Navigáció átugrása
1190

Budapest–Balatonalmádi–Balatonfüred–Keszthely–Zalaegerszeg/Tapolca

Menetrend érvényessége: 2017.09.01 -
Besorolás: O O O O O
 Km Km Km Megállók (ÉNYKK Zrt.) 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 117       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 127   80   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 225   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 3   75   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 06:30 16:15 16:15 17:40 21:00
4,7 4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0 06:39 16:24 16:24 17:49 21:07
5,8 5,8 .. Budapest, Újbuda-központ 0 06:41 16:26 16:26 17:51 21:08
8,6 8,6 .. Budapest, Sasadi út 0 06:46 16:31 16:31 17:56 21:11
63,3 63,3 0,0 Székesfehérvár lejárati út | | | | |
S S 5,1 Székesfehérvár, aut. áll. S S S S 22:15
63,3 63,3 0,0 Székesfehérvár lejárati út | | | | |
97,4 97,4 .. Balatonakarattya, vá. lejáró út 07:58 | | 19:05 |
99,9 99,9 .. Balatonakarattya, üdülő 08:00 | | 19:08 |
101,0 101,0 .. Balatonkenese, Újtelep 08:02 | | 19:10 |
102,4 102,4 .. Balatonkenese, vá. 08:04 | | 19:12 |
108,4 108,4 .. Balatonfűzfő, vá. 08:11 | | 19:19 |
111,0 111,0 .. Balatonfűzfő, Csebere, 71. sz. út 08:14 | | 19:22 |
113,8 113,8 .. Balatonalmádi, Bauxitkutató V. bej. út 08:17 | | 19:25 |
115,8 115,8 .. Balatonalmádi, aut. áll. 08:20 17:50 17:50 19:28 23:05
115,8 115,8 .. Balatonalmádi, aut. áll. 08:25 17:55 17:55 19:35 23:05
118,2 118,2 .. Káptalanfüred, v. mh. bej. út 08:28 | | 19:38 |
122,3 122,3 .. Alsóörs, aut. áll. 08:33 | | 19:43 |
125,0 125,0 .. Paloznak, bej. út 08:36 | | 19:46 |
126,2 126,2 .. Csopak, v. mh. bej. út 08:38 18:05 18:05 19:48 |
129,4 129,4 .. Balatonfüred, Balatonarács v. mh. bej. ú 08:41 | | 19:51 |
130,1 130,1 .. Balatonfüred, Arany Csillag Sz. 08:43 | | 19:53 |
130,9 130,9 .. Balatonfüred, aut. áll. 08:45 18:10 18:10 19:55 23:20
130,9 130,9 .. Balatonfüred, aut. áll. 08:50 18:10 18:10 20:00 23:20
132,5 132,5 .. Balatonfüred, camping bej. út | | | 20:01 |
133,4 133,4 .. Balatonfüred, hajógyár | | | 20:02 |
138,0 138,0 .. Aszófő, vá. bej. út 08:58 | | 20:08 |
140,0 140,0 .. Örvényes, aut. vt. 09:01 | | 20:11 |
141,4 141,4 .. Balatonudvari, aut. vt. 09:03 | | 20:12 |
142,7 142,7 .. Balatonudvari, Fövenyes, bej. út 09:05 | | 20:14 |
146,4 146,4 .. Balatonakali, bej. út 09:09 | | 20:18 |
149,3 149,3 .. Zánka, Gyermekváros 09:12 18:30 18:30 20:21 |
151,8 151,8 .. Zánka, Köveskál vá. bej. út 09:15 18:32 18:32 20:24 |
154,8 154,8 .. Balatonszepezd, v. mh. 09:19 | | 20:27 |
158,6 158,6 .. Révfülöp, vá. 09:24 18:40 18:40 20:32 |
160,2 160,2 .. Révfülöp, Császtai strand | | | 20:34 |
163,0 163,0 .. Balatonrendes, v. mh. 09:29 | | 20:37 |
164,5 164,5 .. Ábrahámhegy, v. mh. 09:31 | | 20:39 |
167,0 167,0 .. Badacsonytomaj, camping 09:34 | | 20:42 |
168,0 168,0 .. Badacsonytomaj, B.örs, posta | | | 20:43 |
S 169,7 .. Badacsonytomaj, kh. S S S 20:45 S
S 170,9 .. Badacsonytomaj, felső S S S 20:48 S
S 172,0 .. Nemesgulács, Tücsök tanya S S S 20:50 S
S 174,1 .. Nemesgulács, élelmiszerbolt S S S 20:53 S
S 174,6 .. Nemesgulács, Vasút u. 3. S S S 20:54 S
S 176,0 .. Kisapáti, aut. vt. S S S 20:57 S
S 176,6 .. Kisapáti, Kossuth út 99. S S S 20:58 S
S 177,1 .. Diskamajor S S S 20:59 S
S 178,1 .. Tapolca, Ürgelyuk S S S 21:01 S
S 181,6 .. Tapolca, SPAR S S S 21:05 S
S 183,2 .. Tapolca, aut. áll. S S S 21:07 S
169,1 .. .. Badacsonytomaj, v. mh. bej. út 09:37 18:50 18:50   |
171,3 .. .. Badacsony, v. mh. 09:40 18:52 18:52   |
174,1 .. .. Badacsonylábdihegy, vá. bej. út 09:43 | |   |
176,0 .. .. Badacsonytördemic-Szigliget, vá. bej. út 09:45 | |   |
178,8 .. .. Szigliget, bej. út 09:48 18:58 18:58   |
183,1 .. .. Balatonederics, bej. út | | |   |
185,5 .. .. Balatongyörök, Becehegy | | |   |
188,0 .. .. Balatongyörök, bej. út 09:58 19:08 19:08   |
190,7 .. .. Vonyarcvashegy, vá. bej. út 10:01 19:11 19:11   |
192,3 .. .. Gyenesdiás, takarékpénztár | 19:13 19:13   |
193,4 .. .. Gyenesdiás, kh. 10:04 19:15 19:15   |
196,0 .. .. Keszthely, kórház 10:07 19:19 19:19   |
197,9 .. .. Keszthely, aut. áll. (vá.) 10:10 19:25 19:25   00:20
197,9 .. .. Keszthely, aut. áll. (vá.) 10:10 19:25     00:20
199,7 .. .. Keszthely, Bercsényi út 10:14 19:28     |
200,7 .. .. Keszthely, Egry J. u. | 19:30     |
206,1 .. .. Hévíz, aut. áll. 10:25 19:40     00:30
206,1 .. .. Hévíz, aut. áll. 10:30 19:40     00:30
208,2 .. .. Hévíz, Ady u. 10:33 19:45     |
209,7 .. .. Alsópáhok, hévízi elág. o 19:48     |
211,3 .. .. Felsőpáhok, templom   19:52     |
213,3 .. .. Zalaköszvényes, bej. út   |     |
218,4 .. .. Zalacsány, templom   19:59     |
229,7 .. .. Nagykapornak, aut. vt.   20:09     |
242,0 .. .. Zalaegerszeg, Csácsbozsok   20:21     |
244,3 .. .. Zalaegerszeg, aut. áll.   20:25     01:10

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
Az 1 és 2 sz. járatokat a VOLÁNBUSZ Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
75 tanév tartama alatt a hetek első munkanapját megelőző napon
61 tanév tartama alatt ahetek utolsó előtti munkanapján, valamint a hetek utolsó munkanapján
80 tanév tartama alatt a hetek utolsó munkanapján

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni. A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
O Országos járat