Navigáció átugrása
1185

Budapest–Zalaegerszeg–Lenti

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O
 Km Km Megállók (ÉNYKK Zrt.) 1188       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1188       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 7   72   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 27   O   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 15   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1   80 83 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 9   K   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 19   O   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 11   80 83 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 23   P   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 43   P 83 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 13     2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 33   71   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 53   80 83 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 1188       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1188   K   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1188   O 2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 25   71   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 5   P   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 29   P   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 21   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1193   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1190   75 82 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 17   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 07:00 09:00 11:00 11:00 11:00 12:30 13:00 13:00 14:00 15:00 15:00 17:00 17:00 17:00 17:00 18:00 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00 21:00 21:00 21:00 23:00
4,7 4,7 Budapest, Petőfi híd, budai hídfő Csak felszállás  07:09 09:09 11:09 11:09 11:09 12:39 13:09 13:09 14:09 15:09 15:09 | 17:09 17:09 17:09 18:09 19:09 19:09 19:09 19:09 19:09 21:07 21:07 21:07 23:07
5,8 5,8 Budapest, Újbuda-központ Csak felszállás  07:11 09:11 11:11 11:11 11:11 12:41 13:11 13:11 14:11 15:11 15:11 | 17:11 17:11 17:11 19:11 19:11 19:11 19:11 19:11 19:11 21:08 21:08 21:08 23:08
8,6 8,6 Budapest, Sasadi út Csak felszállás  07:16 09:16 11:16 11:16 11:16 12:46 13:16 13:16 14:16 15:16 15:16 | 17:16 17:16 17:16 18:16 19:16 19:16 19:16 19:16 19:16 21:11 21:11 21:11 23:11
S 171,6 Balatonkeresztúr, templom S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 21:23 22:58 S S S
178,4 178,6 Balatonszentgyörgy, Berzsenyi u. 57. 09:07 11:07 13:05 13:05 13:14 14:44 15:05 15:05 16:25 17:05 17:25 | 19:14 19:14 19:14 20:05 21:05 21:05 21:25 21:25 21:30 23:05 23:24 S 01:00
189,3 189,5 Sármellék, vá. S S 13:16 13:16 13:21 14:51 15:16 15:16 16:36 17:16 17:36 | 19:21 19:21 19:21 S S S 21:36 21:36 21:41 23:16 23:31 S 01:11
196,6 196,8 Szentgyörgyvár, aut. ford. Csak leszállás  S S 13:25 13:25 | | 15:25 15:25 16:45 17:25 17:45 | | | | S S S 21:45 21:45 21:50 23:25 S S 01:20
203,8 204,0 Zalacsány, templom 10:03 12:03 13:31 13:31 13:35 15:05 15:31 15:31 16:51 17:31 17:51 | 19:35 19:35 19:35 20:56 21:51 21:51 21:51 21:51 21:56 23:31 S | 01:26
215,1 215,3 Nagykapornak, aut. vt. 10:15 12:15 13:41 13:41 13:46 15:16 15:41 15:41 17:01 17:41 18:01 | 19:46 19:46 19:46 21:06 22:01 22:01 22:01 22:01 22:06 23:41 S | 01:36
227,4 227,6 Zalaegerszeg, Csácsbozsok Csak leszállás  10:27 12:27 13:52 13:52 13:57 15:27 15:52 15:52 17:12 17:52 18:12 | 19:57 19:57 19:57 21:17 22:12 22:12 22:12 22:12 22:17 23:52 S 00:26 01:47
229,7 229,9 Zalaegerszeg, aut. áll. 10:30 12:30 13:55 13:55 14:00 15:30 15:55 15:55 17:15 17:55 18:15 19:50 20:00 20:00 20:00 21:20 22:15 22:15 22:15 22:15 22:20 23:55 S 00:30 01:50
229,7 229,9 Zalaegerszeg, aut. áll.       14:15     16:10       18:30             22:30   22:20     S    
231,6 231,8 Zalaegerszeg, Városi Fürdő       14:20     |       18:35             |   |     S    
232,0 232,2 Zalaegerszeg, temető       14:22     16:13       18:37             22:33   22:23     S    
232,8 233,0 Zalaegerszeg, Bazita I. elág.       14:24     |       |             |   |     S    
233,2 233,4 Zalaegerszeg, TUNGSRAM (GE)       14:25     |       |             |   |     S    
234,0 234,2 Zalaegerszeg, Kertváros bej. út       14:26     |       |             |   |     S    
234,4 234,6 Zalaegerszeg, Alsóerdő       14:27     |       |             |   |     S    
235,8 236,0 Zalaegerszeg, Aranyoslapi forrás       14:28     |       |             |   |     S    
236,4 236,6 Zalaegerszeg, Gálafej       14:29     |       |             |   |     S    
237,6 237,8 Zalaegerszeg, Cimpóhegy       14:30     |       |             |   |     S    
240,6 240,8 Zalaegerszeg, Bazita II. elág       14:33     |       |             |   |     S    
242,3 242,5 Gellénháza, sportpálya       14:36     |       |             |   |     S    
243,0 243,2 Gellénháza, aut. vt.       14:38     16:25       18:53             22:44   22:35     S    
243,5 243,7 Gellénháza, MOL-telep       14:39     |       18:54             |   |     S    
244,8 245,0 Ormándlaki elág.       14:40     |       18:55             |   |     S    
245,8 246,0 Nagylengyel, emlékmű       14:41     16:28       18:56             22:47   22:38     S    
247,7 247,9 Ormándlak, Lakihegy       14:43     |       18:58             |   |     S    
249,0 249,2 Gombosszegi elág.       14:45     |       19:00             |   |     S    
250,9 251,1 Petrikeresztúr, Kossuth u.       14:48     |       19:03             |   |     S    
251,5 251,7 Petrikeresztúr, bolt       14:50     16:34       19:05             22:53   22:44     S    
251,9 252,1 Petrikeresztúr, Győrfiszegi bej. út       14:51     |       19:06             |   |     S    
254,3 254,5 Barlahida, bej. út       14:54     |       19:09             |   22:47     S    
257,9 258,1 Zágorhida, novai elág.       14:58     |       19:13             |   |     |    
259,1 259,3 Nova, Kossuth u. 71.       15:00     |       19:15             |   |     |    
259,8 260,0 Nova, aut. vt.       15:01     16:42       19:16             23:01   22:52     00:16    
265,6 265,8 Hernyéki elág.       15:08     |       19:23             |   |     |    
268,1 268,3 Lenti, Zajda bej. út       15:10     |       19:25             |   |     |    
271,0 271,2 Lenti, Törpe Csárda Csak leszállás        15:13     16:57       19:28             |   23:03     |    
272,9 273,1 Lenti, aut. áll.       15:15     17:00       19:30             23:15   23:05     00:30    

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
Az 1, 13, 15, 33, 43 és 53 sz. járatokat a VOLÁNBUSZ Zrt. közlekedteti.
71 tanév tartama alatt a hetek utolsó előtti munkanapján
72 munkanapokon, valamint a hetek első munkanapját megelőző nap kivételével munkaszüneti napokon
75 tanév tartama alatt a hetek első munkanapját megelőző napon
80 tanév tartama alatt a hetek utolsó munkanapján
2 XII. 24-én nem közlekedik
82 XII. 26-án nem közlekedik
83 XII. 28-án nem közlekedik

szabadnapokon
szabadnapokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
szabadnapok kivételével naponta
szabadnapok kivételével naponta
a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni. A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
O Országos járat

Hírek

Hírek