1190

Budapest–Balatonalmádi–Keszthely–Zalaegerszeg/Tihany

Menetrend érvényessége: 2016.09.01 -
Besorolás: O O O O O O O
 Km Km Km Megállók (ÉNYKK Zrt.) 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 5   34   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 7   87   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 203   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 9   V   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 117       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3   66   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 06:30 08:30 08:30 11:00 11:00 16:15 21:00
4,7 4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0 06:39 08:39 08:39 11:09 11:09 16:24 21:07
5,8 5,8 .. Budapest, Újbuda-központ 0 06:41 08:41 08:41 11:11 11:11 16:26 21:08
8,6 8,6 .. Budapest, Sasadi út 0 06:46 08:46 08:46 11:16 11:16 16:31 21:11
63,3 63,3 0,0 Székesfehérvár lejárati út | | | | | | |
S S 5,1 Székesfehérvár, aut. áll. S S S S S S 22:15
S S 5,1 Székesfehérvár, aut. áll. S S S S S S 22:15
63,3 63,3 0,0 Székesfehérvár lejárati út | | | | | | |
97,4 97,4 .. Balatonakarattya, vá. lejáró út 07:58 09:58 09:58 12:25 12:25 | |
99,9 99,9 .. Balatonakarattya, üdülő 08:00 10:00 10:00 12:28 12:28 | |
101,0 101,0 .. Balatonkenese, Újtelep 08:02 10:02 10:02 12:30 12:30 | |
102,4 102,4 .. Balatonkenese, vá. 08:04 10:04 10:04 12:32 12:32 | |
108,4 108,4 .. Balatonfűzfő, vá. 08:11 10:11 10:11 12:39 12:39 | |
111,0 111,0 .. Balatonfűzfő, Csebere, 71. sz. út 08:14 10:14 10:14 12:42 12:42 | |
113,8 113,8 .. Balatonalmádi, Bauxitkutató V. bej. út 08:17 10:17 10:17 12:45 12:45 | |
115,8 115,8 .. Balatonalmádi, aut. áll. 08:20 10:20 10:20 12:48 12:48 17:50 23:05
115,8 115,8 .. Balatonalmádi, aut. áll. 08:25 10:25 10:25 12:50 12:50 17:55 23:05
118,2 118,2 .. Káptalanfüred, v. mh. bej. út 08:28 10:28 10:28 12:53 12:53 | |
122,3 122,3 .. Alsóörs, aut. áll. 08:33 10:33 10:33 12:58 12:58 | |
125,0 125,0 .. Paloznak, bej. út 08:36 10:36 10:36 13:01 13:01 | |
126,2 126,2 .. Csopak, v. mh. bej. út 08:38 10:38 10:38 13:03 13:03 18:05 |
129,4 129,4 .. Balatonfüred, Balatonarács v.mh. bej. út 08:41 10:41 10:41 13:06 13:06 | |
130,1 130,1 .. Balatonfüred, Arany Csillag Sz. 08:43 10:43 10:43 13:08 13:08 | |
130,4 130,4 0,0 Balatonfüred, vá. bej. út | | | | | | |
130,9 S 0,5 Balatonfüred, aut. áll. 08:45 10:45 10:45 13:10 13:10 18:10 23:20
130,9 S 0,5 Balatonfüred, aut. áll. 08:50 10:50 10:50     18:10 23:20
S 130,4 0,0 Balatonfüred, vá. bej. út S | |     S S
S 131,0 .. Balatonfüred, hajóállomás bej. út S 10:53 10:53     S S
S 131,8 .. Balatonfüred, Hotel Füred S 10:55 10:55     S S
132,5 132,7 .. Balatonfüred, camping bej. út | 10:57 10:57     | |
133,4 133,6 .. Balatonfüred, hajógyár | 10:59 10:59     | |
S 135,8 .. Tihany, Hotel Panoráma S 11:02 11:02     S S
S 138,2 .. Tihany, hajóállomás bej. út S 11:06 11:06     S S
S 139,0 .. Tihany, Újságíró üdülő S 11:08 11:08     S S
S 140,3 .. Tihany, Tourist Center S 11:10 11:10     S S
S 141,6 .. Tihany, rév bej. út S 11:13 11:13     S S
S 143,0 .. Tihany, szőlőhegy S 11:16 11:16     S S
S 143,7 .. Tihany, alsó S 11:17 11:17     S S
S 144,2 .. Tihany, posta S 11:18 11:18     S S
S 144,6 .. Tihany, forduló S 11:19 11:19     S S
S 144,9 .. Tihany, sportpálya S 11:20 11:20     S S
138,0 .. .. Aszófő, vá. bej. út 08:58         | |
140,0 .. .. Örvényes, aut. vt. 09:01         | |
141,4 .. .. Balatonudvari, aut. vt. 09:03         | |
142,7 .. .. Balatonudvari, Fövenyes, bej. út 09:05         | |
146,4 .. .. Balatonakali, bej. út 09:09         | |
149,3 .. .. Zánka, Gyermekváros 09:12         18:30 |
151,8 .. .. Zánka, Köveskál vá. bej. út 09:15         18:32 |
154,8 .. .. Balatonszepezd, v. mh. 09:19         | |
158,6 .. .. Révfülöp, vá. 09:24         18:40 |
158,6 .. .. Révfülöp, vá. 09:24         18:40 |
163,0 .. .. Balatonrendes, v. mh. 09:29         | |
164,5 .. .. Ábrahámhegy, v. mh. 09:31         | |
167,0 .. .. Badacsonytomaj (Badacsonyörs), camping 09:34         | |
168,0 .. .. Badacsonytomaj (Badacsonyörs), posta |         | |
169,1 .. .. Badacsonytomaj, v. mh. bej. út 09:37         18:50 |
171,3 .. .. Badacsony, v. mh. 09:40         18:52 |
174,1 .. .. Badacsonylábdihegy, vá. bej. út 09:43         | |
176,0 .. .. Badacsonytördemic-Szigliget, vá. bej. út 09:45         | |
178,8 .. .. Szigliget, bej. út 09:48         18:58 |
183,1 .. .. Balatonederics, bej. út |         | |
185,5 .. .. Balatongyörök, Becehegy |         | |
188,0 .. .. Balatongyörök, bej. út 09:58         19:08 |
190,7 .. .. Vonyarcvashegy, vá. bej. út 10:01         19:11 |
192,3 .. .. Gyenesdiás, takarékpénztár |         19:13 |
193,4 .. .. Gyenesdiás, kh. 10:04         19:15 |
196,0 .. .. Keszthely, kórház 10:07         19:19 |
197,9 .. .. Keszthely, aut. áll. 10:10         19:25 00:20
197,9 .. .. Keszthely, aut. áll. 10:10         19:25 00:20
199,7 .. .. Keszthely, Bercsényi út 10:14         19:28 |
200,7 .. .. Keszthely, Egry J. u. |         19:30 |
206,1 .. .. Hévíz, aut. áll. 10:25         19:40 00:30
206,1 .. .. Hévíz, aut. áll. 10:30         19:40 00:30
208,2 .. .. Hévíz, SZOT üdülő 10:33         19:45 |
209,7 .. .. Alsópáhok, hévízi elág. o         | |
211,3 .. .. Felsőpáhok, templom           19:52 |
213,3 .. .. Zalaköszvényes, bej. út           | |
218,4 .. .. Zalacsány, templom           19:59 |
229,7 .. .. Nagykapornak, aut. vt.           20:09 |
242,0 .. .. Zalaegerszeg, Csácsbozsok           20:21 |
244,3 .. .. Zalaegerszeg, aut. áll.           20:25 01:10

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
Az 1, 2, 5, 6, 7, 8 és 9 sz. járatokat a VOLÁNBUSZ Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
34 IV. 30-tól IX. 25-ig szabad- és munkaszüneti napokon
61 tanév tartama alatt a hetek utolsó előtti munkanapján, valamint a hetek utolsó munkanapján
66 a hetek első iskolai előadási napját megelőző napon
87 nyári tanszünetben munkanapokon

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni. A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
O Országos járat