Navigáció átugrása
1173

Budapest–Székesfehérvár–Enying–Tamási

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: O O O
 Km Megállók (DDKK Zrt.) 565       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 575   14   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 577   15   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 14:00 14:00 20:15
4,7 Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 14:09 14:09 20:24
5,8 Budapest, Újbuda-központ 14:11 14:11 20:26
8,6 Budapest, Sasadi út 14:16 14:16 20:31
64,3 Székesfehérvár, Zombori út 15:09 15:09 21:24
66,5 Székesfehérvár, Király sor 15:12 15:12 21:27
68,4 Székesfehérvár, aut. áll. 15:15 15:15 21:30
68,4 Székesfehérvár, aut. áll. 15:20 15:20 21:35
72,0 Székesfehérvár, Rádiótelep 15:25 15:25 21:40
77,2 Szabadbattyán, kálozi útelág. 15:31 15:31 21:46
81,3 Kőszárhegy, kh. 15:36 15:36 21:51
86,6 Polgárdi, kislángi útelág. 15:42 15:42 21:57
94,7 Lepsény, Vasút út 15:50 15:50 22:05
101,7 Enying, B.bozsok, sz.bolt 15:59 15:59 22:14
104,6 Enying, Kossuth L. u. 6. 16:02 16:02 22:17
104,6 Enying, Kossuth L. u. 6. 16:08 16:08 22:18
106,4 Enying, Vas Gereben u. 16:10 16:10 22:20
109,5 Enying, Kabókapuszta, sz. bolt 16:13 16:13 22:23
117,7 Lajoskomárom, kh. 16:24 16:24 22:34
121,9 Mezőkomárom, sz. bolt 16:30 16:30 22:40
122,9 Szabadhídvég, posta 16:32 16:32 22:42
126,9 Felsőnyék, kh. 16:39 16:39 22:49
135,4 Magyarkeszi, kh. 16:49 16:49 22:59
136,2 Magyarkeszi, gyógyszertár 16:50 16:50 23:00
139,6 Nagyszokoly, kh. 16:56 16:59 23:06
143,4 Iregszemcse, kh. 17:01 17:01 23:11
144,1 Iregszemcse, kisegítő isk. 17:02 17:02 23:12
154,3 Tamási, Ramivo 17:12 17:12 23:22
155,1 Tamási, szolgáltatóház 17:13 17:13 23:23
156,4 Tamási, vá. 17:15 17:15 23:25

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon

megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
O Országos járat

Hírek

Hírek