Navigáció átugrása
1176

Budapest–Tab/Kereki–Igal–Kaposvár

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: O O O O
 Km Km Km Megállók (DDKK Zrt.) 1   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 5   V   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 7   75   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 3   75   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 16:30 16:30 16:30 20:30
4,7 4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 16:39 16:39 16:39 20:39
5,8 5,8 .. Budapest, Újbuda-központ 16:41 16:41 16:41 20:41
8,6 8,6 .. Budapest, Sasadi út 16:46 16:46 16:46 20:46
S 127,1 .. Kereki, felső S S | S
116,6 S .. Ságvár, Ádándi u. | | S |
135,5 S 0,0 Tab, aut. áll. bej. út | | S |
S S 0,2 Tab, aut. áll. 18:30 18:30 S 22:20
S S 0,2 Tab, aut. áll. 18:30 18:30 S 22:20
135,5 S 0,0 Tab, aut. áll. bej. út | | S |
166,4 160,7 .. Igal, takarékszövetkezet 19:00 19:00 | 22:50
184,8 179,1 .. Kaposvár (Toponár), orci elág. 19:21 19:21 | 23:11
186,3 180,6 .. Kaposvár, Kaposvári Egyetem 19:23 19:23 19:05 23:13
188,7 183,0 .. Kaposvár, Mező u. csp. | | | |
189,1 S .. Kaposvár, Kisgát S 19:26 19:08 23:16
191,1 S .. Kaposvár, Füredi u. csp. S 19:29 19:11 23:19
192,6 185,7 .. Kaposvár, aut. áll. 19:30 19:30 19:15 23:20

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján
75 tanév tartama alatt a hetek első munkanapját megelőző napon

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
O Országos járat

Hírek

Hírek