Navigáció átugrása
1174

Budapest–Székesfehérvár–Siófok–Igal–Kaposvár

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: O O O
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 103   40   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 105   55   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 06:40 15:15 15:15
4,7 4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0 06:49 15:24 15:24
5,8 5,8 .. Budapest, Újbuda-központ 0 06:51 15:26 15:26
8,6 8,6 .. Budapest, Sasadi út 0 06:56 15:31 15:31
S 64,3 .. Székesfehérvár, Zombori u. 07:49 | |
S 66,5 .. Székesfehérvár, Király sor 07:52 | |
S 68,4 .. Székesfehérvár, aut. áll. 07:55 16:30 16:30
S 68,4 .. Székesfehérvár, aut. áll. 08:00 16:35 16:35
S 77,2 .. Szabadbattyán, kálozi útelág. 08:10 16:46 16:46
S 86,6 .. Polgárdi, kislángi útelág. 08:22 16:58 16:58
S 94,7 .. Lepsény, Vasút út 08:30 17:07 17:07
S 100,9 .. Alsótekeres | 17:15 17:15
S 108,8 .. Szabadifürdő, v. mh. 08:45 | |
108,8 112,9 .. Siófok, aut. áll. 08:50 17:30 17:30
108,8 112,9 .. Siófok, aut. áll. 09:05 17:37 17:37
110,0 114,1 .. Siófok, városháza | 17:40 17:40
110,8 114,9 .. Siófok, kórház 09:07 17:43 17:43
111,9 116,0 .. Siófok, Foki-hegyi isk. | 17:44 17:44
118,9 123,0 .. Zamárdi, v. mh. 09:15 17:51 17:51
123,2 127,3 .. Szántód, kereszt 09:20 17:56 17:56
125,1 129,2 .. Balatonföldvár, közp. aut. vt. 09:22 17:58 17:58
127,9 132,0 .. Kőröshegy, Kozma tér 09:26 18:03 18:03
132,3 136,4 .. Kereki, aut. vt. 09:31 18:09 18:09
135,0 139,1 .. Pusztaszemes, Bercsényi u. 09:34 18:12 18:12
141,7 145,8 .. Kapolypuszta, aut. vt. 09:41 18:20 18:20
144,0 148,1 .. Kapolymadaras 09:44 18:23 18:23
145,8 149,9 .. Nágocsi elág. 09:46 18:25 18:25
150,3 154,4 .. Andocs, templom 09:51 18:30 18:30
156,7 160,8 .. Bonnyapuszta, aut. vt. 09:58 18:38 18:38
163,0 167,1 0,0 Igal, felső | | |
S S 1,2 Igal, fürdő 10:15 S 18:51
S S 1,2 Igal, fürdő 10:16 S 18:52
164,3 168,4 2,5 Igal, fürdő elág. | | |
164,6 168,7 .. Igal, Takarékszövetkezet 10:20 18:50 18:55
167,2 171,3 .. Ráksi, templom 10:23 18:53 18:58
173,0 177,1 .. Magyaratád, Pázmány tér 10:30 19:00 19:05
175,0 179,1 .. Rácegres, bej. út | 19:03 19:08
183,0 187,1 .. Toponár, orci elág. 10:41 19:11 19:16
184,5 188,6 .. Kaposvár, Kaposvári Egyetem 10:43 19:13 19:18
187,3 191,4 .. Kaposvár, kisgáti városrész | 19:16 |
188,8 192,9 .. Kaposvár, ÁNTSZ 10:49 19:19 19:24
189,3 193,4 .. Kaposvár, Füredi u. cs. pont 10:51 19:21 19:26
190,8 194,9 .. Kaposvár, aut. áll. 10:55 19:25 19:30

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 102, 103, 104, 105 és 106 sz. járatokat a DDKK Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
40 V. 31-ig, valamint IX. 1-től naponta
55 VI. 1-től VIII. 31-ig naponta
80 tanév tartama alatt a hetek utolsó munkanapján
21 XII. 24-én csak Székesfehérvár, aut. áll.-ig közlekedik

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat