Navigáció átugrása
1194

Budapest–Keszthely–Zalaszentgrót

Menetrend érvényessége: 2017.09.01 - 2017.10.31
Besorolás: O O
 Km Km Km Km Megállók (ÉNYKK Zrt.) 203   N   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 303   E   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 0,0 .. .. Budapest, Népliget aut. pu. 14:15 22:00
4,7 4,7 .. .. Budapest, Petőfi híd, budai hídfő 0 14:24 22:07
5,8 5,8 .. .. Budapest, Újbuda-központ 0 14:26 22:08
8,6 8,6 .. .. Budapest, Sasadi út 0 14:31 22:11
171,6 S .. .. Balatonkeresztúr, templom 16:25 S
178,6 178,4 .. .. Balatonszentgyörgy, Berzsenyi u. 57. 16:33 00:09
188,1 187,9 .. .. Keszthely, Kollégium 16:43 00:15
189,1 188,9 0,0 .. Keszthely, aut. áll. bej. út | |
S S 0,5 .. Keszthely, aut. áll. (vá.) 16:45 00:20
S S 0,5 .. Keszthely, aut. áll. (vá.) 16:50 00:20
189,1 188,9 0,0 .. Keszthely, aut. áll. bej. út | |
190,4 190,2 .. .. Keszthely, Bercsényi út 16:55 00:22
191,4 S .. .. Keszthely, Egry J. u. 16:56 |
S 191,2 .. .. Keszthely, Bástya u. S S
S 191,6 .. .. Keszthely, Hévízi út S S
193,6 193,2 .. .. Keszthely, Vadaskert-csárda | |
194,1 193,7 .. .. Keszthely, Kertváros | |
194,7 194,3 .. 0,0 Keszthely, hévízi elágazás | |
196,8 S 0,0 2,1 Hévíz, aut. áll. 17:05 00:30
196,8 S 0,0 2,1 Hévíz, aut. áll. 17:05 00:30
S 194,3 S 0,0 Cserszegtomaj, hévízi elág. S S
198,9 S 2,1 .. Hévíz, Ady u. 17:08 |
S S 3,6 .. Alsópáhok, hévízi elág. S |
200,4 S S .. Alsópáhok, templom 17:09 S
202,1 S S .. Alsópáhok, alsó 17:11 S
202,8 S S .. Alsópáhok, Dózsa u. 131. 17:12 S
210,4 S S .. Szentgyörgyvár, aut. ford. 17:22 S
214,2 S S .. Szentgyörgyvár, Alsómánd 17:26 S
215,6 S S .. Szentgyörgyvár, Felsőmánd 17:28 S
S S 5,2 .. Felsőpáhok, templom S |
218,3 S 12,3 .. Zalacsány, templom 17:31 |
218,5 S .. .. Zalacsány, isk. 17:32 |
222,7 S .. .. Kehidakustány, aut. vt 17:37 |
223,5 S .. .. Kehidakustány, posta 17:39 |
224,1 S .. .. Kehidakustány, fürdő bej. út 17:40 |
224,8 S .. .. Kehidakustány, isk. 17:41 |
S 197,8 .. .. Cserszegtomaj, Gyöngyösi csárda S S
S 198,9 .. .. Karmacs, aut. vt. S S
S 201,2 .. 0,0 Vindornyafok, bej. út S S
S S .. 0,4 Vindornyafok, aut. ford. S S
S 201,2 .. 0,0 Vindornyafok, bej. út S S
S 204,8 .. .. Zalaköveskúti elág. S S
226,8 207,7 .. .. Zalaszentlászló, kustányi elág. 17:44 |
227,3 208,2 .. .. Zalaszentlászló, Gyülevész aut. vt. 17:45 |
228,3 209,2 .. .. Zalaszentlászló, Arany J. u. | |
229,2 210,1 .. .. Zalaszentlászló, kultúrotthon 17:49 |
230,6 211,5 .. .. Zalaszentlászló, faluvég 17:51 |
231,5 212,4 .. .. Sényei elág. | |
232,8 213,7 .. .. Zalaszentgrót (Zalaudvarnok), alsó | |
233,7 214,6 .. .. Zalaszentgrót (Zalaudvarnok), aut. vt. 17:55 |
236,7 217,6 .. .. Zalaszentgrót, Balatoni u. | |
238,0 218,9 .. .. Zalaszentgrót, aut. áll. 18:00 01:20

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni. A járatra a csak előreváltott, helyfoglalást tartalmazó menetjeggyel lehet felszállni.
O Országos járat