Navigáció átugrása
1191

Budapest–Zalaegerszeg–Zalalövő–Őriszentpéter–Bajánsenye

Menetrend érvényessége: 2012.06.16 - 2012.12.08
 Km Km Km Megállók (ZALA VOLÁN Zrt.) 1   P    
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 19:00
4,7 4,7 .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0 19:09
6,3 6,3 .. Budapest, Bocskai út 0 19:13
8,6 8,6 .. Budapest, Sasadi út 0 19:16
S 174,8 .. Balatonkeresztúr, templom 21:23
178,4 181,8 .. Balatonszentgyörgy, Berzsenyi u. 57. 21:30
189,3 192,7 .. Sármellék, vá. 21:41
196,6 200,0 .. Szentgyörgyvár, aut. ford. 21:45
203,8 207,2 .. Zalacsány, templom 21:56
215,1 218,5 .. Nagykapornak, aut. vt. 22:06
227,4 230,8 .. Zalaegerszeg, Csácsbozsok 22:17
229,7 233,1 .. Zalaegerszeg, aut. áll. 22:20
229,7 233,1 .. Zalaegerszeg, aut. áll. 22:30
231,2 234,6 .. Zalaegerszeg, olai templom 22:32
232,1 235,5 .. Zalaegerszeg, Zala Bútor Rt. 22:33
233,1 236,5 .. Zalaegerszeg, Műbútor Rt. 22:34
234,0 237,4 .. Zalaegerszeg, Zalabaromfi Rt. 22:35
239,6 S .. Bagod, iskola S
S 239,0 .. Teskánd, kávási elág. 22:37
S 240,5 .. Martonfapuszta 22:39
S 242,5 .. Boncodfölde, Hitszeg 22:41
S 243,1 .. Boncodfölde, Kossuth u. 14. 22:43
S 244,8 0,0 Kávás, bej. út |
S S 0,2 Kávás, sportpálya 22:45
S S 0,8 Kávás, aut. ford. 22:47
S S 0,2 Kávás, sportpálya 22:48
S 244,8 0,0 Kávás, bej. út |
242,7 245,7 .. Zalaszentgyörgy, kávási elág. 22:50
243,4 246,4 .. Zalaszentgyörgy, ÁFÉSZ 22:51
244,4 247,4 .. Zalaszentgyörgy, tó bej. út 22:53
246,6 249,6 .. Zalacséb, Rákóczi u. 27. 22:55
247,3 250,3 .. Zalacséb, ÁFÉSZ 22:56
247,4 250,4 .. Salomvár, bej. út |
S 251,2 .. Salomvár, Jókai tér 22:58
S 252,1 .. Salomvár, Dózsa u. 81. 23:00
S 253,2 0,0 Keménfa, bej. út |
S S 0,5 Keménfa, Petőfi u. 14. 23:02
S S 1,5 Keménfa, aut. ford. 23:03
S S 0,5 Keménfa, Petőfi u. 14. 23:04
S 253,2 0,0 Keménfa, bej. út |
250,1 254,4 .. Zalalövő, Budafa, keménfai elág. 23:05
250,9 255,2 .. Zalalövő, Pataka temető 23:06
252,0 256,3 .. Zalalövő, Pataka v. mh. 23:07
252,6 256,9 .. Zalalövő, Tüzép 23:08
253,1 257,4 .. Zalalövő, Fő tér 23:09
253,4 257,7 .. Zalalövő, vá. bej. út 23:10
253,4 257,7 .. Zalalövő, vá. bej. út  
254,3 258,6 .. Zalalövő, sz. bolt  
254,8 259,1 .. Zalalövő, Petőfi u. 129.  
256,7 261,0 .. Felsőjánosfa, ib.  
257,3 261,6 .. Csödei elág.  
260,3 264,6 .. Pankasz, Fő út 23.  
260,9 265,2 .. Pankasz, aut. vt.  
263,6 267,9 .. Nagyrákos, Alsószer  
264,1 268,4 .. Nagyrákos, szattai elág.  
266,4 270,7 .. Őriszentpéter, Rózsaliget  
267,5 271,8 .. Őriszentpéter, aut. áll.  
267,5 271,8 .. Őriszentpéter, aut. áll.  
273,3 277,6 .. Bajánsenye, aut. vt.  

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére

a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére

Hírek

Hírek