Navigáció átugrása
1177

Budapest–Siófok–Marcali–Nagyatád–Barcs

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 - 2017.10.31
Besorolás: O O O O
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 107   14   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 105       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
0,0 0,0 0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 06:45 07:30 15:15 15:15
4,7 4,7 4,7 Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0 06:54 07:39 15:24 15:24
5,8 5,8 5,8 Budapest, Újbuda-központ 0 06:56 07:41 15:26 15:26
8,6 8,6 8,6 Budapest, Sasadi út 0 07:01 07:46 15:31 15:31
S S 108,8 Siófok, aut. áll. 08:15 S S S
S S 108,8 Siófok, aut. áll. 08:30 S S S
S S 118,9 Zamárdi, v. mh. 08:42 S S S
S S 125,1 Balatonföldvár, közp. aut. vt. 08:49 S S S
S S 129,5 Balatonszárszó, kh. 08:54 S S S
S S 132,7 Balatonőszödi elág. 08:58 S S S
S S 134,3 Balatonszemes, kh. 09:00 S S S
S S 141,6 Balatonlelle, v. mh. 09:10 S S S
S S 145,3 Balatonboglár, posta 09:15 S S S
S 149,1 150,1 Balatonboglár, (Szőlőskislak) 09:20 | S 17:15
S 152,8 .. Szőlősgyörök, gyugyi elág. 09:25 | S 17:20
S 158,2 .. Lengyeltóti, vh. 09:32 09:40 S 17:26
S 166,5 .. Öreglak, posta 09:43 09:51 S 17:35
S 172,1 .. Szetsey-tanya 09:51 | S 17:41
S 173,8 .. Nikla (Hódoshát), aut. vt. 09:53 | S |
S 175,9 .. Nikla, táskai elág. 09:55 10:02 S 17:45
S 178,1 .. Csömend, aut. vt. 09:58 10:05 S 17:48
S 182,0 .. Marcali (Boronka), aut. vt. 10:02 | S 17:52
172,7 S .. M7 Balatonkeresztúr, lejárati út S S | S
186,0 184,9 .. Marcali, aut. áll. 10:05 10:12 17:46 17:55
186,0 184,9 .. Marcali, aut. áll. 10:10 10:20 17:50 18:00
187,0 185,9 .. Marcali, Széchenyi u. 10:12 10:22 | 18:02
191,6 190,5 .. Marcali (Bize), posta 10:17 10:27 | 18:07
193,8 192,7 .. Kelevíz, gadányi elág. 10:20 10:30 | 18:10
196,6 195,5 .. Mesztegnyő, iskola 10:24 10:34 18:01 18:13
203,3 202,2 .. Szenyér, alsó 10:31 10:41 | 18:20
205,4 204,3 .. Nemeskisfalud, bej. út 10:34 | | |
209,9 208,8 .. Böhönye, közp. aut.vt. 10:38 | 18:15 18:27
212,8 211,7 .. Lászlómajori elág. 10:41 | | |
217,8 216,7 .. Segesd, szoc. otthon 10:46 10:53 | 18:35
225,5 224,4 .. Ötvöskónyi, kórház 10:54 11:01 | 18:42
230,8 229,7 .. Nagyatád, kápolna 10:58 11:05 | 18:48
232,0 230,9 .. Nagyatád, aut. áll. 11:00 11:07 18:35 18:50
232,0 230,9 .. Nagyatád, aut. áll.   11:10   18:55
234,0 232,9 .. Nagyatád, henészi bej. út   11:13   18:58
241,4 240,3 .. Lábod, templom   11:21   19:06
248,2 247,1 .. Görgeteg, kuntelepi elág.   11:28   19:13
252,7 251,6 .. Csokonyavisonta, fürdő bej. út   |   19:18
254,2 253,1 .. Csokonyavisonta, felső   |   19:20
255,4 254,3 .. Csokonyavisonta, kh.   11:37   19:22
257,2 256,1 .. Csokonyavisonta, alsó   |   19:24
264,4 263,3 .. Barcs (S.tarnóca), aut. vt.   11:48   19:32
269,9 268,8 .. Barcs, Béke u.   11:53   19:38
271,3 270,2 .. Barcs, vasútállomás   11:55   19:40

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 104, 105 és 107 sz. járatokat a DDKK Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján

a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat