Navigáció átugrása
1190

Budapest–Balatonalmádi–Balatonfüred–Keszthely–Zalaegerszeg/Tapolca

Menetrend érvényessége: 2018.04.08 -
Besorolás: O O O O O
 Km Km Km Megállók (ÉNYKK Zrt.) 1       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 117       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 225   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 3   75   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 203   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 06:30 16:15 17:40 21:00 21:25
4,7 4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0 06:39 16:24 17:49 21:07 21:32
5,8 5,8 .. Budapest, Újbuda-központ 0 06:41 16:26 17:51 21:08 21:33
8,6 8,6 .. Budapest, Sasadi út 0 06:46 16:31 17:56 21:11 21:36
63,3 63,3 0,0 Székesfehérvár lejárati út | | | | |
S S 5,1 Székesfehérvár, aut. áll. S S S 22:15 22:29
S S 5,1 Székesfehérvár, aut. áll. S S S 22:15 22:30
63,3 63,3 0,0 Székesfehérvár lejárati út | | | | |
97,4 S .. Balatonakarattya, vá. lejáró út 07:58 | 19:05 S |
99,9 S .. Balatonakarattya, üdülő 08:00 | 19:08 S |
101,0 S .. Balatonkenese, Újtelep 08:02 | 19:10 S |
102,4 S .. Balatonkenese, vá. 08:04 | 19:12 S |
108,4 S .. Balatonfűzfő, vá. 08:11 | 19:19 S |
111,0 S .. Balatonfűzfő, Tobruk, 71. sz. út 08:14 | 19:22 S |
113,8 S .. Balatonalmádi, Bauxitkutató V. bej. út 08:17 | 19:25 S |
115,8 S .. Balatonalmádi, aut. áll. 08:20 17:50 19:28 S 23:20
115,8 S .. Balatonalmádi, aut. áll. 08:25 17:55 19:35 S 23:20
118,2 S .. Káptalanfüred, v. mh. bej. út 08:28 | 19:38 S |
122,3 S .. Alsóörs, aut. áll. 08:33 | 19:43 S |
125,0 S .. Paloznak, bej. út 08:36 | 19:46 S |
126,2 S .. Csopak, v. mh. bej. út 08:38 18:05 19:48 S |
129,4 S .. Balatonfüred, Balatonarács v.mh. bej. út 08:41 | 19:51 S |
130,1 S .. Balatonfüred, Arany Csillag Sz. 08:43 | 19:53 S |
130,9 S .. Balatonfüred, aut. áll. 08:45 18:10 19:55 S 23:35
130,9 S .. Balatonfüred, aut. áll. 08:50 18:10 20:00 S 23:35
132,5 S .. Balatonfüred, camping bej. út | | 20:01 S |
133,4 S .. Balatonfüred, hajógyár | | 20:02 S |
138,0 S .. Aszófő, vá. bej. út 08:58 | 20:08 S |
140,0 S .. Örvényes, aut. vt. 09:01 | 20:11 S |
141,4 S .. Balatonudvari, aut. vt. 09:03 | 20:12 S |
142,7 S .. Balatonudvari, Fövenyes, bej. út 09:05 | 20:14 S |
146,4 S .. Balatonakali, bej. út 09:09 | 20:18 S |
149,3 S .. Zánka, Gyermekváros 09:12 18:30 20:21 S |
151,8 S .. Zánka, Köveskál vá. bej. út 09:15 18:32 20:24 S 23:54
154,8 S .. Balatonszepezd, v. mh. 09:19 | 20:27 S |
158,6 S .. Révfülöp, vá. 09:24 18:40 20:32 S 00:00
160,2 S .. Révfülöp, Császtai strand | | 20:34 S |
163,0 S .. Balatonrendes, v. mh. 09:29 | 20:37 S |
164,5 S .. Ábrahámhegy, v. mh. 09:31 | 20:39 S 00:05
167,0 S .. Badacsonytomaj, camping 09:34 | 20:42 S |
168,0 S .. Badacsonytomaj, B.örs, posta | | 20:43 S |
169,1 S 0,0 Badacsonytomaj, v. mh. bej. út 09:37 18:50 | S |
S S 0,6 Badacsonytomaj, kh. S S 20:45 S 00:10
S S 1,8 Badacsonytomaj, felső S S 20:48 S |
S S 2,9 Nemesgulács, Tücsök tanya S S 20:50 S |
S S 5,0 Nemesgulács, élelmiszerbolt S S 20:53 S 00:18
S S 5,5 Nemesgulács, Vasút u. 3. S S 20:54 S |
S S 6,9 Kisapáti, aut. vt. S S 20:57 S 00:20
S S 7,5 Kisapáti, Kossuth út 99. S S 20:58 S |
S S 8,0 Diskamajor S S 20:59 S |
S S 9,0 Tapolca, Ürgelyuk S S 21:01 S |
S S 12,5 Tapolca, SPAR S S 21:05 S 00:28
S S 14,1 Tapolca, aut. áll. S S 21:07 S 00:30
171,3 S .. Badacsony, v. mh. 09:40 18:52   S  
174,1 S .. Badacsonylábdihegy, vá. bej. út 09:43 |   S  
176,0 S .. Badacsonytördemic-Szigliget, vá. bej. út 09:45 |   S  
178,8 S .. Szigliget, bej. út 09:48 18:58   S  
183,1 S .. Balatonederics, bej. út | |   S  
185,5 S .. Balatongyörök, Becehegy | |   S  
188,0 S .. Balatongyörök, bej. út 09:58 19:08   S  
190,7 S .. Vonyarcvashegy, vá. bej. út 10:01 19:11   S  
192,3 S .. Gyenesdiás, takarékpénztár | 19:13   S  
193,4 S .. Gyenesdiás, kh. 10:04 19:15   S  
196,0 S .. Keszthely, kórház 10:07 19:19   S  
S 188,9 0,0 Keszthely, aut. áll. bej. út S S   |  
197,9 S 0,5 Keszthely, aut. áll. 10:10 19:25   23:35  
197,9 S 0,5 Keszthely, aut. áll. 10:10 19:25   23:35  
198,4 188,9 0,0 Keszthely, aut. áll. bej. út | |   |  
199,7 190,2 .. Keszthely, Bercsényi út 10:14 19:28   |  
206,1 196,6 .. Hévíz, aut. áll. 10:25 19:40   23:50  
206,1 196,6 .. Hévíz, aut. áll. 10:30 19:40   23:50  
208,2 198,7 .. Hévíz, Ady u. 10:33 19:45   |  
209,7 200,2 .. Alsópáhok, hévízi elág. o 19:48   |  
211,3 201,8 .. Felsőpáhok, templom   19:52   |  
213,3 203,8 .. Zalaköszvényes, bej. út   |   |  
218,4 208,9 .. Zalacsány, templom   19:59   |  
229,7 220,2 .. Nagykapornak, aut. vt.   20:09   |  
242,0 232,5 .. Zalaegerszeg, Csácsbozsok   20:21   00:26  
244,3 234,8 .. Zalaegerszeg, aut. áll.   20:25   00:30  

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
Az 1 és 2 sz. járatokat a VOLÁNBUSZ Zrt. közlekedteti.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
75 tanév tartama alatt a hetek első munkanapját megelőző napon
61 tanév tartama alatt ahetek utolsó előtti munkanapján, valamint a hetek utolsó munkanapján
80 tanév tartama alatt a hetek utolsó munkanapján

munkanapokon
munkanapokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni. A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
O Országos járat

Hírek

Hírek