1190

Budapest–Balatonalmádi–Keszthely–Zalaegerszeg/Tihany

Menetrend érvényessége: 2014.06.14 -
Besorolás: O O O O O O O
 Km Km Km Megállók (ZALA VOLÁN Zrt.) 1 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 5 34
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
7 87
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
203 N A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 117 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1203 M A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 3 66
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.06:30 A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.08:30 A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.08:30 11:00 A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.16:15 17:40 21:00
4,7 4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0 A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.Csak felszállás06:39 A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.Csak felszállás08:39 A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.Csak felszállás08:39 Csak felszállás11:09 A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.Csak felszállás16:24 Csak felszállás17:49 Csak felszállás21:07
5,8 5,8 .. Budapest, Újbuda-központ 0 A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.Csak felszállás06:41 A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.Csak felszállás08:41 A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.Csak felszállás08:41 Csak felszállás11:11 A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.Csak felszállás16:26 Csak felszállás17:51 Csak felszállás21:08
8,6 8,6 .. Budapest, Sasadi út 0 A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.Csak felszállás06:46 A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.Csak felszállás08:46 A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.Csak felszállás08:46 Csak felszállás11:16 A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.Csak felszállás16:31 Csak felszállás17:56 Csak felszállás21:11
63,3 63,3 0,0 Székesfehérvár lejárati út | | | | | | |
97,4 97,4 .. Balatonakarattya, vá. lejáró út 07:58 09:58 09:58 12:25 | 19:05 |
101,0 101,0 .. Balatonkenese, Újtelep 08:02 10:02 10:02 | | 19:10 |
102,4 102,4 .. Balatonkenese, vá. 08:04 10:04 10:04 12:31 | 19:12 |
108,4 108,4 .. Balatonfűzfő, vá. 08:11 10:11 10:11 12:38 | 19:19 |
111,0 111,0 .. Balatonfűzfő, Csebere, 71. sz. út 08:14 10:14 10:14 | | 19:22 |
113,8 113,8 .. Bauxitkutató V. bej. út 08:17 10:17 10:17 | | 19:26 |
115,8 115,8 .. Balatonalmádi, aut. áll. 08:20 10:20 10:20 12:47 17:50 19:28 23:05
115,8 115,8 .. Balatonalmádi, aut. áll. 08:25 10:25 10:25 12:47 17:55 19:35 23:05
122,3 122,3 .. Alsóörs, aut. áll. 08:33 10:33 10:33 12:55 | 19:43 |
125,0 125,0 .. Paloznak, bej. út 08:36 10:36 10:36 | | 19:46 |
126,2 126,2 .. Csopak, v. mh. bej. út 08:38 10:38 10:38 13:00 18:05 19:48 |
129,4 129,4 .. Balatonarács, v. mh. bej. út 08:41 10:41 10:41 | | 19:52 |
130,1 130,1 .. Balatonfüred, Arany Csillag Sz. 08:43 10:43 10:43 13:05 | | |
130,4 130,4 0,0 Balatonfüred, vá. bej. út | | | | | | |
130,9 S 0,5 Balatonfüred, aut. áll. 08:45 10:45 10:45 13:07 18:10 19:55 23:20
130,9 S 0,5 Balatonfüred, aut. áll. 08:50 10:50 10:50   18:10 20:00 23:20
S 130,4 0,0 Balatonfüred, vá. bej. út S | |   S S S
S 131,0 .. Balatonfüred, hajóállomás bej. út S 10:53 10:53   S S S
S 131,8 .. Balatonfüred, Hotel Füred S 10:55 10:55   S S S
132,5 132,7 .. Balatonfüred, camping bej. út | 10:57 10:57   | 20:01 |
133,4 133,6 .. Balatonfüred, hajógyár | 10:59 10:59   | 20:02 |
S 135,8 .. Tihany, Hotel Panoráma S 11:02 11:02   S S S
S 138,2 .. Tihany, hajóállomás bej. út S 11:06 11:06   S S S
S 139,0 .. Tihany, Újságíró üdülő S 11:08 11:08   S S S
S 140,3 .. Tihany, Tourist Center S 11:10 11:10   S S S
S 141,6 .. Tihany, rév bej. út S 11:13 11:13   S S S
S 143,0 .. Tihany, szőlőhegy S 11:16 11:16   S S S
S 143,7 .. Tihany, alsó S 11:17 11:17   S S S
S 144,2 .. Tihany, posta S 11:18 11:18   S S S
S 144,6 .. Tihany, forduló S 11:19 11:19   S S S
S 144,9 .. Tihany, sportpálya S 11:20 11:20   S S S
138,0 .. .. Aszófő, vá. bej. út 08:58       | 20:08 |
140,0 .. .. Örvényes, aut. vt. 09:01       | 20:11 |
141,4 .. .. Balatonudvari, aut. vt. 09:03       | 20:12 |
142,7 .. .. Balatonudvari, Fövenyes, bej. út 09:05       | 20:14 |
146,4 .. .. Balatonakali, bej. út 09:09       | 20:18 |
149,3 .. .. Zánka, Gyermekváros 09:12       18:30 20:21 |
151,8 .. .. Zánka, Köveskál vá. bej. út 09:15       18:32 20:24 |
154,8 .. .. Balatonszepezd, v. mh. 09:19       | 20:27 |
158,6 .. .. Révfülöp, vá. 09:24       18:40 20:32 |
158,6 .. .. Révfülöp, vá. 09:24       18:40 20:32 |
163,0 .. .. Balatonrendes, v. mh. 09:29       | 20:37 |
164,5 .. .. Ábrahámhegy, v. mh. 09:31       | 20:39 |
167,0 .. .. Badacsonytomaj (Badacsonyörs), camping 09:34       | 20:42 |
168,0 .. .. Badacsonytomaj (Badacsonyörs), posta |       | 20:43 |
169,1 .. .. Badacsonytomaj, v. mh. bej. út 09:37       18:50   |
171,3 .. .. Badacsony, v. mh. 09:40       18:52   |
174,1 .. .. Badacsonylábdihegy, vá. bej. út 09:43       |   |
176,0 .. .. Badacsonytördemic-Szigliget, vá. bej. út 09:45       |   |
178,8 .. .. Szigliget, bej. út 09:48       18:58   |
183,1 .. .. Balatonederics, bej. út |       |   |
185,5 .. .. Balatongyörök, Becehegy |       |   |
188,0 .. .. Balatongyörök, bej. út 09:58       19:08   |
190,7 .. .. Vonyarcvashegy, vá. bej. út 10:01       19:11   |
192,3 .. .. Gyenesdiás, takarékpénztár |       19:13   |
193,4 .. .. Gyenesdiás, kh. 10:04       19:15   |
196,0 .. .. Keszthely, kórház 10:07       19:19   |
197,9 .. .. Keszthely, aut. áll. 10:10       19:25   00:20
197,9 .. .. Keszthely, aut. áll. 10:10       19:25   00:20
199,7 .. .. Keszthely, Bercsényi út |       19:28   |
200,7 .. .. Keszthely, Egry J. u. 10:16       19:30   |
206,1 .. .. Hévíz, aut. áll. 10:25       19:40   00:30
206,1 .. .. Hévíz, aut. áll. 10:30       19:40   00:30
208,2 .. .. Hévíz, SZOT üdülő 10:33       19:45   |
209,7 .. .. Alsópáhok, hévízi elág. o       |   |
211,3 .. .. Felsőpáhok, templom         19:52   |
213,3 .. .. Zalaköszvényes, bej. út         |   |
218,4 .. .. Zalacsány, templom         19:59   |
229,7 .. .. Nagykapornak, aut. vt.         20:09   |
242,0 .. .. Zalaegerszeg, Csácsbozsok         Csak leszállás20:21   |
244,3 .. .. Zalaegerszeg, aut. áll.         20:25   01:10

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
Az 1, 2 5, 6, 7 és 8 sz. járatokat a VOLÁNBUSZ Zrt., a 202 és 203 sz. járatokat a BALATON VOLÁN Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
34 V. 01-től IX. 30-ig szabad- és munkaszüneti napokon
61 a hetek utolsó előtti iskolai előadási napján, valamint a hetek utolsó munkanapján
66 a hetek első iskolai előadási napját megelőző napon
87 nyári tanszünetben munkanapokon

munkaszüneti nap kivételével naponta
munkaszüneti nap kivételével naponta
munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni. A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
O Országos járat

2014. január 24-től a Rákóczi híd pesti hídfőjénél az 1-es villamos pálya felújítási munkálatai miatt forgalmi torlódásra kell számítani.

Utazásuk megtervezésekor vegyék figyelembe, hogy a Népliget autóbusz-pályaudvarról induló és oda érkező járatok késésekkel közlekedhetnek.