádiótelep   14:55  
82,3 82,3 .. Szabadbattyán, kálozi útelág.   15:01  
86,4 86,4 .. Kőszárhegy, kh.   15:07  
91,7 91,7 .. Polgárdi, kislángi útelág.   15:13  
98,7 98,7 .. Lepsény, Május 1. út   15:21  
99,8 99,8 .. Lepsény, Vasút út   15:23  
100,6 100,6 .. Lepsény, Temető u.   15:25  
103,8 103,8 .. Enyingi elág.   15:28  
106,0 106,0 .. Alsótekeres   15:30  
108,3 108,3 .. Gamásza   15:33  
109,1 109,1 .. Gamásza, Kemping   15:34  
111,7 111,7 .. Balatonszabadi-Sóstó   15:37  
113,9 113,9 .. Balatonszabadi, v. mh.   Csak leszállás15:40  
115,4 115,4 .. Siófok, felső   Csak leszállás15:42  
118,0 118,0 .. Siófok, aut. áll.   15:45  

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
2 XII. 24-én nem közlekedik

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
E Elővárosi járat
O Országos járat